Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Viserion87 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (5 Mobil) - 3 Masaüstü6 Mobil1 Android
5 sn
25.368
Cevap
757
Favori
324.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 28 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2244
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6198
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3789
  • Favoriye Eklediklerim 967
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Hepsirobot (6198 mesaj) mali_bu16 (1345 mesaj) ShadowOfSpirit (598 mesaj) ChelseaNy (514 mesaj) Haticenurkc (438 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (12075 mesaj) Mobil (6306 mesaj) Tablet (55 mesaj) Mini (407 mesaj) Uygulama (6631 mesaj)
  • @
69 oy
Öne Çıkar
Giriş
    5111 Mesaj

Satici amazon olunca boyle olmuyor diye biliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    witcher_king kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    224 Mesaj

Satıcı Amazon değil muhtemelen ?

|
    |
    marquin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    884 Mesaj

Amazon da sapıtmış, baksanıza Güncel digital diye bir yerin ithalat ürünlerini satıyor garanti onlarda diyor.

GöndericiAmazon.com.tr

SatıcıAmazon.com.tr

Roborock garanti bilgisi

Bu ürün,* Güncel Dijital *garantisi altındadır - Garanti ile ilgili sorularınız ve teknik destek talepleriniz için 0 212 512 11 06** **numaralı telefondan Güncel Dijital Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz. Garanti hizmetinden faydalanabilmeniz için ürün faturanız yeterlidir. Ayrıca bir garanti belgesine ihtiyaç yoktur.

Google yorumları rezalet artık internetten bişe alırken eskiye oranla çok çok dikkat etmek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oqi -- 24 Kasım 2020; 15:31:44 >
    |
    |
    StrideR10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    398 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: oqi

Amazon da sapıtmış, baksanıza Güncel digital diye bir yerin ithalat ürünlerini satıyor garanti onlarda diyor.

GöndericiAmazon.com.tr

SatıcıAmazon.com.tr

Roborock garanti bilgisi

Bu ürün,* Güncel Dijital *garantisi altındadır - Garanti ile ilgili sorularınız ve teknik destek talepleriniz için 0 212 512 11 06** **numaralı telefondan Güncel Dijital Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz. Garanti hizmetinden faydalanabilmeniz için ürün faturanız yeterlidir. Ayrıca bir garanti belgesine ihtiyaç yoktur.

Google yorumları rezalet artık internetten bişe alırken eskiye oranla çok çok dikkat etmek lazım

Amazon da uyum sağladı demekki 

|
    |

• Teğmen
    224 Mesaj

Benim elimde kayıtlı müşteri hizmetleri konuşması var. Almadan önce detaylı bir şekilde sordum ve kayıt altına aldım, birşey olursa muhatabınız biziz, bizimle iletişime geçeceksiniz dediler. Belki bundan sonrası için böyle bir yol izleyeceklerdir.

|
    |
    oqi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1836 Mesaj

Satıcı amazon muydu? Garip bir firma vardı. Umarım onlar değildir.

|
    |
    metalmilita kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1027 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Th3M4NIMAL

+360 S7 ile robot süpürge macerasına başladım ben de. Alan herkese hayırlı olsun. Güle güle kullansınlar.

Ne zaman nerden aldınız sabah erken saatlerden.beridir satış durduda o yüzden soruyorum🤔

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    884 Mesaj

Satıştan satışa değişiyor olabilir şuanki ürün bu şekilde demekki normalde senin dediğin gibi muhattap amazondur.

|
    |
    StrideR10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1021 Mesaj

Yok hocam ben pazar akşamı HB üzerinden almıştım ama anca yazdım konuya :)

|
    |
    mavishow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5111 Mesaj

Bizim fatihbank a da aldirdim s5 max...amazon saticisindan al dedim trendyoldan almış oda..😒 abi dedim garantin tüketici hakem heyeti bilgin olsun.

|
    |
    -AhmtOzdmR- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    486 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mali_bu16

Koç grubu arabada üretiyor, çamaşır makineside! hatta sigorta gibi hizmette satıyorlar...

Siz antivirüsü boşverin, robot süpürgelerdeki performanslarını konuşalım  

Orası öylede sadece belirtmek istedim aynı firma antivirüs sektöründe çıktı , adamlar robot üretip ödül almışlar güzel bi başarı.

