Şimdi Ara

Revoflex Xtreme Kaçmaz Fırsat = 9,61TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
8
Favori
6.830
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Power90 master series dvd si edinin (sweat 5-6 yerine ,FBE yapın ilk 1-2 ay)
    günde kendinize 1 saat ayırın, şekerli ,hamur işinden uzaklaşın.
    Çok daha etkili olur.Bu tür aletler hep bir kenara koyulur.
    Ama belki de en etkilisi bir beslenme uzmanına gidip varsa insülin direncinize göre beslenme alışkanlığınızı değiştirmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 27 Nisan 2014; 19:57:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aldık bitane umarım işe yarar haber veren arkadaşa teşekkürler
  • bende aldım iki tane
  • quote:

Orijinalden alıntı: thejollyjoker

quote:

Orijinalden alıntı: n0fx

quote:

Orijinalden alıntı: cegabo85

quote:

bu aletler zayıflatmaz. zayıflama hedefiyle alacakasanı almayın derim. ama karın kası falan istiyosanız alın fakat yağ eritmezzzzz

Kas yapma gibi bi amacin yok. Yag eritmek için ne önerirsiniz.

göbek eritmek için en etkili yol koşu yapmaktan geçer. mekik tarzı karın hareketleri o bölgede kas oluşturarak göbeğin dahada belli olmasına sebebiyet verir. zaten kas kütlesi yağ tabakasının altında çıkacağından oluşan kaslarıda göremezsin. bu nedenle 2-3 günde bir, 1 saatlik koşu yapmanda fayda var. 1 saatlik koşunun 25. dakikalarından itibaren vücut göbek bölgesinde biriken besinleri kullanmaya başlar. bu nedenle aç karnına yapmakta fayda var. bunun dışında yediklerine dikkat edersen çok kısa bir sürede istediğin vücuda kavuşabilirsin. yiyecek olarak ayçiçek ve margarin yağlarından uzak dur mümkün olduğunca zeytin yağı kullan ve az miktarda olsun. kepekli, tam tahıllı, çavdar tarzı ekmekler tüketmeye çalış. protein ağırlıklı beslenmeye özen göster (özellikle balık) ve en önemliside şekerden uzak durmanda fayda var. birde bol bol su tüketin. hatta yatmadan şekersiz yeşil çay içerseniz sabahleyin bağırsakları boşaltırsınız bu da etkili olur

Doğru ama kısmen doğru bilgiler.

1- Yağ yakımı için en etkili yol kardiyo antrenmanlarıdır. Koşu en etkililerinden dediğiniz gibi ancak 1 saatlik koşunun kimseye bir faydası olmaz. İdeali minimum 25 dk - maksimum da 45 dk olan jog ve interval karışık şekilde yapılacak koşulardır. En etkili yağ yakımı bu şekilde olur. Bunun yanı sıra eliptik bisiklet , ip atlama , koşu bandı gibi aletler de kullanılabilir. Amaca yöneliktir.

2- İlk 20 dk vücudun yağ yakmadığı doğrudur ancak 20. dk dan sonra göbek bölgesinden sonra yağ yakmaya başlıyor diye bir kaide yok. Yağ yakımı tamamen genetik faktörlere bağlıdır. Ve bölgesel zayıflama külliyen yalandır. 20.dk dan sonra vücut yağ yakımına başlar ve bu baldır , bacak , göt , göbek , yüz , sırt vücudun herhangi bir noktasından olabilir. Net olarak şurdan başlar denilemez. Genetikle alakalı...

3- Mekik ve türevi karın bölgesini çalıştırıcı hareketlerin göbeği daha çok belli eder tabiri de hatalı bir tabir. Sıkılaştırıcı hareketlerdir. Ve vücudu toplar daha define bir görüntü ortaya çıkar.

Onun dışında beslenmeyle ilgili olan kısmın tamamına katılıyorum.

Arkadaslar hepinize cok tesekkurler. Dediklerinizi yaparak beslenmeye de dikkat ederek sizce ne kadar zamanda ne kadar zayiflanir. Mesela 2 ayda 7kilo olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aldık Bizde bide yanında 150 TL daha harcadık :(
  • Kapıda ödemek gibi bir seçenek var mı?

• Eski sürüm bu herkes ipleri kopuyor diyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thejollyjoker

quote:

quote:

quote:

bu aletler zayıflatmaz. zayıflama hedefiyle alacakasanı almayın derim. ama karın kası falan istiyosanız alın fakat yağ eritmezzzzz

Kas yapma gibi bi amacin yok. Yag eritmek için ne önerirsiniz.

göbek eritmek için en etkili yol koşu yapmaktan geçer. mekik tarzı karın hareketleri o bölgede kas oluşturarak göbeğin dahada belli olmasına sebebiyet verir. zaten kas kütlesi yağ tabakasının altında çıkacağından oluşan kaslarıda göremezsin. bu nedenle 2-3 günde bir, 1 saatlik koşu yapmanda fayda var. 1 saatlik koşunun 25. dakikalarından itibaren vücut göbek bölgesinde biriken besinleri kullanmaya başlar. bu nedenle aç karnına yapmakta fayda var. bunun dışında yediklerine dikkat edersen çok kısa bir sürede istediğin vücuda kavuşabilirsin. yiyecek olarak ayçiçek ve margarin yağlarından uzak dur mümkün olduğunca zeytin yağı kullan ve az miktarda olsun. kepekli, tam tahıllı, çavdar tarzı ekmekler tüketmeye çalış. protein ağırlıklı beslenmeye özen göster (özellikle balık) ve en önemliside şekerden uzak durmanda fayda var. birde bol bol su tüketin. hatta yatmadan şekersiz yeşil çay içerseniz sabahleyin bağırsakları boşaltırsınız bu da etkili olur

Doğru ama kısmen doğru bilgiler.

