Şimdi Ara

Risen (2009) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
998
Cevap
2
Favori
90.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

oyun kötü yola düşmüş:)

Nayır nolamaz
  • Kötü yola düşen rusça versiyonu oyunun indirilebilir sürümünden kırılmış herhalde. Ben paşa paşa ingilizce sürümünü beklerim arkadaş. Sabır erdemdir.
  • rusca bare japonca olaydı streetden kaptık bir kac kelime
  • Hasrete dayanamayanlar varsa işte Rusça sürümü İngilizceye çevirme yolu (Oyunu açmak için DT Lite ve Yasu'ya ayar gerekli)

Direk Romence'den İngilizceye Google Translate ettim buyurun...

Altyazıları İngilizce yapmak için

Text in English:

1. Download file strings.pak here:http://rs764.rapidshare.com/files/286098367/strings.pak

2. Copy it to the Risen * Date * Compiled

3. Open the ConfigDefault.xml the Risen * Date * Ini

4. Find SubtitleLanguage = `Russian` `` and exchanged SubtitleLanguage = `English` ``.

(Dili İngilizce yapmak için Xbox Sürümünü indirin diyor) [Opsiyonel]

For voices in English:

1. You get the xbox360 version. The gangs will, is everywhere on the net.

2. Take wxRipper here:http://gael360.free.fr/

3. Open the cd for xbox360 with wxripper

4. Extract the file data * compiled * speechenglish.pak the iso and copy it to the Risen * date * compiled

5. The Risen * date * initial open ConfigDefault.xml and change VoiceLanguage = `Russian` in VoiceLanguage = `English`

6. For intro in English, download here:http://www.sendspace.com/file/gtgruq

• Ben bunu yazdıktan sonra da İngilizce paketlenmiş sürümü çıkmış işe bak
  • grafikler çok hoşuma gitti özlemiştim rpg oynamayı gelsin deneriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzanSRC

Ben bunu yazdıktan sonra da İngilizce paketlenmiş sürümü çıkmış işe bak

• Oyun çıktı 5.08 gb
  • Nasıl oyun ? Oynayanlar bilgi yazarsa ona göre ediniriz oyunu
  • Oynayanlardan yorumları ve ss leri bekliyoruz.
  • Şöyle bir ilk bölümün başına baktım hoşuma gitti oyun ama kamera açısı çok yakın.. Ayarlanabilir mi acaba? Onun dışında karakter animasyonları klasik Alman oyunlarındaki gibi olmuş hafif bir kütük yutmuşluk var
  • Ben bir gothic 3 havası sezdim videolardan. Oyunu yapan firmada sacred i yapan firma kütük animasyon konusunda ustalar :)
  • bi kaç yorum okudum gothic 3 gibi buglı ve optimizasyon sorunları varmış sanırım.
  • Evet bayağı bir oynadım oyunu Harbour bölümüne geldim bıraktım gözlerim sulanıyo

Oyun biraz buglı evet ama hiç oynanmayacak kadar da değil. Optimizasyonda bariz bir sorun var... Ekran kartında OC varken ekranda artifactlar oluşuyordu OC yi biraz geri aldım hissedilir derecede yavaşlama oldu ama yine oynanmayacak düzeyde değil oynuyorum ama öyle işte Elbetteki yamalar çıkacaktır az çok değişimler olacaktır oyunda. Daha önce Gothic'in hiçbir serisini oynamadığımdan onlarla karşılaştıramayacağım ama benim hoşuma gitti oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: Hunter_one

Ben bir gothic 3 havası sezdim videolardan. Oyunu yapan firmada sacred i yapan firma kütük animasyon konusunda ustalar :)

Sacred'ın yapımcısı farklı Ascaron, Risen'ın yapımcısı Piranha Bytes ise Gothic serisinin arkasındaki isim. Sacred 2 ile Risen'ın yalnızca dağıtımcıları aynı Deep Silver.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzanSRC

Evet bayağı bir oynadım oyunu Harbour bölümüne geldim bıraktım gözlerim sulanıyo

Oyun biraz buglı evet ama hiç oynanmayacak kadar da değil. Optimizasyonda bariz bir sorun var... Ekran kartında OC varken ekranda artifactlar oluşuyordu OC yi biraz geri aldım hissedilir derecede yavaşlama oldu ama yine oynanmayacak düzeyde değil oynuyorum ama öyle işte Elbetteki yamalar çıkacaktır az çok değişimler olacaktır oyunda. Daha önce Gothic'in hiçbir serisini oynamadığımdan onlarla karşılaştıramayacağım ama benim hoşuma gitti oyun

Yavaşlamalar optimizasyondan kaynaklanmıyor. Oyunu adam gibi oynayabilmek için güçlü bir CPU'ya da ihtiyaç var. Elemanlar Corei7 ile test etmişler dört çekirdekli. Sonuçlar:

http://www.pcgameshardware.com/aid,696074/Risen-in-graphics-card-benchmark-test-Radeon-HD-5870-on-top/Practice/

Yapılan testlerde oyunun iki çekirdeği tam olarak kullandığını, hatta bazen üçüncü çekirdeği de kullanıma aldığı görülüyor. Crysis'i bile dize getiren yeni canavar 5870 bile nispeten düşük bir oran tutturmuş. Oyun CPU'nun sadece tek bir çekirdeğini world streaming için kullanıyormuş. Böylece Gothic 3'te sık sık başımıza gelen kesilmeler olmuyormuş. Ben henüz deneyemedim oyunu bu arada. Haftasonu elime geçer herhalde. Bu arada Xbox versiyonu da çıkmış oyunun.

• Önce resmi olarak çıksın, sonra sorunlar halledilir. Şimdiden oynayıp boşuna üzülmeye gerek yok Piranha Bytes'ın klasik bugları işte. Örneğin Gothic 2 kalabalık yerlerde şimdinin bilgisayarlarında bile kasıyor. Ama umarım bu oyunda yapılamayan ve görev defterinde takılı kalan görevler olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rinnegan -- 30 Eylül 2009; 19:52:53 >
  • İyi sistem istiyormus risen. Ayrica 2 mesaj once verilmis benchmark test linkinde yazana gore anti-aliasing desteklemiyormus.
  • Oyun nasıl beyler indireyim mi? hd 3850 e4500 3.ghz 4gb ram oyunu nasıl açar gta4ü highda açıyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.