Şimdi Ara

Rizline paspas kullanan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
9.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rizline paspas almayı düşünüyorum internette uygun fiyata buldum, fakat kullanan kullanıcı hakkında yorumları da merak ediyorum.

Bu arada bütçem max 150, onerebileceginiz kullandığınız paspas varsa önerilere de açığım.

Not: Bagaj havuzu olmayacak.

• Yapay Zekanın Yanıtı

Rizline Paspas: Kullanıcı Yorumları ve Karşılaştırmalar

Rizline paspaslar, araç sahipleri arasında popüler bir seçimdir. Peki, bu paspaslar hakkında kullanıcı yorumları neler? İşte Rizline paspasları hakkında bilmen gerekenler:

Rizline Paspas Yorumları

Çoğu kullanıcı, Rizline paspaslarının yüksek kaliteli malzemelerden yapıldığını ve araçlarına mükemmel uyum sağladığını belirtmektedir. Paspaslar dayanıklı ve uzun ömürlüdür, bu da onları uzun vadeli bir yatırım haline getirir.

Rizline mı Sahler mı?

Rizline ve Sahler, araç paspasları pazarında iki önemli markadır. Her iki marka da kaliteli paspaslar sunsa da Rizline paspasları genellikle daha pahalıdır. Bununla birlikte, bazı kullanıcılar Rizline paspaslarının daha iyi uyum ve dayanıklılık sunduğunu düşünmektedir.

Rizline Bagaj Havuzu Yorumları

Rizline bagaj havuzları da kullanıcılar arasında olumlu yorumlar almaktadır. Bagaj havuzları, bagaj alanını kir ve dökülmelerden korur ve temizlenmesi kolaydır.

Rizline Paspas Şikayetleri

Herhangi bir ürün için olduğu gibi Rizline paspaslar hakkında da bazı şikayetler bulunmaktadır. Bazı kullanıcılar paspasların çok pahalı olduğunu düşünürken, diğerleri paspasların araçlarına tam olarak uymadığını bildirmiştir.

Wöller mı Sahler mı?

Wöller ve Sahler, Rizline'a benzer paspaslar sunan diğer iki markadır. Wöller paspaslar genellikle Sahler paspaslardan daha ucuzdur, ancak bazı kullanıcılar Sahler paspasların daha iyi kalitede olduğunu düşünmektedir.

Saher mi Rizline mı?

Rizline ve Sahler paspaslarının kalitesi açısından benzer olduğu düşünülmektedir. Ancak Rizline paspasları genellikle daha pahalıdır. Bütçeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun markayı seçebilirsiniz.

Sonuç

Rizline paspaslar, araç sahipleri arasında popüler bir seçenektir. Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmışlardır ve araçlara mükemmel uyum sağlarlar. Bazı kullanıcılar paspasların pahalı olduğunu düşünse de dayanıklılıkları ve uzun ömürleri ile bu fiyatı telafi etmektedirler. Rizline paspaslar, araçlarının içini temiz ve düzenli tutmak isteyenler için iyi bir seçimdir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Var tavsiye ederim. Fc5 honda civic aracima aldim. Eski aracimda 4d bilmem ne marka kaucuk paspas vardi. Kalınlığı rizline a gore fazlaydi ama kaucuk orani daha gazla oldugu icin koku yapiyordu. Ama rizline i 3 aydir kullaniyorum. Koku falan yok ve araca tam uyumlu olduğu icin cuk diye oturuyor koydugunuz yere. Başarılı.
  • araca uygun alındıysa tam uyumlu yapıyorlar kilitlerine kadar corolla aracım da kullanıyorum sıfır koku gayet kaliteli f/p ürünleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcnd -- 25 Aralık 2019; 1:5:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrcnd

araca uygun alındıysa tam uyumlu yapıyorlar kilitlerine kadar corolla aracım da kullanıyorum sıfır koku gayet kaliteli f/p ürünleri
    Ayak dayama ile debriyajin altında kalan kısım birleşik gönderiyorlar. O kafami karıştırıyor, acaba debriyaj temas eder mi diye, 2011 fiesta

• Egea icin iyisi olsun dedim aldım. Ön paspaslar çok iyi oturdu. Klipsleri var. Ama arka paspaslar iğrenç oldu. Yerlerinde durmuyorlar, tam oturmuyor. Tavsiye etmem. Ben pişman oldum şahsen aldığıma.
  • L.locker sipariş verdim. Rizline gonderdiler. Aynı kalite falan dediler ama begenmedim. Arka paspaslar kayıyor.
    Öndekilerin kalıbı, kesimi güzel ama memnun değilim. Bir onceki paspaslarim daha daha iyiydi.
  • Rizline yeni Polo da kullanıyorum , gayet iyi
  • quote:

araca uygun alındıysa tam uyumlu yapıyorlar kilitlerine kadar corolla aracım da kullanıyorum sıfır koku gayet kaliteli f/p ürünleri
    hocam corolla aracıma ben de düşünüyorum da ön arkaların bir kaç fotosunu paylaşır mısınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

hocam corolla aracıma ben de düşünüyorum da ön arkaların bir kaç fotosunu paylaşır mısınız ?

Alıntıları Göster
    tabiki buyrun

Rizline paspas kullanan var mı?Rizline paspas kullanan var mı?Rizline paspas kullanan var mı?Rizline paspas kullanan var mı? Rizline paspas kullanan var mı?

@9FiestaM6
    cevabınızı yeni gördüm
    Ön paspas tek parça debriaj a takılmıyor herhangi sorun yaşama ihtimali yok 2019 corolla için kilitli çünkü kaymıyor.

Ama yorumlarda beğenmeyenler de var sanırım araçtan araca memnuniyet değişiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcnd -- 28 Aralık 2019; 10:59:35 >

• quote:

tabiki buyrun

Rizline paspas kullanan var mı?Rizline paspas kullanan var mı?Rizline paspas kullanan var mı?Rizline paspas kullanan var mı? Rizline paspas kullanan var mı?

@9FiestaM6
    cevabınızı yeni gördüm
    Ön paspas tek parça debriaj a takılmıyor herhangi sorun yaşama ihtimali yok 2019 corolla için kilitli çünkü kaymıyor.

Ama yorumlarda beğenmeyenler de var sanırım araçtan araca memnuniyet değişiyor

Alıntıları Göster
    çok teşekkür ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.