Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (1066. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
56.066
Cevap
1.321
Favori
2.233.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10641065106610671068
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Satici amazon olunca boyle olmuyor diye biliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • marquin kullanıcısına yanıt

Satıcı Amazon değil muhtemelen ?

• StrideR10 kullanıcısına yanıt

Amazon da sapıtmış, baksanıza Güncel digital diye bir yerin ithalat ürünlerini satıyor garanti onlarda diyor.

GöndericiAmazon.com.tr

SatıcıAmazon.com.tr

Roborock garanti bilgisi

Bu ürün,* Güncel Dijital *garantisi altındadır - Garanti ile ilgili sorularınız ve teknik destek talepleriniz için 0 212 512 11 06** **numaralı telefondan Güncel Dijital Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz. Garanti hizmetinden faydalanabilmeniz için ürün faturanız yeterlidir. Ayrıca bir garanti belgesine ihtiyaç yoktur.

Google yorumları rezalet artık internetten bişe alırken eskiye oranla çok çok dikkat etmek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oqi -- 24 Kasım 2020; 15:31:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oqi

Amazon da sapıtmış, baksanıza Güncel digital diye bir yerin ithalat ürünlerini satıyor garanti onlarda diyor.

GöndericiAmazon.com.tr

SatıcıAmazon.com.tr

Roborock garanti bilgisi

Bu ürün,* Güncel Dijital *garantisi altındadır - Garanti ile ilgili sorularınız ve teknik destek talepleriniz için 0 212 512 11 06** **numaralı telefondan Güncel Dijital Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz. Garanti hizmetinden faydalanabilmeniz için ürün faturanız yeterlidir. Ayrıca bir garanti belgesine ihtiyaç yoktur.

Google yorumları rezalet artık internetten bişe alırken eskiye oranla çok çok dikkat etmek lazım

Amazon da uyum sağladı demekki 

• oqi kullanıcısına yanıt

Benim elimde kayıtlı müşteri hizmetleri konuşması var. Almadan önce detaylı bir şekilde sordum ve kayıt altına aldım, birşey olursa muhatabınız biziz, bizimle iletişime geçeceksiniz dediler. Belki bundan sonrası için böyle bir yol izleyeceklerdir.

• metalmilita kullanıcısına yanıt
    Satıcı amazon muydu? Garip bir firma vardı. Umarım onlar değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Th3M4NIMAL

+360 S7 ile robot süpürge macerasına başladım ben de. Alan herkese hayırlı olsun. Güle güle kullansınlar.

Ne zaman nerden aldınız sabah erken saatlerden.beridir satış durduda o yüzden soruyorum🤔

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • StrideR10 kullanıcısına yanıt

Satıştan satışa değişiyor olabilir şuanki ürün bu şekilde demekki normalde senin dediğin gibi muhattap amazondur.

• mavishow kullanıcısına yanıt

Yok hocam ben pazar akşamı HB üzerinden almıştım ama anca yazdım konuya :)

• -AhmtOzdmR- kullanıcısına yanıt
    Bizim fatihbank a da aldirdim s5 max...amazon saticisindan al dedim trendyoldan almış oda..😒 abi dedim garantin tüketici hakem heyeti bilgin olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: mali_bu16

Koç grubu arabada üretiyor, çamaşır makineside! hatta sigorta gibi hizmette satıyorlar...

Siz antivirüsü boşverin, robot süpürgelerdeki performanslarını konuşalım  

Orası öylede sadece belirtmek istedim aynı firma antivirüs sektöründe çıktı , adamlar robot üretip ödül almışlar güzel bi başarı.

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Satıcı çok önemli ithalatçı garantili bile olsa fatura kesen firma 2 gün sonra gitmeyecek bir firma olmalı. Trendyol dan webcam aldık, bozuk ve cami çatlak geldi 😁

• dropby23 D kullanıcısına yanıt
    BravoUno B kullanıcısına yanıt

Temsilcisi @BravoUno bir danışın isterseniz.

