Şimdi Ara

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.223
Cevap
651
Favori
895.485
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gitti gidiyor üzerinden almıştım evofone garantili bu cihazların en büyük sorunu garanti problemleri olacak sanırım bozulmadan uzun süre kullanırız umarım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Midnightmrt M kullanıcısına yanıt

Evet garanti konusu hassas. Bakalım evofone garantili uygun fiyata denk gelecek mi.

• https://www.ciceksepeti.com/xiaomi-mi-robot-vacuum-mop-pro-beyaz-akilli-robot-supurgexiaomi-turkiye-garantili-kc5485913

bu satıcı firmadan alışveriş yapan var mı. Garanti evofone firması mı sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tncy18 -- 18 Kasım 2020; 22:50:18 >
  • gg dan s5 max siparisi vermistim... 4.080 tl aslinda fazla geliyor... odeme gucum var ama.
    bazam 9 cm altina giremicek sanirim...

koltuklar 3 lu... 8cm onunda altina giremicek...
    o zaman ben bu süpürgeye 4.000 tl fazla verdim gibi geliyor

1500-2000 civarina sadece süpürme özelliği olan ve dayanikli bir sey almam mi mantikli....

gg dan urunu teslim alip acsam iade de sorun yasayabilrim hic acmim diyorum...
    amazon hepsiburada olsa kullanir 1-2 hafta kullanir baktim olmuyor iade ederdim de....gg sistemi. cok özgür degil

bilgisi olan arkadaslar yorum yapabilrse... yarin teslim almadan iade edicem ürünü

• catik kullanıcısına yanıt
    Ben 2 hafta önce aldım s5 max gg’den. Birkaç kez kullanıp iade ettim, sorun olmadı. Ama her zaman bu şekilde denk gelir mi bilemen tabi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flier_

Ben 2 hafta önce aldım s5 max gg’den. Birkaç kez kullanıp iade ettim, sorun olmadı. Ama her zaman bu şekilde denk gelir mi bilemen tabi.

beğenmediğin seyler neydi hocam... videolara baktim az once cok bengendikleeini söylüyorlar

biri 35 dk video hazirlamis kargo kapida isimli.. zoldukca detaylı anlatiyor ...

senin tecrüben nedir 2 haftalik

• catik kullanıcısına yanıt
    Ürünü ilk aldığımda benden önce açılmış olduğuna dair içime kurt düştü. Hiçbir naylon paket kapalı değildi, mop bezi monte geldi, ayrıca ben bezi geçirmedim. Bir de garanti konusu da huzur kaçırabilir diye düşündüm. 1-2 kere de uygulama problemi oldu, robotu göremedi, silip tekrar yükledim vs. İade ettim bunlardan dolayı. Yoksa s5 güzel alet bence.

• flier_ F kullanıcısına yanıt

Hangi satıcıdan almıştınız hocam.

• https://www.amazon.com.tr/dp/B085BPCV7W/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabt1_tnFTFb1GDTQ91?_encoding=UTF8&psc=1

Amazon garantili mop pro 200 lira inmiş. Ne kadar fırsat sayılır takdir sizin (:

• Merhabalar,

Ne alacağım konusunda o kadar kararsız kaldım ki. Son bir tavsiye alıp 3e 5e bakmadan garantide sorun çıkarmayacak bir ürün almak istiyorum. Evim 90m2 kedi, köpek ve halı yok. Süpürme ve mop işini birlikte yapsın istiyorum. Haritalama ve odalar arasında geçsin şurayı temizle dediğimde temizlesin moplasın. var mı bir önerisi olacak?

• Roborock S5 Max Vacuum Cleaner - 4.265 TL

Satıcı amazon, prime özel fiyat mı bilemedim. Sanırım dip fiyat.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0841S2G1C/

• haldigo kullanıcısına yanıt

Yaklaşık 1 aydır kovalıyordum. 3 kere indirime girdi alamadım. Şimdi bir tane aldım. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: haldigo

Roborock S5 Max Vacuum Cleaner - 4.265 TL

Satıcı amazon, prime özel fiyat mı bilemedim. Sanırım dip fiyat.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0841S2G1C/

Sonuncuyu ben aldım 4265TL'den sanırım, tekrar girip baktığımda 5167TL olmuş.

Haber için teşekkürler...

• 11 kasimda n11den techpazar isimli magazandan robot sipraisi verdim. Siparisten sonra foruma baktigimda herkesin gec teslimat tarihinden suphelendigini gordum. Magaza yorumlarinda ertesi gun kargolanan robotlar var, ilginc.

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerpy -- 19 Kasım 2020; 13:50:18 >
  • selamlar, haritayı kayıt eden ama mop yapmayan bir cihaz arıyorum. Mop pro aslında istediğim fakat mop kısmı gereksiz kalacak, onun mopsuz modeli var onunda harita kaydetmesi yok. Bilgisi olan var mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.