Şimdi Ara

Risen (2009) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
999
Cevap
2
Favori
90.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Risen (2009) [ANA KONU]
  • Çevre grafikleri Gothic 3'den daha iyi gibi

Risen (2009) [ANA KONU]
  • Bug sayısı olarak da geçer bunlar gothic i.
  • Beş, bilemedin on patch sonra düzelir merak etme.

Gerçi, Gothic 2 oldukça bugsuzdu. Gothic 3 ilk çıktığında yarım yamalaktı. Herkes bu konuda Jowood'u suçluyor, PB'ı Gothic 3'ü erken çıkartmaları için sıkıştırdığından. Eğer Risen bug dolu olursa boşuna Jowood'un günahını almışız der, bir özür mesajı atarız kendilerine.
  • Risen ile ilgili alman Gamestar dergisi tarafından oyunun oynanış videosu yayınlandı. Videoya youtubedan ulaşabilirsiniz:

www.youtube.com/watch?v=bUdI5ezKS9U

Videodan gördüğüm kadarıyla (Almancam yok ne dediğini anlamadım) oyun Gothic'e çok benziyor (iyi anlamda). Combatlar daha akıcı, dinamik ve zevkli hale gelmiş. Grafikler aşmış, ancak Gothic 3'ün aksine hiçbir donma, takılma olmadan akıcı bir şekilde oynanıyor oyun. Animasyonlar oldukça akıcı ve gerçekçi. Resimlerde sürekli gördüğümüz bücür yaratıklar gnomeların hareketlerine bakın ne dediğimi anlayacaksınız. Oyun bu haliyle piyasaya çıkarsa süper bir RPG bizi bekliyor demektir. Arcania'nın E3 videosunda hayal kırıklığına uğradıktan sonra bu video gayet iyi geldi valla.

• quote:

Orjinalden alıntı: Gokyabgu

Risen ile ilgili alman Gamestar dergisi tarafından oyunun oynanış videosu yayınlandı. Videoya youtubedan ulaşabilirsiniz:

www.youtube.com/watch?v=bUdI5ezKS9U

Videodan gördüğüm kadarıyla (Almancam yok ne dediğini anlamadım) oyun Gothic'e çok benziyor (iyi anlamda). Combatlar daha akıcı, dinamik ve zevkli hale gelmiş. Grafikler aşmış, ancak Gothic 3'ün aksine hiçbir donma, takılma olmadan akıcı bir şekilde oynanıyor oyun. Animasyonlar oldukça akıcı ve gerçekçi. Resimlerde sürekli gördüğümüz bücür yaratıklar gnomeların hareketlerine bakın ne dediğimi anlayacaksınız. Oyun bu haliyle piyasaya çıkarsa süper bir RPG bizi bekliyor demektir. Arcania'nın E3 videosunda hayal kırıklığına uğradıktan sonra bu video gayet iyi geldi valla.

Bu oyunun mükemmel olacağı kesin fakat Arcania'yı bilemiyorum. Umarım gelen eleştirilerden sonra Arcania'nın dövüş sistemini düzeltirler.

Ancak Risen'ın videosundaki dövüşlerde karakterimizin "hiya!", "ça!" gibi efektler çıkarması hoşuma gitmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rinnegan -- 26 Haziran 2009; 17:16:23 >

• tabi o sesleri çıkarcak, sende git bi kavgaya gir bi elinde 30 kilo kalkan öbür elinde 5 -10 kiloluk kılıç olsun onun verdiği baskıyla bağırmk zorundasın.Grişiside lost gibi vidyonun
  • quote:

Orjinalden alıntı: tarikay93

Bu oyunun mükemmel olacağı kesin fakat Arcania'yı bilemiyorum. Umarım gelen eleştirilerden sonra Arcania'nın dövüş sistemini düzeltirler.

Ancak Risen'ın videosundaki dövüşlerde karakterimizin "hiya!", "ça!" gibi efektler çıkarması hoşuma gitmedi.

Aynen güzel bi oyuna benziyor, gerçi çıkmaya yaklaşınca dahada bir güzel hal alır.. Bende efektleri beğenmedim bunların üzerinde biraz daha çalışmaları lazım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre_fb_fb

tabi o sesleri çıkarcak, sende git bi kavgaya gir bi elinde 30 kilo kalkan öbür elinde 5 -10 kiloluk kılıç olsun onun verdiği baskıyla bağırmk zorundasın.Grişiside lost gibi vidyonun

