Şimdi Ara

Revoflex Xtreme Kaçmaz Fırsat = 9,61TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
8
Favori
6.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Allforfun

Bunu izledikten sonra alın

cok iyi y a
    yalniz iyi guldum...

• quote:

Orijinalden alıntı: meter90

geçen gün ayağımdan fırladı bu lanet ürün avizeyi indirdik aşağı

özellikle evde şöyle 2 dk yağ yakayım biraz egzersiz yapayım derseniz cidden muazzam bir ürün ama düzgün yerlerden alın
    kıytırık bir plastik ve lastikten oluştuğu için piyasada milyon tane çakması var.

nedense kahkaha attım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• teşekkür ederim
  • satın al diyince sayfa bulunamadı diyor ne iş :)

Pardon, ödeme sayfasına geçmek isterken veriyor bu hatayı. nasıl çözülür ? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 27 Nisan 2014; 18:26:43 >
  • lastik koptuğunda garanti kapsamına giriyor mu ?

sonuçta ürünü kullanım amacına uygun olarak kullanıyoruz ve lastiği kopuyor. biz daha ne yapalım. anternman aleti bu sonuçta lastik kopmasın diye az mı çekecez kolları ?
  • paypal ile denedim yok sayfa bulunamadı diyor canlıya yazdım başka tarayıcılardan dene diyor denedim yok. bende çaktım havaleyi
  • 2 farklı banka kartı denedim ama olmadı. bende havale yaptım. hem böylece 30 kuruş daha ucuza almış oldum :)
  • Yukarıda yazdım o hatayı nasıl aşacağınızı
  • Bu adamlar işi biliyor. Bu ürünü almak için girdim ama başka ürünler de aldım. Toplam 250 TL

Aaah sıcak fırsatlar aah! Yaktın beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: thejollyjoker

quote:

Orijinalden alıntı: lost.shoot

paypalla ödeme ekranına geldim onayladım sonra benı tekzen ana sayfaya attı kırmızı ibare ile "aradıgınız sayfa bulunamadı" gıbı bısey yazdı

ben bu sekılde ödemısmı oldum sepette duruyor hala ama sipariş kısmındada sipariş verılmıs onay beklıyor( onay benım onayımmı yoksa tekzenın onayımı?)

edit: simdi siparıs kısmından cıkarmıslar sepette duruyor ama. al diyince sayfa bulunamadı dıyor.

Paypal ' da ben de de aynı hatayı verdi , akabinde kart ile denedim yine aynı hatayı aldım. Sonra mobil üzerinden kredi kartıyla deneyim dedim. Tabletimden girip siparişi geçtim.

Siparişlerim bölümünde iki sipariş görünüyordu. Biri ilkinde hata aldığım paypal siparişi , diğeri son verdiğim mobil üzerinden kredi kartıyla olan sipariş. Müşteri hizmetlerini aradım paypal siparişinin sistem tarafından otomatik iptal edildiğini belirttiler. Kredi kartımda da görünmüyor ilgili işlem. Sıkıntı yok.

Mobil üzerinden denemenizi tavsiye ederim. Ve hesap hareketlerinizi kontrol edin , mükerrer çekim olmasın.

Bu arada iki tane de ben aldım

paypalla sıkıntısı gecmedı mobılden denedım bu seferde mobılde paypal ödeme secenegı yok...hayırdır ısallah

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thejollyjoker

quote:

paypalla ödeme ekranına geldim onayladım sonra benı tekzen ana sayfaya attı kırmızı ibare ile "aradıgınız sayfa bulunamadı" gıbı bısey yazdı

ben bu sekılde ödemısmı oldum sepette duruyor hala ama sipariş kısmındada sipariş verılmıs onay beklıyor( onay benım onayımmı yoksa tekzenın onayımı?)

edit: simdi siparıs kısmından cıkarmıslar sepette duruyor ama. al diyince sayfa bulunamadı dıyor.

Paypal ' da ben de de aynı hatayı verdi , akabinde kart ile denedim yine aynı hatayı aldım. Sonra mobil üzerinden kredi kartıyla deneyim dedim. Tabletimden girip siparişi geçtim.

Siparişlerim bölümünde iki sipariş görünüyordu. Biri ilkinde hata aldığım paypal siparişi , diğeri son verdiğim mobil üzerinden kredi kartıyla olan sipariş. Müşteri hizmetlerini aradım paypal siparişinin sistem tarafından otomatik iptal edildiğini belirttiler. Kredi kartımda da görünmüyor ilgili işlem. Sıkıntı yok.

Mobil üzerinden denemenizi tavsiye ederim. Ve hesap hareketlerinizi kontrol edin , mükerrer çekim olmasın.

Bu arada iki tane de ben aldım

paypalla sıkıntısı gecmedı mobılden denedım bu seferde mobılde paypal ödeme secenegı yok...hayırdır ısallah

Evet mobil' de paypal siparişi yok. Bu yüzden ben de kredi kartımla sipariş verdim. Herhangi bir sıkıntı olmadı. Kart ile sipariş vermeyi deneyin hocam

• u açan arkadaşa teşekkürler
  • Gereksiz bir alet, almayın derim.
  • Arkadaşım almış 30 liraya size yemin ediyorum 5 liraya almam o kadar saçma ve kalitesiz bir urun tabi marka falan çok etki ediyodur orasını bilemem

• freestylerr kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, aldım 1 tane.
  • Teşekkürler kaptım bir adet

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzkn-ctn

Urun 14 liraya geldi en ucuz hepsi burada 30 lira bence güzel fiyat verdim bi adet

En ucuzu gittigidiyorda ücretsiz kargo 22.50tl

• Iki ay önce a101 de 30 liraya kalmamıştı uzulmustum sonra da lastikleri kopuyor diye internetten almamistim ama şimdi kaptım bi tane

• Haber veren arkadaşa teşekkürler, tam aradığım üründü. Yorumları okuduktan sonra 2 adet sipariş çekme gereği duydum
  • 3 tane aldım. haber veren arkadaşa teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.