Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (789. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
56.070
Cevap
1.322
Favori
2.234.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 787788789790791
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şans işi bu. Normalde kişisel ürün olduğu için ses çıkarmazlar ama gıcığına denk gelirseniz bilemem tabii ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    O yüzden Ecovacs diyoruz ...

• Ali bey evet Ecovacs ama Mayıs ayında benim önerimle kız kardeşime aldığımız 950 daha bir sefer yerini bulup dock'a gidemedi, her gün kucakta taşınıyor. Sorunu çözemedik harita yenilendi vs hala aptal gibi dolanıyor.

• Ben mop özelliğini övmüştüm, farkındasınız.

Ecovacs kurulumu biraz meşakkatli, haklısınız. Ancak o dönem sanırım bin kadar Ecovasc girdi ülkeye, problem yaşayan 3-5 dostumuz var. Yani genelleme yapmak için çok az bir rakam diye düşünüyorum.

• Roborock S5 Max verdim Amazon'dan. Daha fazla bekleyemedim. Kullanan arkadaşlar var geçen hafta 4350 civarında Trendyoldan alanlar olmuş. Uzay diye bir yerden sanırım ama Amazon Prime görünce alayım dedim.

• aliboduroglu kullanıcısına yanıt
    İlginiz ve bilgi için teşekkür ederim.
    Sağlıcakla

• Amazon bugün satış rekoru kırar mı bilemem ama ben iki saat için özel mesajlara cevap yazmadım, 71 tane birikmiş!
    Şimdiye kadar hiç sökmediğim bi LG zero R9 gelmişti arızalı, onunla ilgilenip söküyordum.
    Geç cevaplar için kusura bakmayın.

• Ecovacs ozmo 950 mi yoksa t8 AIVI mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Sentar 1 s yazıyor bu aynı zamanda mijia 1 s mi demek bilmediğimden soruyorum kusuruma bakmayın

• nagehan54 N kullanıcısına yanıt
    Link bende çalışmadı, içinden 1S yazısını seçebildim sadece.
    Belki bir sayfa görüntüsü atabilirsiniz efendim.

• kral2429 K kullanıcısına yanıt
    T8

• sanırım t8 aivi alacağım bakalım gelince güncelleme yaparım.

saygılarımla

• nagehan54 N kullanıcısına yanıt
    Şimdi Trendyol’dan baktım efendim, bilinen bir cihaz değil, yeni bir macera yaşatmayalım size.

• Dr.Aequitas D kullanıcısına yanıt

Kendin gidip alıp gelirsen gümrükte vergi almazlar.

Postayla gönderme işi sakat geliyor bana biraz.

• Evde genelde halı kullandığımız için MOP özelliğini hiç kullanmayacağım. Bu yüzden mop özelliği olmayan güzel bir cihaz arıyorum. Mutlaka yazılmıştır fakat bununla ilgili bir mesaj göremedim. mop yapmayan cihaz tavsiye edebilecek var mı?

• -AhmtOzdmR- kullanıcısına yanıt
    Roomba serisi çok iyidir.
    360 S5 de makul bir üründür.
    Mijia 1S veya MiRobot vacuum bakabilirsiniz.

• @mavishow

Evde genelde halı kullandığımız için MOP özelliğini hiç kullanmayacağım. Bu yüzden mop özelliği olmayan güzel bir cihaz arıyorum. Mutlaka yazılmıştır fakat bununla ilgili bir mesaj göremedim. mop yapmayan cihaz tavsiye edebilecek var mı?

Ali beyin cevabı;

Roomba serisi çok iyidir.

* 360 S5 de makul bir üründür.  

Mijia 1S veya MiRobot vacuum bakabilirsiniz.

😁çok teşekkür ederim ilginize.haklısınız macera konusunda da.O yüzden zaten her yeni birşey görünce size sorma gereği duyuyorum.

Teşekkür ederim Mijia 1S yurtdışından getirmek gerekiyor gibi. Roomba ve 360 S5 radarıma girdi inceliyorum. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sirphoenixx

Bu arada çok büyük avantaj sayılmasa da, 12-14 Ekim arasında çeşitli indirimlerle (kupon, seçilmiş kupon, satıcı kuponu, indirim vs) ile Aliexpress üzerinde robotlar için fırça, filtre mop bezi vs gibi şeyler için uygun fiyatlar bulunabiliyor.

Ayrıca Ecovacs T8 AIVI'yi de Aliexpress üzerinden getirmek Amazon.de üzerinden ozmo 950 getirtmeye göre fiyat açısından daha avantajlı.

Bu noktada yapılması gereken seçim; garanti konusunda Amazon garantisini (paketleyip Almanya'ya göndermek ve tamir edilmesi ya da para iadesi) alıp daha düşük seviyedeki Ozmo 950(yine de çok güzel makine) mi yoksa garanti konusunda gerekirse Çin'e göndermeyi göze alıp, önce Allah'a sonra 15 yıldır robotlarla uğraşıp Türkiye'de ve bölgede robot süpürge sektörünün gelişmesinde büyük paya sahip Ali Bey'in vereceği desteğe güvenip çok daha üstün olan T8 AIVI mi almak?

Ozmo T8 AIVI konusunda detaylı kullanıcı incelemem yakında gelecek ama şimdiden söylemek isterim ki T8 AIVI'nin Çin versiyonunda ilave ücret ödemeden (Amerika ve Avrupa versiyonunda 99$) kutunun içinden çıkan OZMO PRO aparatı moplama konusunda robot süpürgeler için oyunun tüm kurallarını değiştiren bir aparat.

Mesajınızdan anladığım kadarıyla, Ecovacs ürünlerinde, bölge kilidi benzeri bir koruma bulunmuyor. Bölge kilidinden kastım, Xioami (ve galiba Roborock) markasının Uzakdoğu versiyonları, ülkemizde kullanılamıyor diye biliyorum.

Eğer Çin versiyon T8'i, herhangi bir modlamaya gerek duymadan doğrudan ülkemizde kullanabiliyorsak, mob aparatı dahil, 950'den daha hesaplı alabileceğimiz Aliexpress satıcısının linkini paylaşmanız mümkün mü. Şimdiden sağolun.

• 
Sayfa: önceki 787788789790791
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.