İyi tamam çıkarmasın demedim ki ben. Sadece acemice yapmışlar o efektleri.
  • Valla ben onu bunu bilmem. Videoyu gördüğümde ilk izlenimim şu oyun çıksa bir el atsam şuna oldu. Burada o kadar övüyoruz, sevabına insan bir demosunu, ne bileyim betasını, alfasını, omegasını gönderir. Sana sesleniyorum Piranha Bytes duy sesimi, söz valla korsan dağıtmıycam. Video ilk Gothic'i ve oyunda başladığımız yeri hatırlattı. Sene 2001, ne menem bir şeydir bu gotik dedim, başından kalkamadım. O zaman action adventure öğeleri ile RPG öğelerini doğru dürüst birleştiren bir oyun yoktu. Gothic resmen bu iki türü barıştırdı. 10 gün başından kalkamamıştım oyunun bitirene kadar. Gothic 1 ve 2'de öyle bir denge vardır ki ne aşırı aksiyon baygınlık getirir, ne de saatlerce dialoglara boğulmaktan oyundan soğursunuz. Saat gibi tıkır tıkır işler oyun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gokyabgu

Valla ben onu bunu bilmem. Videoyu gördüğümde ilk izlenimim şu oyun çıksa bir el atsam şuna oldu. Burada o kadar övüyoruz, sevabına insan bir demosunu, ne bileyim betasını, alfasını, omegasını gönderir. Sana sesleniyorum Piranha Bytes duy sesimi, söz valla korsan dağıtmıycam. Video ilk Gothic'i ve oyunda başladığımız yeri hatırlattı. Sene 2001, ne menem bir şeydir bu gotik dedim, başından kalkamadım. O zaman action adventure öğeleri ile RPG öğelerini doğru dürüst birleştiren bir oyun yoktu. Gothic resmen bu iki türü barıştırdı. 10 gün başından kalkamamıştım oyunun bitirene kadar. Gothic 1 ve 2'de öyle bir denge vardır ki ne aşırı aksiyon baygınlık getirir, ne de saatlerce dialoglara boğulmaktan oyundan soğursunuz. Saat gibi tıkır tıkır işler oyun.

Çok iyi anlatmışsın. Fakat ben Arcania nın da iyi olmasını dilerim Gothic serisinin bitmesine gönlüm razı olmuyor.
    Not:doğruysa nameless hero G3 FG de kral oluyor ve yeni bir name hero 2 çıkıyor ki bu bana soğuk duş etkisi yaptı aynı Michael Jackson ölüm haberi gibi

• Arcania'da yeni bir karakteri yöneteceğiz. Zaten sürekli karakteri üç oyundur level 1'den başlatıyorlar. İkinci oyunda kafasına taş çarptı hafızasını kaybetti olayını yedik de üçüncü de doğru dürüst mazeret de bulamadılar. FG'yi oynamadım, biraz baktım sistemimi gereksiz yere kasıyordu G3 ile aynı motoru kullanmasına rağmen. Ne kadar dandik bir oyun olduğundan bahsediyor herkes. Arcania'da ise ilk üç oyunda yönettiğimiz isimsiz kişi karşımıza kötü bir karakter olarak çıkacakmış. Yeni birini yönetmek bence daha iyi.

Arcania'nın iyi olmasını ben de diliyorum. Sonuçta piyasada ne kadar çok kaliteli RPG olursa o kadar iyi olur. Ama E3 videosunu izledin mi bilmiyorum. Ama gerçekten akıcılıktan eser yok ve inan bana hayal kırıklığına uğratıyor insanı. Kontrolleri ile falan, WoW çakması sistemi gereksiz kasan bir oyuna benziyor şu an itibariyle. Firmanın yapımcısı Spellbound'da daha önce hep strateji oyunu yapmış, action RPG tecrübesi yok, umarım altından kalkabilirler bu projenin.

• Risen'ın resmi çıkış tarihi açıklandı!

Gothic serisinin yaratıcıları Piranha Bytes tarafından PC ve Xbox 360 platformları için geliştirilen aksiyon RPG oyunu Risen'ın 2 Ekim 2009 tarihinde piyasaya sürüleceği açıklandı. Oldukça özgür bir oynanışa sahip olacağı belirtilen oyun hakkında tek istediğimiz Gothic serisi kadar hatalarla piyasaya çıkmaması.

TRGamer
  • Gothic 2 kadar güzel olsun, 10 tane yama kurmaya hazırım.
  • Oyun için yeni ekran görüntüleri yayınlandı

Tıklayın!!
  • oyunun çıkmasına 5 gün var konusu falan nerde geçeceği falan belli değil daha galiba
  • Cuma günü çıkacak piyasaya. Oyun sitelerine gönderilen erken kopyaların incelemeleri olumlu. Oyun Gothic seferleri fazlasıyla mest edecek özelliklere sahip. RPG severler için önümüzdeki üç ay bayram olacak. Ekimde Risen, kasımda Dragon Age, aralıkta da Divinity 2. Bundan iyisi şamda kayısı.

Konu hakkında tek bildiğim bir gemi ile bir yere yolculuk ederken gemimiz fırtınada parçalanacak. Biz de gizemli bir adada sahilde uyanacağız. Oyun adada geçeceğinden bize ilk iki Gothic'de olduğu gibi fazla büyük olmayan ancak dolu dolu bir oynanış alanı sunacak.
  • oyun kötü yola düşmüş:)
  • Düşmüş emme Rusça hacı
  • yapma bea:) neyse bekleyenzi..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.