Şimdi Ara

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] (215. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.223
Cevap
652
Favori
895.432
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam ben aslında s5max bekliyordum amazondan ama geleceği yok. Mop özelliğinin öok kullanılacağını sanmıyorum sizin aldığınız cihazı önerir misiniz? Bir de roborock gibi 360 markasında da servis olayı sıkıntılı mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oqi

İndirim olursa beni de etiketlerseniz sevinirim facebook grubunda da paylaşırım.

@jemjem

Bu konuyu sık takip edip indirimleri ordan da yazıyorum ki insanlar kaçırmasın marka model farketmeksizin.

Çok büyük bir indirim olmasa da 50 TL indirim ile 2495 e düştü, 30 TL de benim hesabıma özel indirdi, 2465 oldu, 75 TL de HP bonus geri verdiğini de hesaplarsak 2390 TL ye siparişi verdim :))

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • adam94 kullanıcısına yanıt

Tek satıcı, tek servis yani bir muhatap var şuana kadar makul ve üzerine koyarak iyi bir performans sergilediler...

Forumda 360 konusu mevcut;

https://forum.donanimhaber.com/360-robot-supurge-c50-s5-s6-s6-pro-s7-s7-pro-s9-s10-kullanicilari-kulubu--146676523

• jemjem kullanıcısına yanıt
    S5 ve S9 da baya indirim yapmış bu sefer HB, ama yine de 2390 TL süper fiyat inan 4 ay önce 2999 TL ödedim ve aldım farka bak 😀

• jemjem kullanıcısına yanıt

Hocam bakın bir yorum yazdınız ana konuda çarşı karıştı  

Bitip tükenmediler bir türlü yaban otları :)

• oqi kullanıcısına yanıt
    Hocam 180 m2 ev için daha önce yorumlarda s7 veya Mop pronun yeterli olmayacağı gibi birşeyler okumuştum. Ne dersiniz iş görür mü
  • 2500'den s7 proyu aldık bakalım.

Aslında birkaç yıl daha bekleme arzum vardı. Hem cihazların gelişmesi hem de servis vs. konularının ülkede daha oturaklı hale gelmesi için. Hanım alalım artık deyince ağanın sözünün üstüne söz olmuyor :)

NOT: Evi en çok süpüren benim.  
  • Xiaomi Mi Vacuum Mop 1c 2 In 1 Akıllı Robot Süpürge paspas

Arkadaşlar bu ürünü tavsiye eder misiniz. 2100 civarı.. Çok bilgi sahibi değilim bu konu hakkında. kullanışlı mıdır. Ya da fiyat olarak bu civarda başka tavsiyeniz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frdbb -- 5 Nisan 2021; 9:35:23 >
  • Şu anda en iyi sadece kuru temizlik yapan cihaz hangisidir?

s5 max HB'de 3850'ye satılıyor şu anda. Ne tavsiye edersiniz.

• Bende s9 aldım bakalım, tecrübelerimi paylaşırım yakın zamanda.

Son zamanlarda hanım hep bana evi süpürtüyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korayba -- 5 Nisan 2021; 10:48:30 >
  • Herkese merhaba, robot süpürge konusunda herhangi bir deneyim yada ciddi bir bilgi sahibi olduğum söylenemez. Araştırma yaptıkça da iyice kafam karıştı. Son olarak 3500 tl ye kadar telefon ile kontrol edilebilen hem mop hem de süpürge özelliği olan bir cihaz istiyorum. Şu iki üründen hangisi benim için uygun bir seçim olur? Ya da başka bir öneriniz varsa ona da açığım. İlginiz için şimdiden teşekkürler.

https://www.hepsiburada.com/viomi-v3-vacuum-cleaner-lazer-sensor-robot-supurge-ve-paspas-p-HBV00000VUQ8N

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-robot-vacuum-mop-pro-siyah-akilli-robot-supurge-p-HBV00000SDB4D?magaza=DOHA%20ELEKTRON%C4%B0K

• quote:

Orijinalden alıntı: frdbb

Xiaomi Mi Vacuum Mop 1c 2 In 1 Akıllı Robot Süpürge paspas

Arkadaşlar bu ürünü tavsiye eder misiniz. 2100 civarı.. Çok bilgi sahibi değilim bu konu hakkında. kullanışlı mıdır. Ya da fiyat olarak bu civarda başka tavsiyeniz var mı?

Merhaba bende var yaklaşık 1 aydır kullanıyorum gayet memnunum bence çok para vermeye gerek yok. haritalaması var gayet güzel temizlemesi de güzel.

• Burası fırsatlar başlığı olduğundan özelden yazıyorum...

• Sürekli sorun yaşadığımdan, iki tane aldığım 360 S7'nin birini iadeye gönderdim iade sonucunu buraya yazarım. İşin kötüsü müdüre S9 aldırmıştım onunki de arıza yapmış. Bi süpürge uğruna inşallah işsiz kalmayız. :))

• quote:

Orijinalden alıntı: serghat

Sürekli sorun yaşadığımdan, iki tane aldığım 360 S7'nin birini iadeye gönderdim iade sonucunu buraya yazarım. İşin kötüsü müdüre S9 aldırmıştım onunki de arıza yapmış. Bi süpürge uğruna inşallah işsiz kalmayız. :))

Konuyu dağıtmak istemem fakat ne gibi sorunlar oldu hocam? Ben de S9 siparişi verecektim pek olumsuz yorum yoktu.

• Ben de 360 s9 siparişi verdim. Aklım hala roborock s5max diyor fakat amazondan denk getirip alamıyorum. Umarım pişman olmam.

• Arkadaşlar merhaba.

Sadece toz çekme özelliği olan robot öneriniz var mı? Kullanan memnun olan var mı?

• muhammetc kullanıcısına yanıt
    Evinizin büyüklüğü nedir. Robotta harici ne gibi özellikler istiyorsunuz başka hocam detaylı yazın yardımcı olan çıkar.

• adam94 kullanıcısına yanıt

Üstad al benden de o kadar.

Roborock S5 max düşünüyordum sonra biraz daha üstüne koyup S 6 maxv mi alsam dedim.

Xiaomi mop pro + ı gördüm, üzerinde lidar olmaması daha erişebilir yaptı makineyi.

Sonra da 360 S9'u gördük.

İyice kararsız kaldık.

He bi de Viomi S9 da var, toz toplama ünitesi var, o yönü de cazip.

Ne yapacaz?

• Lydsto r1 ile süreci noktaladım bende, bu elektronik işine artık çok kafa yormamak gerek işin içinden çıkılmıyor alt tarafı bir eşya günlerce avare ediyor zihnimizi. İyi veya kötü artık hiçbirinin içinde değiliz hepsi şansımıza

• 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.