Şimdi Ara

Binada SADECE bizim elektrikler gitti?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
14
Cevap
1
Favori
59.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şimdi pc başındayken elektrikler gitti bir anda. Dışarı baktım, herkesde elektrik var. Şarteller atmıştır dedim, gittim baktım. Şartelde atmamış. Herşey normal gözükuyodu, koskoca apartmanda herkesde elektrik var, bizde yok:(

• Yine faturaları yatırmadınız dimi
  • evin içinde sigorta kutusu vardır, aşağıda da 3 faz sigortaları bulunur dostum. iki yere de baktın mı?
  • Ev içindeki sigortaya bak
  • it kams for yuu!!!!
  • bir sizin içerdeki sigortalara bak, birde elektrik saatlerinin olduğu panoda ki sigortanıza bak. 2 yerde var sigorta.
  • dışardaki sigorta atmıştır sayacın orada olur
  • GELİYOR KARDEŞ ahanda böyle olacaksın

Darkness will fall.

Binada SADECE bizim elektrikler gitti?
  • sigorta atmamışsa, evin içindeki sigorta yanmış olabilir,geçenlerde bizde de olmuştu
  • Sayacin ordaki sigortaya bak
  • bizim bir arkadaşın evde de aynısı olmuştu yarım saat sonra apartman havaya uçtu
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebancally

sigorta atmamışsa, evin içindeki sigorta yanmış olabilir,geçenlerde bizde de olmuştu

hocam valla evdeki sigortalar girişte ve yanık kokusu var. heryeri kokladım :D Sadece giriste koku var.

arkadaşlar aşağıda yukarda tüm sigortalara baktım, açtım kapattım ama tık yok. 186 aradım fatura sorguladım, ödenmemiş borcunuz yok dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Egzap

quote:

Orijinalden alıntı: thebancally

sigorta atmamışsa, evin içindeki sigorta yanmış olabilir,geçenlerde bizde de olmuştu

hocam valla evdeki sigortalar girişte ve yanık kokusu var. heryeri kokladım :D Sadece giriste koku var.

arkadaşlar aşağıda yukarda tüm sigortalara baktım, açtım kapattım ama tık yok. 186 aradım fatura sorguladım, ödenmemiş borcunuz yok dedi.

Aşagından sigortayı kapatın önce,hemen tesisatçı çagırın,degiştirsinler.Bizim olay gece 12 de olmuştu,babam da bu meslekten sayılır iki dügüm atmıştı bir gecelik idareten sabah degiştirmiştik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Al Swearengen -- 16 Ocak 2012; 19:20:28 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.