Şimdi Ara

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.221
Cevap
652
Favori
894.987
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.teknosa.com/anker-eufy-robovac-r500-akilli-robot-supurge-p-115049458

Bu ürünle ilgili bilgisi olan var mıdır? F/P olarak nasıldır acaba?

• By_EKReM kullanıcısına yanıt
    Alinmaz garantisi sıkıntılı. Ekaydan bakin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Le0 kullanıcısına yanıt
    Roomba 976 ya bir bakin istetseniz?roombanin üstüne yoktur halı uzerinde filan

• https://m.trendyol.com/xiaomi/mi-robot-vacuum-mop-pro-akilli-robot-supurge-beyaz-genpa-garantili-p-49710470
    Sizce alınır mı arkadaşlar ne diyorsunuz. Firma hakkında bilgisi olan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tncy18 -- 19 Kasım 2020; 18:36:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tncy18 kullanıcısına yanıt
    Şunu alın, hem güvenilir hem daha uygun ...

https://www.amazon.com.tr/dp/B085BPCV7W/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabt1_l-OTFbYYC6CZA?_encoding=UTF8&psc=1

• Bunda Amazon garantisi ve delta garantisi var. Delta firması hakkında çok iyi yorumlar okumadım. Diğerinde genpa garanti olunca biraz cazip geliyor gibi.

• haldigo kullanıcısına yanıt

Çok iyiymiş belki tekrar olur indirim

• quote:

Orijinalden alıntı: catik

gg dan s5 max siparisi vermistim... 4.080 tl aslinda fazla geliyor... odeme gucum var ama.
    bazam 9 cm altina giremicek sanirim...

koltuklar 3 lu... 8cm onunda altina giremicek...
    o zaman ben bu süpürgeye 4.000 tl fazla verdim gibi geliyor

1500-2000 civarina sadece süpürme özelliği olan ve dayanikli bir sey almam mi mantikli....

gg dan urunu teslim alip acsam iade de sorun yasayabilrim hic acmim diyorum...
    amazon hepsiburada olsa kullanir 1-2 hafta kullanir baktim olmuyor iade ederdim de....gg sistemi. cok özgür degil

bilgisi olan arkadaslar yorum yapabilrse... yarin teslim almadan iade edicem ürünü

"Nasılsa kullanır sonra iade edebilirim" bakışıyla istenen şey özgürlük değil, suistimal. Ve böyle tüketici haklarını suistimal eden kullanıcılar yüzünden firmalar kendini korumak adına ürünlere fazladan fiyat ekliyor ve iyi niyetli kullanıcılar da fazladan para ödemek zorunda kalıyor. Bir ürünü keyfi iade ederken, satıcı o ürünü ne yapacak birazcık düşünmek lazım. Bahsedilen ürün 4000 liralık bir ürün.

• wolfien W kullanıcısına yanıt
    Şu mesajı görünce sizinle aynı düşüncede dün cevap vereyim dedim. Sonra kime neyi anlatacaksın bu ülkede ne değişmiş ki bu zihniyet de değişecek, yazan dürüstlük yapmış ama onun en az 10 katı var yazmaya değmez dedim..

Millet ruh hastası oldu 3binlik bir cihaz için yok kullanılmış gönderiyorlar, yok yenilenmiş gönderiyorlar vs...

Sen al kullan, bahane bul nasılsa yasal hakkım var de iade et ..

Ne yapacak bu adamlar, bu esnaf? Hele ki bu salgın döneminde kan ağlıyorlarken..

Yazık güzel ülkeme gerçekten yazık ...

Allah aşkına takılmayın bu kadar, alın geçin .. Fiyatı kaç katı 10 bin ₺ üzerinde olan iPhone u, sırf garantisini üreticisi veriyor diye kaç kişi gidip direkt Apple dan alıyor?

Elektronik işi şans işi .. 2 yıl faturalı yasal olarak tüketici hakları var. Sonrasında zaten yalnızız.. Düşük ihtimal bu süreçte sorun yaşanırsa en kötü başta fazla ödenen para ile de onarılır.. Tüketici hakları da kullanılır..

Boyalı değişenli araba psikolojisi robot süpürgeler için de oluştu millette ...

