Şimdi Ara

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.188
Cevap
651
Favori
892.050
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mali_bu16

Uzun uzun cevap yazdıktan sonra fark ettim konunun FIRSATLAR konusu olduğunu :( yorumumu soruyu soran arkadaşa özelden gönderip siliyorum.

Konu sakinlerinden özür dilerim. @sleeptalkercat

@muhammetc

ne yazdığınızı okumadım ama sorun yok :)

• Amazon garantili aldığım ürün arıza vermeye başladı, amazonla konuştum tam 1 sene sonra iade edin paranızı ödeyelim dediler. İşte hizmet budur!

• sleeptalkercat kullanıcısına yanıt

İrobot i7+ az daha düşse fiyat alacağım. 7k Lara kadar indi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TimeBoy kullanıcısına yanıt

Şöyle 6000 TL falan olsa mükemmel olur. Alır uzun seneler kullanırsın.

• sleeptalkercat kullanıcısına yanıt

Hocam ben Amazon Germany den iRobot Roomba 981 aldım. (4064 TL/6 taksit) Şubat sonu sipariş verdim Mart başı cihaz geldi; 30/11/2020 üretimi. Amazon Germany ürünü direk üretici olan iRobot firmasından alıp bana göndermiş. Kutunun üzerine üstünde Almanca yazıların ve bir karekodun olduğu bir sticker yapıştırmışlar garanti ile ilgili. Karekod direk iRobot sitesine yönlendiriyor ve 2 yıl iRobot garantisinde olduğu belirtiliyor. Yani Amazon Germany ürün 2 yıl üretici garantisinde merak etmeyin diye karekodlu bir sticker yapıştırmış.

• needacar kullanıcısına yanıt

Bakalım. Anneler gününe kadar yeni modeller ile fiyat biraz daha aşağı iner ve iyi bir indirim yakalarsam alacağım i7+ . 360 yada roborock bakiyordum ama 360 pek güven vermiyor.Roborock ise arkasında duran kimse yok. İ7 olmazsa Amazon dan roborock bakacağım artık.

Bende konuya uzagim, ama Amazon satıcılı 6s Max ya da 5s Max alacağım ilk fırsatta. En son ne zaman sattı acaba Amazon bu iki modeli ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • emindoner09 E kullanıcısına yanıt

Dün 4000 e S5 Max sattı. 😁

• emindoner09 E kullanıcısına yanıt

Bu hafta içinde satıldı. Ara ara cikiyor. Su anda s6 püre var

• Pure yerine Max modelleri daha mantıklı gibi. Pure vasat kalıyor. Ondan fiyat olarakta çok düşürdüler.

• needacar kullanıcısına yanıt
    Dün akşam üzeri alma kararı verildi :)) temizlik tak etti kadının canına , tabi benimde :))

• 360 S5 1898 TL ye düşmüş. Mopsuz model arayanlar için çok iyi fiyat.

• quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

360 S5 1898 TL ye düşmüş. Mopsuz model arayanlar için çok iyi fiyat.

Bulamadım, link atabilir misin hocam

• Cezdim34 C kullanıcısına yanıt
    100₺ artmış ama yine de mantıklı bir fiyatta..

https://www.hepsiburada.com/360-s5-vacuum-cleaner-akilli-robot-supurge-p-HBV00000W5LK6?magaza=Sherman

4000 altı Amazon satıcılı bir S5 Max bulursan kaçırma bence. Bu cihaz o kadar çok satmasına rağmen müşteri memnuniyeti çok üst seviye de. ABD yi bu ürün ile fethetti Roborock; iRobot ve Neato nun saltanatını salladı ve fiyatlarının düşmesini sağladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi needacar -- 12 Nisan 2021; 11:0:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emindoner09

Dün akşam üzeri alma kararı verildi :)) temizlik tak etti kadının canına , tabi benimde :))
    Bizdede karar verildi alacağız artık
    S5 max makul gibi duruyor şimdilik fiyat için takipde kalalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2020 eylül ayında amazon satıcılı s5 max aldım 4200TL'ye.

şubat ayı sonuna kadar iade edilebiliyordu. bu bile güvenmek için yetiyor amazona. bazıları iade etmiş son günlerde, yapmayın etmeyin bari bu adamları kaçırmayalım bu ülkeden ya da bizim satıcılara benzemesinler. (genelleme yapılmıştır, dürüst olan esnafa lafımız yok saygımız vardır)

• yerden 7 cm boşluğu olan mobilyanın altında temizlik yapacak robot süpürge modeli tavsiye edebilir misiniz? Olmadı bu mobilyaları yükseltebilirim ancak diğer mobilyaları da düşünürsem 8 cm'de temizlik yapması olmazsa olmazım maalesef.

• Robogil Ramazan Kampanyası
    www.robogil.com

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU]

• 80 m2 ev için önerisi olan var mı arkadaşlar ?

xioami 1c 2in1 fiyat performans mıdır yoksa irobot modellerine mi yönelelim?

• 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.