• -AhmtOzdmR- kullanıcısına yanıt

Evet onlar maalesef, garanti ile ilgili mi sıkıntı olur ?

• marquin kullanıcısına yanıt

Bakalım kutunuzdan ne çıkacak :) Hamdi beyin teklifini öğrenelim...

• Yazdığım mesaj gitmedi galiba. Amazon. Com üzerinden ecovacs ozmo950 yi bu fiyata buldumhttps://www.amazon.com/ECOVACS-DEEBOT-OZMO-T8-Programming/dp/B08CSVDHTR/ref=mp_s_a_1_2_sspa?dchild=1&keywords=ecovacs+ozmo+950&qid=1606221016&sprefix=Ecovacs+ozmo&sr=8-2-spons&psc=1&spLa=ZW5jcnlwdGVkUXVhbGlmaWVyPUExVzVPWjczUFJIU0NRJmVuY3J5cHRlZElkPUEwMDYzNjI4M1E5WTJOOTQzUzJKQyZlbmNyeXB0ZWRBZElkPUEwMzEzNDA1MUgzWUpJRURDTU1CUCZ3aWRnZXROYW1lPXNwX3Bob25lX3NlYXJjaF9hdGYmYWN0aW9uPWNsaWNrUmVkaXJlY3QmZG9Ob3RMb2dDbGljaz10cnVl

Burada şarj noktasında akım vs. Problemi yaşar mıyım? Fiş ucunu saymıyorum.bir de bu markayı forumda okudum esasen s5 s6 bakınıyorum ya da o civar lar. Türkiye de servis ve yedek parça noktasında sıkıntı yaşanacak bir marka mıdır?

• metalmilita kullanıcısına yanıt
    İnşallah sıkıntı yaşamazsınız ama satıcı bana pek sağlam gelmemişti. Daha önce böyle bir satıcıdan telefon almıştım. Ürün 6 ay sonra bozuldu serviste tamir edilemedi THH ye gittim, haklı bulundum ama faturayı kesen firma ortada olmadığı için paramı geri alamadım.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Valla irobotun saçın fırçaya dolanmalı bezdirmişti beni s5 max ile oh be dedik dünya varmış

• hukihuki H kullanıcısına yanıt
    Urun tr ye gonderilmiyor diyor ama.amazon.de den alacaksiniz varsa

• Arkadaşlar eğer aranızda Xiaomi Essential Mop robot süpürge alacak olan varsa almasın. Saçma sapan bir cihaz. Bunu nasıl piyasaya sürüp de satıyorlar anlamıyorum. Amazondan bir tane aldım evde deneyimledim. Aynı yerlerde dönüp duruyor. Halıda yön sapıtıyor. 3 metrelik yeri doğru düzgün gidemiyor çapraz gidiyor ve aynı yerde sürekli gidip geliyor. Cihazı iade edip tekrar amazondan sipariş verdim yeni cihaz geldi o da aynı. Evde normal klasik türk halısı var öyle saggy falan da değil. herhangi bir kablo vs. takılma durumu da yok. Aldığımdan beri evin tümünü bir kez dahi olsun temizleyemedim. Ya bir yerde takılıyor aynı yeri gidip gele gele pili bitiyor ya da evin yarısında temizlik tamamlandı deyip bitiriyor. Şarj istasyonuna gelmesi bile işgence. şarj istasyonunun olduğu oda hariç diğer odalarda takılıyor. Yani cihazın yer yön duysunu sıfır. Cihazı kullananlar herhalde evinde hiç halı olmayanlar veya bomboş kare 1+1 evlerde kullananlar yoksa bu cihazın satılmasına imkan yok.

Buyrun size evde çıkardığı haritaları paylaşayım. Saçma sapan.

• 
Sayfa: önceki 10641065106610671068
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.