• Merhabalar roborock s5 max'in garantisi nasıl oluyor? Xiaomi garantili ve uyguna satan yerler var mı? İthalatçı garantili diyor genelde.

• cafzafer2 C kullanıcısına yanıt

Şu an 4257 tl.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tonny Stark

Şu mesajı görünce sizinle aynı düşüncede dün cevap vereyim dedim. Sonra kime neyi anlatacaksın bu ülkede ne değişmiş ki bu zihniyet de değişecek, yazan dürüstlük yapmış ama onun en az 10 katı var yazmaya değmez dedim..

Millet ruh hastası oldu 3binlik bir cihaz için yok kullanılmış gönderiyorlar, yok yenilenmiş gönderiyorlar vs...

Sen al kullan, bahane bul nasılsa yasal hakkım var de iade et ..

Ne yapacak bu adamlar, bu esnaf? Hele ki bu salgın döneminde kan ağlıyorlarken..

Yazık güzel ülkeme gerçekten yazık ...

ben keyfi iade etmekten bahsetmedim... ama kendimi ifade edememisim kusura bakmayin...

urun ile bir sorun yasamzsak zaten iade dusunmeyiz... neyse yanlis ifade ettgkm icin ozur diliyorum sizlerden...

diger konu ... s5 max gelip acip kullanan oldu mu hepsiburada ve n11 yorumlarina baktim neredeyse tüm yorumlar oldukca iyi

tem olumsuzluk. bazen hali kaymissa ve yeri degismisse halinin uzerinde mop yapmaya calismasi

• 4257₺ güncel fiyatla 1 tane sipariş geçtim. Yukarda birkaç cevap önce fiyat iyi yazılmış diye aldım. Teslimat da hızlı Cumartesi teslim görünüyor. Eğer blackfriday fiyatları daha uygun olursa yeniden sipariş verip bunu iade etmeyi düşünebilirim. Sanırım sorun olmayacaktır satıcı amazon.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0841S2G1C/ref=ppx_od_dt_b_asin_title_s00?ie=UTF8&psc=1&th=1&utm_source=spydrop

• 4257 amazon saticili siparis gectim. Ihtiyaci olan alsin. Roborock S5 Max Vacuum Cleaner Akıllı Robot Süpürge Beyazhttps://www.amazon.com.tr/dp/B0841S2G1C/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_1oRTFb61B4Z9F?_encoding=UTF8&psc=1

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercigs -- 19 Kasım 2020; 21:7:28 >

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Hangi model? Osmo 950 modelini Amazon.de’den sipariş verdim yeni. 399 avroya.

• emreonline17 E kullanıcısına yanıt

3 aydır takip ediyorum 4250 altına hiç düşmedi. bu süreçte iki adet aldım bu fiyattan eşe dosta. black fridayde daha altına düşer mi. belki 100 lira daha düşer.

ne delta mı Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] 

telefon yolladım servisine kasa yamuk demişler. şikayetvar a baktım her 10 şikayetten 8 inde kasa yamuk diye garantiden çıkartmışlar. Allah düşürmesin oldu da süpürgenin servislik işi olsa cihazı unutun belkide şurası kırık deyip gerçekten kırarlar Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] 

bir yorumda da güncel dijital servisi gördüm amazondan alan birisi yazmış. ya bu servis adı altında çakallık yapan tipik esnaflardan değil amazon isminden güven duyuyorum ben. ama şöyle bir durum var. bu servis müsveddeleri her şeye kullanıcı hatası diyor. e oldu ki servis işimizi çzömedi amazon a dedik ürünü iade al amazon da servis kullanıcı hatası demiş alamam derse kabak gibi ortada kalırız :)

bu duruma benzer bir tecrübesi olan varsa bizle paylaşırsa faydalı olur.

• cream cheese kullanıcısına yanıt

roborock un resmi garantisi de resmi distrübütörü de ülkemizde yok. telefonlarda olduğu gibi ithalat yapanlar merdiven altı bir servis ! ile anlaşıp satıyor. 2 sene garanti vermek zorunda oldukları için.

• cream cheese kullanıcısına yanıt
    Tek caresi amazondan alip amazonun garantisinden faydalanmak.

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.