Şimdi Ara

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: teacher22 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
4.566
Cevap
410
Favori
454.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 942
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 16
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 35 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 11
  • Favoriye Eklediklerim 410
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ShadowOfSpirit (189 mesaj) mali_bu16 (188 mesaj) EvHero (126 mesaj) fotografya (99 mesaj) deniizzz (55 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2443 mesaj) Mobil (1179 mesaj) Mini (179 mesaj) Uygulama (664 mesaj) (101 mesaj)
  • @
35 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Ev Elektroniği ve Aletleri >> Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    224 Mesaj

Toz toplama ne kadar önemli bir hadise arkadaşlar. Aynı zamanda elektronik mop kısmı da tabii. s7'de bunlar yok :) Bu özellikler için 1300-1600 tl vermeye değer mi fazladan?

Şu an robotları hiç kullanmadığım için toz deposunu dökmek bana amana aman bir olay gibi gelmiyor fakat bu olayı tecrübe edenlerin düşüncesini merak ediyorum  Aynı zamanda s7deki mop olayı var mı var şeklinde ya da bunun elektronik olduğundaki faydaları da yine bahsedebilirsiniz :) Teknolojide ilk kez kendimi bu kadar bilgisiz görüyorum  

Özetle s7 ile fiyatı doğrultusunda devam mı etmeli, yoksa toz istasyonu olanlara mı bakmak lazım? +1500 liranın karşılığını alır mıyız :)  

|
    |

• Yarbay
    5000 Mesaj

Sadece süpürme yapan cihazlarda halıda kral iRobot modelleri

S5 max' te mop özelliğide mevcut kalitesi sorunsuzluğuyla ünlendi ancak TR resmi satış ve servisi yok! İyi bir satış sonrası hizmeti için çok daha üst bedellere satış yapan firmalara bakmanızda fayda var ya da ucuza alıp elektronik şansınıza güvenmeniz gerek.

İyi forumlar

|
    |
    swat882 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5000 Mesaj

Hayırlı olsun hocam 360 kullanıcılarının bilgi paylaşım konusuna göz atarsanız değerli paylaşımlar mevcut;

https://forum.donanimhaber.com/360-robot-supurge-c50-s5-s6-s6-pro-s7-s7-pro-s9-kullanicilari-kulubu--146676523

|
    |
    korayba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    128 Mesaj
    Benimde s7 bugün geldi..simdi sarjda yol yorgunu dinlensin aksama kadar .aliexpresten her parcadan 3-5 yedek alayım diyorum bir seferde..link varmı önerebilceginiz..uygulamanın icinden gearbeste yönlendiriyor ben Ali'den almak istiyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5000 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jizzy Quuatily

Toz toplama ne kadar önemli bir hadise arkadaşlar. Aynı zamanda elektronik mop kısmı da tabii. s7'de bunlar yok :) Bu özellikler için 1300-1600 tl vermeye değer mi fazladan?

Şu an robotları hiç kullanmadığım için toz deposunu dökmek bana amana aman bir olay gibi gelmiyor fakat bu olayı tecrübe edenlerin düşüncesini merak ediyorum  Aynı zamanda s7deki mop olayı var mı var şeklinde ya da bunun elektronik olduğundaki faydaları da yine bahsedebilirsiniz :) Teknolojide ilk kez kendimi bu kadar bilgisiz görüyorum  

Özetle s7 ile fiyatı doğrultusunda devam mı etmeli, yoksa toz istasyonu olanlara mı bakmak lazım? +1500 liranın karşılığını alır mıyız :)  

Hocam konu başlığı FIRSATLAR konusu olduğu için bu tip soruları Ana konuda veya belli markaların kendi konuları var orada yazmanız daha uygun olur hocam 

Sorunuza cevabı bu seferlik özelden yazıyorum.

|
    |

• Yarbay
    7714 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mali_bu16

S5 max' te mop özelliğide mevcut kalitesi sorunsuzluğuyla ünlendi ancak TR resmi satış ve servisi yok! İyi bir satış sonrası hizmeti için çok daha üst bedellere satış yapan firmalara bakmanızda fayda var ya da ucuza alıp elektronik şansınıza güvenmeniz gerek.