1- Yağ yakımı için en etkili yol kardiyo antrenmanlarıdır. Koşu en etkililerinden dediğiniz gibi ancak 1 saatlik koşunun kimseye bir faydası olmaz. İdeali minimum 25 dk - maksimum da 45 dk olan jog ve interval karışık şekilde yapılacak koşulardır. En etkili yağ yakımı bu şekilde olur. Bunun yanı sıra eliptik bisiklet , ip atlama , koşu bandı gibi aletler de kullanılabilir. Amaca yöneliktir.

2- İlk 20 dk vücudun yağ yakmadığı doğrudur ancak 20. dk dan sonra göbek bölgesinden sonra yağ yakmaya başlıyor diye bir kaide yok. Yağ yakımı tamamen genetik faktörlere bağlıdır. Ve bölgesel zayıflama külliyen yalandır. 20.dk dan sonra vücut yağ yakımına başlar ve bu baldır , bacak , göt , göbek , yüz , sırt vücudun herhangi bir noktasından olabilir. Net olarak şurdan başlar denilemez. Genetikle alakalı...

3- Mekik ve türevi karın bölgesini çalıştırıcı hareketlerin göbeği daha çok belli eder tabiri de hatalı bir tabir. Sıkılaştırıcı hareketlerdir. Ve vücudu toplar daha define bir görüntü ortaya çıkar.

Onun dışında beslenmeyle ilgili olan kısmın tamamına katılıyorum.

Arkadaslar hepinize cok tesekkurler. Dediklerinizi yaparak beslenmeye de dikkat ederek sizce ne kadar zamanda ne kadar zayiflanir. Mesela 2 ayda 7kilo olur mu?

ben 4 haftada 10-12 kilo arası vermiştim gerisini sen düşün

EDİT: Bunun dışında p90x programını uyguluyodum tabi o da etkili oldu kilo vermemde. p90 ne diye sorarsan evde yapılan max. 1 saat süren, vücut geliştiren ve aynı zamanda kilo verdiren bir program. en önemli özelliği ise hem parçalanmış kas inşa ediyosun hem de kilo vermene yardımcı oluyor çünkü çok ağır bir program. bu program için 2 adet dambıl ve barfiks barına ihtiyacın oluyor fakat onlar olmasa bile dambıl ve barfiks harici hareketler yapılarakta çok iş görür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n0fx -- 27 Nisan 2014; 22:09:09 >

• Aldım 1 tane bakalım nasıl?
  • fiyat uygun ama lastik kopuyorsa almaya değmez.
  • Siparişiniz başarıyla alınmış olup detaylar kayıtlı e-posta adresinize gönderilmiştir.

eyvalla, baya geç yakalamama rağmen fırsatı kaçırmadık nedense?
  • thejollyjoker kullanıcısına yanıt
    KAtılıyorum, ilave edeyim

- özellikle karın ve alt karın kaslarının sıkılaşması vücudun duruşu için önemli. Vücut dik durdukça ve omurga bozukluğu düzeldikçe vücut daha fazla efor sarf ediyor ve bazal metabolizma hızlanıyor. yağ yakımına dolaylı katkısı var, miskin duruştan çakı gibi duruşa sokar adamı bu alet.

- düşen fiyatı kaçırmayın düşünmeden alın, 10 lira sigara parası bile değil.
    ben 2 adet sipariş geçtim, birini hediye ederim biri yedek kalır. 2 aydır kullanıyorum, hepsiburada aldım.

- lastiği koparmayı becerenlere aferim diyorum, ya sahtesini aldınız yada en kısa boyda kullanıyorsunuz. En kısa boya getirmeyin zira bu aletin asıl amacı yerde yaptığınız karın hareketini geri toplarken size destek olmak, diğer tüm hareketler için bodylastics.com
  • paypalda sıkıntı var heralde. demekki almamam gerek neyse böylece 15 tl cebimde kaldı.
  • Benden de bir tavsiye. O lastikler bende kopmadı ama istersem kopartırım :) Yani, eğer ben o lastikleri iyice zorlıyım bana 10kg lık dumble etkisi yapsın diyorsanız kopartırsınız. 5kg dumble etkisi yapsın derseniz kolay kolay kopmaz. Hemen örnek vereyim. (ayaktasınız) Ayak basma aparatını yere koydunuz ve üstüne çıktınız, tutacaklardan tuttunuz ve ve dumble kaldırır gibi çekiyorusunuz. Eğer boyunuz 180 civarında ayarda en kısa da ise zaten yakında o lastikler tavana uçuşa geçer.

Çok zorlayan bir alet değil ama zamanım az spora gidemem evde şöyle beni bir zinde tutsun diyorsanız bence iyi. Bu fiyata denemelik olsa bile alınabilir. En kötü hediye edersiniz.
  • Tanıtım filminde 110kg a kadar dediği için kendime (125kg) değil, eşime aldım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çektim iki adet bakalım göreceğiz..
  • freestylerr kullanıcısına yanıt
    aldık teşekkürler
  • çok değil, 15-20 gün sonra bu konu içinde teker teker "lastiğim koptu " mesajlarını görürseniz şaşırmayın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: freestylerr

Zayıflamayı Fit Görünmeyi isteyenler kaçırmasın.
    Normal fiyatı 109 TL
    Piyasada 29-39 TL

Sıcak fırsat ------> 9,61 (yanıyooooooor...)

Revoflex Xtreme

Bende sipariş verdim paylaşım için teşekkürler

• çok cazip geliyor ama bu sefer sıcak fırsatlar beni yenemeyecek..!
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.