Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (1067. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tuncayt Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
56.059
Cevap
1.320
Favori
2.232.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10651066106710681069
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Akrabama aldıracağım o bana biri gelince yollar kendi gelmese bile. Hatta modeli tamamsa başka mağazadan da bakar diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tgaripozer T kullanıcısına yanıt
    Işte tecrube..😎boyle yorumlar gormek istiyorum...aklimda vardi irobot mesela yarim akilli modellerinden ama iyiki almamisim..

• quote:

Orijinalden alıntı: mali_bu16

Temsilcisi @BravoUno bir danışın isterseniz.

Neden eğri harita çıktığını mesajda yazmıştım aslında gözünüzden kaçmış herhalde. Dock duvara eğimli duruyordu.

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Gönderme noktası problem değil de yine de sorduğum mevzular açısından bilgi arıyorum servisi, yedek parçası noktaları. Yoksa roborock mu almalı bilemedim işte

• kilecerme kullanıcısına yanıt

İyi de, haritalama yapmayan bir cihazdan ne bekliyorsunuz ki? Halı havları yüzünden zaten üzerinden sapıtması normal.

G1 1C şasesi - yani alçak şase- üzerine kurulmuş bir ürün, ağırlıklı sert zemin içindir. Tabii bunda sizin bir suçunuz yok, firmanın bunu belirterek satması lazım.

Tabii halı üzerinde herhangi bir iRobot da Roborock modellerinden çok daha iyi temizlik yapar, bunu da ekleyeyim.

Ben de geçen hafta xaomi vacum moop aldım. İlk başlarda çok hoşumuza gitmişti, çok güzel temizlik yapıyordu. İki gün önce gene açtık, aynı sizdeki gibi haritalar yapmaya, benzer hareketlerde bulunmaya, şarj istasyonunu bulamamaya başladı. İnternetten o kadar video vs izledim yok reset at, haritalama aç, kenarları silsin, şarj ünitesinin yeri değişmesin vs ....

reset kaç defa attım, uygulamayı sildim yükledim, bir türlü sorunu çözemedim. Balkondan tutup atasım geldi o derece kızdım.

diğer taraftan mi Home uygulamasında tarif edilen bazı özellikleri göremiyorum, geri iade için gönderip göndermeme konusunda kararsız kaldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Ya ben çok eski bir model olan irobot 620 pro kullandım çok uzun yıllar hakkını yiyemem çift fırça halıda belki iyi olabilir yalnız kıl temizlemek sürekli dert öbek öbek kıl dolanır her süpermede temizlemek şart şuan bu sistemden memnunum tek fırça ile temizlikde bir eksiklik hissetmedim

• Severler 360 markasını   ödülün içeriği, detayları nedir?

• tgaripozer T kullanıcısına yanıt

Yeşil kapak mı, bordo kapak mı?

Efsane modeldir.

• Şöyle bir sitede denk geldim, altına da yorumumu yazdım ama nasıl olsa yayınlamazlar diye buraya kopyalıyorum.

https://buldumz.com/en-iyi-robot-supurge/#comment-27

Xiaomi etkisinde oldukça yanlı ve herhangi bir karşılaştırma içermeyen bir yazı olmuş.

Sadece ürünleri alt alta yazmışsınız.

“Daha kuvvetli süpürge modeli”nden kastınız yüksek vakum gücü ise yanlış biliyorsunuz, robot süpürgelerde vakum gücü sadece fırçanın topladığı zerreleri hazneye taşımak için kullanılır. Eğer tekerlek gücü ise hemen hepsi aynı modülü kullanıyor, r380ATf, yani sürüş motor güçleri hemen hemen eşdeğerdir. Halıya çıkabilmesi çarpma açısı geomertisi ile ilgilidir, motor gücü ile değil.

Deterjan koyma konusunu da Mi Robot için yazmak zaten bağımsız incelemediğinizi göstermiş.

Yine de elinize sağlık.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Bordo kapak 😇 toplamda 3 defa batarya değiştirdim yedek fırçaları olan çantası ile yıllarca malzeme almadan kullandım.Güzel yıllarımız oldu insan robot süpürge ile birlikte evinde evrim geçiriyor yıllar içinde halılar azaldı bütün mobilyaların altına girecek şekilde değiştirildi buradaki herkes aynı şeyi yaşayacak evini onlara uyduruyorsun zamanla hatta bunu eşiniz yapıyor😂

Ürünün yanlarındaki koruma süngerlerini söktünüz değil mi onlar varken yönünü bulamıyor. Bende de ilk başta böyle olmuştu sorun onların durmasıymış.

• Haklısınız yaw, sazan gibi atlamışım. Biraz araştırınca robotun arkasında 360 Security çıktı. Sakın bunlar robota casus yazılım falan yüklemesinler  

https://smart.360.cn/cleanrobot/en/privacy.html

• quote:

Orijinalden alıntı: marquin

Ürünün yanlarındaki koruma süngerlerini söktünüz değil mi onlar varken yönünü bulamıyor. Bende de ilk başta böyle olmuştu sorun onların durmasıymış.

Söktüm tabiki hocam. İki cihaz geçti elimden ama ikisi de aynı. çok problemli cihazmış.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Ali abi yargı dağıtıyor:)

Xiaomi paralı reklam yatırımlarını servis organizasyonuna ayırsa, kar' ına kar katar.

• harley84 H kullanıcısına yanıt

Bölgeyi işaretledim ve robotu gönderdim temizledikten sonra ekledi.

• Arkadaşlar merhaba, 100 metre kare evim için robot süpürge almak istiyorum, ortalama 3000 tl bütçem var. Tavsiye edeceğiniz marka, model hangisidir.

• Nasıl bir sektör bu anlayabilmiş değilim. Cebinde azıcık parası olan bu işe giriyor sanırım. Kafe açma furyası, robot süpürge ithal et sat furyasına dönüşmüş :)

1- techpazardan aldık, ellerinde stok yok adamlar paraları toplayıp sipariş verdiler sanırım. İptal ettik.

2- Şimdi shermandan aldık. Büyük ihtimalle onlar da cihazlar ellerine ulaşmadan ilan açtılar, stok yok. Kaç gün bekleyeceğiz belli değil. İletişimleri kurumsal gibi duruyor ama büyük ihtimalle merdiven altı teknoloji ithalet-sat şirketi. Bozulsa nasıl tamir edecekler muamma.

3- Koskoca amazon güncel dijital diye neydiğü belirsiz, sözlükte şikayetvarda tonla şikayeti olan firmanın cihazını kendi adı altında satıyor. Aslen telefoncularmış.

Vay arkadaş, eli tornavida tutan 3-5 adamı toparlayabilen teknik servis oluyor. Geçen BDH teknik servise hp laptop yolladım garantili. 1200 lira klavye değişimi için istediler, kullanıcı hatasıymış. Kendim 150 liraya netten alıp taktım, cayır cayır sıkıntısız çalışıyor. Yarın bu süpürgelerde başımıza gelecek şey de bu bence.

Firmalar kendisi neden gelmiyor acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bestgr -- 24 Kasım 2020; 17:26:48 >

• bestgr B kullanıcısına yanıt

Lokmacıları unutmuşsunuz, kapanan lokmacılar serseri kurşun misali dolaşıyorlar onlar da her an robot sektörüne girebilirler, belki de girdiler bile .

• 
Sayfa: önceki 10651066106710681069
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.