İyi forumlar

Çok teşekkür ederim, ürünlerini inceliyorum hemen.

|
    |
  • Çavuş
    68 Mesaj

Harici boyu kısa olursa güzel olur 9 cm evdeki koltuk yüksekliği var. Evi güzel süpürmesi beklentim harici özellik pek bilmiyorum. Dediğim gibi mop özelliğine ihtiyacım yok. 125 metrekare bir evim var. 2 tane hafif yüksek halım var evin içinde.

Buna göre tavsiyesi olan arkadaşların önerilerini bekliyorum, herkese teşekkür ederim.

|
    |
    Plceformyhead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    198 Mesaj
    Bu cihazların bataryaları garantiden değişiyor mu? Yoksa garantiye girmez mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    173 Mesaj

Hocam 9cm diyince bişey öneremedim şimdi. O kalınlığın altında çalışan robot süpürge var mı bilmiyorum ama ayakları yükseltirseniz seçenek sunabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plceformyhead -- 6 Nisan 2021; 21:32:17 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Hepsirobot, mali_bu16, muhammetc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    198 Mesaj

Ayaklar nasıl yükselir ki?

|
    |
    Plceformyhead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    173 Mesaj

Hocam internette mobilya ayakları satılıyor hazır onlardan alıp kendiniz eski ayakların olduğu yere montaj yaparak değiştirebilirsiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Komedidansshow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5000 Mesaj

Uzun uzun cevap yazdıktan sonra fark ettim konunun FIRSATLAR konusu olduğunu :( yorumumu soruyu soran arkadaşa özelden gönderip siliyorum.

Konu sakinlerinden özür dilerim. @sleeptalkercat

@muhammetc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 7 Nisan 2021; 9:19:54 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Komedidansshow, muhammetc, sleeptalkercat, Plceformyhead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    114 Mesaj

Roborock S5 Max Robot Süpürge Beyaz - 3900 TL

Satıcı: Tıkla Gelsin

https://www.amazon.com.tr/dp/B084PMXCL5

|
    |
  • Teğmen
    210 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mali_bu16

İyi forumlar

Hocam sadece süpürme amaçlı kullanılacaksa irobot un 6xx modelleri ile 360 s5 modeli karşılaştırıldığında tercihiniz ne olur.

• Yarbay
    5000 Mesaj

iRobot modelleri sağlamlığı, az özellikli ama uzun ömürlü oluşu ve hep yazıldığı gibi ''halıda'' işin uzmanıdır.

360 S5 F/P cihazıdır makul kalite, Lidar gibi gelişmiş haritalama ve uygulama özellikleri mevcut.

Burada tercih benim değil sizin ev koşullarınıza ve beklentilerinize göre olmalı hocam :)

+ olarak bu konu başlığı ''FIRSATLAR'' olduğu için bu tip cihaz özellikleri vs yazışmaların yeri olmadığı için konu sakinlerini rahatsız etmemek ve sizi desteksiz bırakmamak adına Ana konuda yazmanızı rica eder iyi forumlar dilerim.

https://forum.donanimhaber.com/robot-supurgeler-hakkinda-ana-konu--20388867-1665#148621862

|
    |
    efkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
    39 Mesaj

müjdemi isterim. amazon satıcılı mop pro, s6 pure, s5 max bekleyeler. koşun hepsi aynı anda gelmiş. komsulara teker teker alıyorum. ben bitircem yoksa 

• Er
    4 Mesaj

Af buyur ama Amazon’la diğer satıcıların farkını söyleyebilir misiniz acaba
    |
    |
    iloveist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2710 Mesaj

iRobot 6XX modelleri bana göre 1+1 daireler için uygun olabilir; 30-40 metrekare süpürme alanı maksimum.
    |
    |
    efkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    39 Mesaj

ürünlerde bi fark yok ama daha önce ürünleri bozulan kişiler garantide sorun yaşarlarsa amazon iade teklif ediyormus şeklinde geri bildirimde bulundular.

|
    |
    twix_emre kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1467 Mesaj
    Uzun zamandır takip ediyorduk hanımın baskısı ile bugün Trendyol technics satıcısından mop pro 2 aldım 3384 TL ye geldi . Umarım pişman etmez

|
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.