Binbaşı
27 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 56 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Yaklaşık 3 haftadır arabamı satmaya çalışıyorum, çok istiyorum veya az istiyorum.Bir fiyat belirlemişim kafamda. Site üzerindeki aynı model arabalarla da kıyaslıyorum. Benim arabam daha uygun. Fiyat olarak pazarlığa da açığım. Ama insanlar sabrımı sınıyor. Bu milletteki karşısındaki enayi yerine koymaya çabalarını kimse anlamıyor sanıyorlar. Buyurun yorumsuz :
resimler geliyor.

Hayır adam gibi mesaj yazsa insan gibi cevapta veriyorum. Buyurun Örneği :

Bundan 2 hafta önce araba aldım -Başka bir marka-. Mesaj attıklarım %99'u ilanda vermedikleri bilgi ile alakalıydı. Boya durumunu yazmamışsa onu soruyorum. Değişeni, hasar kaydını yazmamışsa onu soruyorum. Yani mesaj kısmını olması gerektiği gibi kullanıyorum. Çok beğenirsem "olur fiyatı ne?" diye soruyorum.
Ben nerde hata yapıyorum arkadaş. Anlamıyorum ya.
Kesinlikle SEDAN
Mümkünse manuel hondaysa otomatik vites
150.000 km altında
2-3 boya vs. olabilir. Ağır hasar kayıtlı veya pert kayıtlı istemiyorum.Ufak tefek hasarlar olabilir.
Sahibinden(galerici falan kesinlikle yanaşmasın)

Araç aranıyor.
Ürün hoşuma gitti, ben bir adet aldım. Fiyat olarak cazip.
Kaçırmayın derim.
Firmayı tanımam etmem. Faturalı-Düzgün ürün satıyorlar.

Ürün 5 parçadan oluşmaktadır.
Toplam kapladığı alan 50cm x 100cm'dir
3mm mdf malzemeden üretilmiştir.
UV baskılıdır. Zamanla solma yapmaz, silinebilir.
Ürün ile birlikte gönderilen 3M çift taraflı bant ile ürünü tüm pürüzsüz alana kolaylıkla monte edebilirsiniz.
Tabloların baskısında kullanılan mürekkepler, insan sağlığı açısından gerekli testlerden geçirilmiştir ve insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermediği ilgili sertifikalarıyla kanıtlanmıştır.
Ürün ölçülerine lütfen dikkat ediniz.

http://urun.n11.com/kanvas-tablo/osmanli-armasi-3mm-mdf-tablo-P133991300
Tırt pırtları duyar gibiyim :)

KAMPANYA DETAYI
•n11.com üyeleri, 16 Nisan 2015 saat 20.00 ile 17 Nisan 2015 saat 23.59 saatleri arasında tek seferde yapacakları 100 TL ve üstü ilk alışverişlerinde %11 anında indirim kazanıyor.
•Kazanılacak maksimum indirim tutarı 11 TL’dir.
•Kampanya, 17 Nisan 2015 saat 23.59’e kadar geçerlidir.
•Altın & Gümüş, Sim Kart & Hat, Toptan Satış kategorileri kampanyaya dahil değildir.
•Bu kampanya, n11.com’da yer alan diğer kampanyalarla birleştirilemez.
•Bir kullanıcı hesabı ile bu kampanyadan sadece bir kez faydalanılabilir. İlk 100 TL ve üstü alışverişte indirim kazanıldığı takdirde sonraki alışverişlerde toplam sipariş tutarı 100 TL ve üstü olsa dahi indirim kazanılamaz. Bir kişi, kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir.
•Bir kullanıcı hesabı aynı anda sadece bir anında indirim kampanyasından faydalanabilir.
•n11.com’un kampanya koşulları ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.
Lastikleri 2014'ün Ekim-Kasım ayı gibi aldım.Üretim tarihi resimlerde de belli oluyor. 2014'ün 15.Haftası üretimi.
Ürünün faturası hala duruyor. 1 yıl Yol yardım paketi de var, onuda lastiği alana vereceğim.

Lastiği aldıktan 1 ay sonra kışlık lastiklerimi taktırdım. Taş çatlasa, en fazla 500 km yol yapmışımdır.

Lastiklerin sıfırı şu anda 150 lira,
Jantlar resimlerde görüldüğü gibi, fakat lastikler sıfırdan daha temiz desem yeridir. Ciddi alıcılara ikramım olur.

Arkadaşlar, forumdan bir arkadaş alacak olursa indirim yaparım. Fiyat tekliflerinizi pm den yapın, konuya giripte kıyaslama-pazarlık yapmayın. Almayacağım deyip, özelden msj atıp, kaça olur demeyin.

Alacak varsa kendini belli eder zaten.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-lastik-takimlari-sahibinden-sifir-kadar-taze-continental-lastikler-pluscelik-jantlari-207553445/detay/
Lastikleri 2014'ün Ekim-Kasım ayı gibi aldım.Üretim tarihi resimlerde de belli oluyor. 2014'ün 15.Haftası üretimi.
Ürünün faturası hala duruyor. 1 yıl Yol yardım paketi de var, onuda lastiği alana vereceğim.

Lastiği aldıktan 1 ay sonra kışlık lastiklerimi taktırdım. Taş çatlasa, en fazla 500 km yol yapmışımdır.

Lastiklerin sıfırı şu anda 150 lira,
Jantlar resimlerde görüldüğü gibi, fakat lastikler sıfırdan daha temiz desem yeridir. Ciddi alıcılara ikramım olur.

Arkadaşlar, forumdan bir arkadaş alacak olursa indirim yaparım. Fiyat tekliflerinizi pm den yapın.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-lastik-takimlari-sahibinden-sifir-kadar-taze-continental-lastikler-pluscelik-jantlari-207553445/detay/
Arkadaşlar aracımı yeni sattım. Taktım kafayı civic'e. 1 aydır araştırıp alamıyordum aracımı satamadığım için, şimdi aracı sattım ama civic bulamıyorum :). Aradığım özellikleri :

2004 üstü
Boya mühim değil
Değişen olmaması tercihimdir.
hasar kaydı çok çok çok fazla olmasın
Pert kaydı zaten olmasın
Lpg li mümkünse
Sahibinden de ilanı olan arkadaşlar ilan linki verebilir, veya ilan açmamış olanlar burdan temasa geçebilir.

Hay de, civicleyin beni :)
Arkadaşlar ilan birazdan onaylanır. Forumdan birine giderse memnun olurum. Detaylı ve uzun bi şekilde burayada bi açıklama ekleyeceğim. Fiyatta da forumdan gelen arkadaşlara yardımcı olurum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-memur-arabasi-az-yakar-cok-kacar-degisen-boya-yok-199721339/detay/

Aracı ankara'da veya uygun bi vakitte kayseride görebilirsiniz.
Arkadaşlar bi tanıdıkta 2004 honda jazz var. Etek altı boyalıymış. Tekerler %80 civarı dedi. Araç LPG li, 150 bin civarında kilometresi.

Sorum şudur : Bu araba ne kadara alınır ? Ne kadara alayım ?

(Bayan kullanacak, Tavsiye edermisiniz? Alalım mı ?
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Samsung
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.845
İkinci El Bölümü Mesajları: 321
Konularının görüntülenme sayısı: 107.226 (Bu ay: 284)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 559 (Bu hafta: 5)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.