Şimdi Ara

Revoflex Xtreme Kaçmaz Fırsat = 9,61TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
8
Favori
6.830
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Zımbırtı geldi. Resmen ben sahteyim diye bağırıyor. Kalite desen sıfır. Ben kol çalışmak için almıştım. Bu kadar dandik olduğunu bilseydim dambıl alırdım. Ha 15 liraya değer mi sanki değer gibi.
  • Fena diil benim cocuk cok sevdi bana vermiyo..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahaha bu nasil bir salaklik ya, ambalaj revoflex icinden cikan urundeki etiket proflex, ne is diye soruyorum biz bilmiyoruz tedarikci gonderiyor mallari diyor musteri temsilcisi

tek vukuatlari bu degil gordugum kadariyla, alman f. bosch uretimi diye iteledikleri breathalyzer

http://www.tekzen.com.tr/urun/fbosch-alcobosch-alkolmetre-2109626

adamlarin tabi boyle bir urunu yok direk, kisacasi uzaktan yakindan isiniz olmasin bir daha bu sacma firmayla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle birşey varsa direk hakem heyetine gidilir.Koymasaymış o zaman sitesine @Dracos
  • Benimki de bugün geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir_150

Öyle birşey varsa direk hakem heyetine gidilir.Koymasaymış o zaman sitesine @Dracos

sadece bana bu şekilde geldiğini sanmıyorum, dikkat etmemiştir millet daha çok kişiden çıkar

hakem heyetine gidecek kadar vaktim olsa böyle şeyler almam zaten ya, bizim durum daha saçma yani
  • kadir_150 kullanıcısına yanıt
    bu arada kendi sitelerinde yine asıl üreticinin ismiyle plusmed diye aynı alkolmetre var, bu ülkede insan zekasıyla dalga geçmeyi huy edinmiş bir ekip olduğu için normal karşılıyorum artık böyle şeyleri

http://www.tekzen.com.tr/urun/plusmed-pm198-pro-alkolmetre-2117975
  • ben bu ürünü onceden hepsiburadadan aldim iki ürün çok farkli egzersiz resimleri bile farkli. Bu ürün sahte mi acaba?
  • okulaptus O kullanıcısına yanıt
    aynen öyle kabak gibi sahte mal satıyor arkadaşlar utanmadan, dizlik kısmının kenarında proflex etiketi var mı kontrol edebilir misiniz
  • İçinden cd falan çıkmadı bence dendiği daha kadar dandik değil.Çok da abartmamak lazım 10 lira verdiğin şeyi " ama bı kırsın " diye.Bu arada içinden bi dünya kapak çıktı ne işe yarar bilen var mı
  • arkadaşlar ürünüm geldi .Adete ben sahteyim diye haykırıyor. İçinden sadece bi tane sayfa çıktı resimler var. Diyet vb kitapçıklar yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir_150

arkadaşlar ürünüm geldi .Adete ben sahteyim diye haykırıyor. İçinden sadece bi tane sayfa çıktı resimler var. Diyet vb kitapçıklar yok.

diyorum ya abi revoflex değil proflex bu gönderdikleri arkadaş da almış onunkinin etiketi sökülüydü bendekinde proflex diye etiket vardı
  • Daha önce orjinalini 30 tlye aldım plastik ipi koptu, bu gelen de sahte çıktı revoflex bile değil proflex yazıyor, bakalım bunu kullanalım biraz da :)

• Böyle olacağını bilemezdim üzgünüm arkadaşlar.hakkınızı helal edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 10 tane sipariş etmiştim bazılarının tutma yerlerinin yeşili farklı :) Birde proflexde yazmıyor bunlarda hiç bişe yazmıyor anlamıştım bir bit yeniği olduğu ama ben sattım zaten elimdekileri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rock_starr -- 7 Mayıs 2014; 2:36:40 >
  • Orjinal olmadığı belli de ne bilim çok da kalitesiz değil.Yazı falan yok tabi benimkinde de .Kutuya da bakmadım açıkcası .
  • Beyler şuraya bir bakın isterseniz revoflex ile ilgili inceleme yazısı sahtesi nasıl anlaşılır vs. yazıyor yorumlara bakılırsa alanlar memnun görünüyor.
    http://www.evdevucut-gelistirme.com/revoflex-xtreme-spor-aleti-incelemesi
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.