Şimdi Ara

Rock'N Coke 2008

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu sene ilk defa rock'n coke festivaline katılcam yalnız kafama takılan bir kaç soru işareti var aranızda mutlaka gidenler vardır bana yardımcı olursanız sevinirim;
    ben şu an 17 yaşındayım oraya gittiğimde -18 olduğum için çoluk çocuk muamelesimi görürüm (diğer ortamlar tarafından) bide şu var orda kampçı olarak kalabilmek için +18 zorunluluğumu var yoksa 17 olmama rağmen kalabilirmiyim? ayrıca forumda rock'n coke 2008'e gidicek olanlar varsa bana pm'den ulaşsınlar orda belki kendi ortamımızı kurabiliriz ben ztn 4 kişilik bi grupla geliyorum orda ne kadar kalabalık arkadaş çevremiz olursa o kadar eğlenebiliriz diye düşünüyorum Saygılarımla Mr.Stif

• tuvaletleri görünce kamp'da kaldığına pişman olacaksın ama ortam ot yeşillik bir çukuk kazar o sorunuda aşarsın
  • tualet mesele deil yav küçük için bi ağaç dibi bulurum büyüğüde ztn 3 gün tutabilirim doğuştan böle bi yeteneğim var
  • Coca-Cola da başlar yakında kampanyaya.
  • bende gitmeyi düşünüyorum
    bu sene ağustos 28 de reşit oluyorum çadır tutuyo yane
    ama bildiğim kadarıyla
    yaş sınırını bu sene 16 ya düşürmüşler
    yinede belli olmaz benim gidip gitmiceğim
    yine ceza yada 50cent gelirse eğer

• o açık havada o hareketten dolayı çok kalori harcaman seni biraz zorlar şunuda söyliyeyim mekanda ağaç'ta yok :) ama göl var orası işini görür
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mr.Stif

tualet mesele deil yav küçük için bi ağaç dibi bulurum büyüğüde ztn 3 gün tutabilirim doğuştan böle bi yeteneğim var

bir hafta tuttuğumu bilirim
    ama eve gelince de bir hafta wc den cıkamamıştım

• çadır için yaş sınır yok diye biliyorum fakat -18 olduğunuzdan içki satışı yapılmaz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: atadoqu

bende gitmeyi düşünüyorum
    ama bildiğim kadarıyla

normalde festival'e yalnız girebilmek için (ebeveynsiz) 15 olmak lazım ama çadır kurmak için farklı bi yaş sınırımı var ben resmi sitesinde öyle bir şeye rastlamadım birisinden öyle duydum içime kurt düşdü oraya gidip bide kamp kuramazsam kahrolurum ben aman allahım babamı mahkemeye verip yaşmımı büyültsem

• quote:

ama bildiğim kadarıyla

İşallah o ikisinden biri gelir bende onlar gelirse gitmeyi düşünüyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: >sCoRPion<

çadır için yaş sınır yok diye biliyorum fakat -18 olduğunuzdan içki satışı yapılmaz..

inşallah dediğin gibidir ben içki için bi yol bulucam buldumda sayılır ztn
  • lütfen pembe sarı vb renkler giymeyin. yav 3 yıldr gidiom rockla alakasız tipler renkli renkli giynp abazalık yapmaya gelmişler sırf. inş bu sene popçuları getrmez rockncoke ta
  • iş çıkar mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrcan

quote:

ama bildiğim kadarıyla

Rock
    'N Coke 2008

• Tuvalet sorunu varsa yandık..Orda deli gbi alkol alınca tuvalet sorunu olacaktır mutlaka...
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrcan

quote:

ama bildiğim kadarıyla

1.festivalin adına dikkat çekerim arkadaşım
    2.de her sene rdcp getirceklerini söylüyolar
    sonra isim düşüyo git gide en son 50 cent oluyo

• bende gitmek isterim ama kimle gidicez??tek başıma orda ne poh işim var]yaş 17 oluyor.
  • Bu seneki gibi kalite gruplar gelicekse Zeytinliye gidicem ben.Hem daha ucuza çıkıcak..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ciddiyetsiz gorkem

bende gitmek isterim ama kimle gidicez??tek başıma orda ne poh işim var]yaş 17 oluyor.

dh olarak gideriz
    bu arada bu pazar Pentagram konseri var gelen varmı
  • oooo ayıpsın değerli forum kardeşim kesin gelebilirsen bana ulaş çadırımızda sanada yer ayırırız elbette nolcak hem tanışmış oluruz

ayrıca

renkli kıyafetli kişiler hakkındaki düşünceye katılıyorum daha önce hiç gitmedim ama tahmin edebiliyorum

yine ayrıca

önceki senelerde ceza geldiğinde nolduğunu hepimiz biliyoruz onlarda orda kendilerine yer olmadığını biliyolardır umarım ama tenekeden sahne olarak tabir ettiğim sahnede yani geçen sene adı burn sahnesi olan sahnede her sene ayben oluyo rapçi arkadaşlar onla idare edebilir [demirbaş ayben]

edit:gitmek isteyipde kafadengi adam kıtlığı yaşıyan kişiler pmden veya steven_stif@istanbul.com adresinden bana ulaşabilirler her türlü adama uyarım, uyarız. maksat orda geniş bi ortamımız olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Stif -- 24 Mart 2008; 21:04:51 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.