• Binbaşı
    1836 Mesaj

Satıcı çok önemli ithalatçı garantili bile olsa fatura kesen firma 2 gün sonra gitmeyecek bir firma olmalı. Trendyol dan webcam aldık, bozuk ve cami çatlak geldi 😁

|
    |
    ShadowOfSpirit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2739 Mesaj

Temsilcisi @BravoUno bir danışın isterseniz.

|
    |
    Bahsedilenler: dropby23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör BravoUno
  • Yüzbaşı
    968 Mesaj

Evet onlar maalesef, garanti ile ilgili mi sıkıntı olur ?

|
    |
    -AhmtOzdmR- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2739 Mesaj

Bakalım kutunuzdan ne çıkacak :) Hamdi beyin teklifini öğrenelim...

|
    |
    marquin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    273 Mesaj
    Yazdığım mesaj gitmedi galiba. Amazon. Com üzerinden ecovacs ozmo950 yi bu fiyata buldumhttps://www.amazon.com/ECOVACS-DEEBOT-OZMO-T8-Programming/dp/B08CSVDHTR/ref=mp_s_a_1_2_sspa?dchild=1&keywords=ecovacs+ozmo+950&qid=1606221016&sprefix=Ecovacs+ozmo&sr=8-2-spons&psc=1&spLa=ZW5jcnlwdGVkUXVhbGlmaWVyPUExVzVPWjczUFJIU0NRJmVuY3J5cHRlZElkPUEwMDYzNjI4M1E5WTJOOTQzUzJKQyZlbmNyeXB0ZWRBZElkPUEwMzEzNDA1MUgzWUpJRURDTU1CUCZ3aWRnZXROYW1lPXNwX3Bob25lX3NlYXJjaF9hdGYmYWN0aW9uPWNsaWNrUmVkaXJlY3QmZG9Ob3RMb2dDbGljaz10cnVl

Burada şarj noktasında akım vs. Problemi yaşar mıyım? Fiş ucunu saymıyorum.bir de bu markayı forumda okudum esasen s5 s6 bakınıyorum ya da o civar lar. Türkiye de servis ve yedek parça noktasında sıkıntı yaşanacak bir marka mıdır?

• Binbaşı
    1836 Mesaj

İnşallah sıkıntı yaşamazsınız ama satıcı bana pek sağlam gelmemişti. Daha önce böyle bir satıcıdan telefon almıştım. Ürün 6 ay sonra bozuldu serviste tamir edilemedi THH ye gittim, haklı bulundum ama faturayı kesen firma ortada olmadığı için paramı geri alamadım.

|
    |
    metalmilita kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    273 Mesaj

Valla irobotun saçın fırçaya dolanmalı bezdirmişti beni s5 max ile oh be dedik dünya varmış

|
    |
    Hepsirobot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5111 Mesaj

Urun tr ye gonderilmiyor diyor ama.amazon.de den alacaksiniz varsa

|
    |
    hukihuki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3646 Mesaj

Arkadaşlar eğer aranızda Xiaomi Essential Mop robot süpürge alacak olan varsa almasın. Saçma sapan bir cihaz. Bunu nasıl piyasaya sürüp de satıyorlar anlamıyorum. Amazondan bir tane aldım evde deneyimledim. Aynı yerlerde dönüp duruyor. Halıda yön sapıtıyor. 3 metrelik yeri doğru düzgün gidemiyor çapraz gidiyor ve aynı yerde sürekli gidip geliyor. Cihazı iade edip tekrar amazondan sipariş verdim yeni cihaz geldi o da aynı. Evde normal klasik türk halısı var öyle saggy falan da değil. herhangi bir kablo vs. takılma durumu da yok. Aldığımdan beri evin tümünü bir kez dahi olsun temizleyemedim. Ya bir yerde takılıyor aynı yeri gidip gele gele pili bitiyor ya da evin yarısında temizlik tamamlandı deyip bitiriyor. Şarj istasyonuna gelmesi bile işgence. şarj istasyonunun olduğu oda hariç diğer odalarda takılıyor. Yani cihazın yer yön duysunu sıfır. Cihazı kullananlar herhalde evinde hiç halı olmayanlar veya bomboş kare 1+1 evlerde kullananlar yoksa bu cihazın satılmasına imkan yok.

Buyrun size evde çıkardığı haritaları paylaşayım. Saçma sapan.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/94/55/67/945567e07a731b7930bdc6b1f67f5b5e.jpeg&t=0&width=480&text=1
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/39/eb/1e/39eb1ef590a90c9fd583f595a9ada413.jpeg&t=0&width=480&text=1
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/18/f3/d4/18f3d49731a6eb3d9d2554041da633b5.jpeg&t=0&width=480&text=1

Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
Bebek Oyunları
Webtures SEO;SEO Nedir?
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,766
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.