Şimdi Ara

Rise of the Tomb Raider PS4 Türkçe Yama Çıktı ! [İNDİR]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scofield -- 14 Kasım 2018; 20:18:19 >

• Scofield coştu. Eline sağlık tüm portlar için. Red Dead Redemption 2 de eğer kırılırsa KESİN gözü ile bakıyorum Türkçe Yama ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iron Man - SuraSide

Scofield coştu. Eline sağlık tüm portlar için. Red Dead Redemption 2 de eğer kırılırsa KESİN gözü ile bakıyorum Türkçe Yama ya
    Estağfurullah, rica ederim. RDR 2 dosyalarına ulaşabilirsek, buradan konu açıp duyurusunu yapacağım.Ama ben ama bir başkası bunu yapabilir, şunu söyleyebilirim ki türkçe yaması kesinlikle çıkacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scofield -- 14 Kasım 2018; 20:21:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Scofield

Estağfurullah, rica ederim. RDR 2 dosyalarına ulaşabilirsek, buradan konu açıp duyurusunu yapacağım.Ama ben ama bir başkası bunu yapabilir, şunu söyleyebilirim ki türkçe yaması kesinlikle çıkacaktır.

Alıntıları Göster
    Umarım erişirsiniz. Sene sonuna kadar düşer diye tahmin ediyorum. Çevirisini kim başlatırsa artık metinleri elinde tutsun bence PC ye gelince bu sefer PC ye port edersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Keşke RDR 2'den önce ilk oyunu bitirebilseydiniz. Konusunu açtığınızda oldukça umutlanmıştım. RDR lafı açılmışken söyleyeyim dedim.
  • 20 year celebration PC sürümünün bile Türkçe yaması yok. Valla helal olsun.

PC deki Türkçe yama, oyunun ilk çıkan DLC siz ve bug lı haline ait versiyonu.

Gönül isterki PC içinde yapılsa harika olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.