Şimdi Ara

Returnal [PS5 ANA KONU] (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
936
Cevap
18
Favori
36.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1- Tek silah var sadece ikinci silah slotu diye bir şey yok. Denk gelen silahları hangisini tercih ederseniz onu kullanırsınız.

2-İsim dediğin co optaki arkadaşın ismi sanırım, kendi ismin yazmaz. Sol alttaki en alttaki yıldızlı kutunun yanındaki seviyeyi diyorsun büyük ihtimal, o puanlama değil silah seviyesini gösteren rakamdır. Mavi itemleri aldıkça seviyeyi geliştirir o.

3-Sarı kapılar challenge kapısı, azılı düşmanların olduğu extra bonus ödüllerin olduğu kapılardır, mecburi değildir girmek. Zaten bölüm başı 1 tane, bölümde ilerledikçe açılır. Her döngü de farklı yerlerde denk gelir, bölüm sonunda ya da basında. Mavi üçgen kapılar hem co op hem solo oyunda var.

4-Co op varken suspend yapılamıyor maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nier -- 28 Haziran 2022; 8:31:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu bazı yerlere geçebilmek için halat gibi bir item lazım anladığım atlamak mümkün değil oralara. Bunu random mu buluyoruz yoksa ana hikayede mi veriyor belli bir yeri geçince.

• shupusbu kullanıcısına yanıt

2. biom bossu kesince geliyor halat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nier -- 28 Haziran 2022; 9:11:15 >
  • nier kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam cevabınız için.

İsim dediğim ikimizinde sol altta isimleri yazıyor zaten. Onun yanında bir puan yazıyor. İkimizde 1 den başladık ve arkadaş günün sonunda 5 ti ben hala 1 dim. Öldüğümüzde mesela o yine 4 ten devam etti. Bütün sarı toplanabilir eşyaları bana bıraktı ona rağmen ben yine 1 de kaldım o 5 oldu. Sanırım bu yardıma gelen kişilere özel bir puanlama ama emin değilim. Host bendim oyunda çünkü.

Sarı kapılar peki harita da ne şekilde görülüyor? Biz mavi kapılara giriyorduk hep , kasa falan açtırıyordu. Sarı dedikleriniz anahtarla mi açılıyor ? Gözden kaçırmışta olabilirim. Bugün tekrar bakarim artık.

• Bu oyun beni aşırı stress e soktu direk sildim bu oyunu bitiren arkadaşlar bence bordo klavyeli 😁

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt

Sarı kapılar Challenge kapısı. Arka arkaya mini bosslar geliyor. Giriş kapısının üstünde kırmızı bı mühür bulunuyor. Ona ateş edip parçalayacaksiniz.

• Tamamdır hocam teşekkürler. Buna dikkat ederim bugün. Bir ufak sorum daha var olacak. İlk bölümde arkasında itemler bulunan sarmaşık şeklinde duvarlar var. Bunları neyle açacağız? Belli bir silaha mi sahip olmamız gerekiyor yoksa bunlar için ayrı bir özellik mi kazanacağız?

Hangi bölümdeydi hatırlamıyorum ama o sarmaşıkları kesmeni sağlayacak bir kılıç alacaksın ve o kılıç kalıcı olarak senin oluyor, öldüğün zaman gitmiyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kapılardan yaratıkları vurup vurup kaçıyordum, kapılar onlara açılmıyor diye. Bir tanesi Işınlanabiliyormuş . Adam içeri ışınlandı, aklım çıktıReturnal [PS5 ANA KONU] 

Kılıç bulacaksın ilerde onunla keseceksin hovam

• Hedgehog! kullanıcısına yanıt

Tamamdır hocam teşekkürler cevaplarınız için @Rafadan Tayfa Returnal [PS5 ANA KONU] 

• Finishim

Returnal [PS5 ANA KONU]

• Bir önceki biomlar 3 ten sonra mı gidilebiliyor ? 2 de halatı aldık. 1'e geri döneyim dedim. Geldiğimiz kapıya geri döndüm tık yok. DönülmüyorReturnal [PS5 ANA KONU] 

• 3 biomuda bitirdim.

Aklıma takılanlar var.

Bana ilersi ile ilgili spoiler vermeden cevaplarsanız sevinirim.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Şimdi biz 3 boss'uda kesip oradan kaçtık. Yaşlandık öldük ve tekrar başa mı döndük yani ?Geri döndüğümüzde gemi hala bozuk ve orada duruyor o zaman nasıl kaçtık oradan ? Anlamadım ? Bir yeri mi kaçırdım ?63 yıl sonra geri geldim diyor. Gemi hiç oradan ayrılmamış ?
  • Ya aslında oynanış olarak bu oyuna roguelike veya soulslike deniliyor ama senaryosuna göre bi şekilde ölerek tekrar başlamamız zaten daha ziyade teşvik ediliyor gibi, bu anlamda bu oyun bu tipe giriyor mu gerçekten diye kafama takıldı Returnal [PS5 ANA KONU] 

• Ustadlar selamlar

Bu guncelleme ile gelen askiya alma modu hakkinda bilgi verebilir misiniz ?

Saygilar

• serseri35 S kullanıcısına yanıt
    Kaldığın yerden devam etmeni sağlıyor ancak bildiğimiz save gibi olmuyor. Oyunu dondurmak olarak düşünebilirsin. Misal boss kapısına geldin. Suspend cycle diyip oyundan çıktın. Oyunu açtığın zaman boss kapısında başlıyorsun. Yani oyunu nerede suspend edersen orada başlıyorsun. Ancak ölürsen en başa dönüyorsun ve oyunu suspend ettiğin noktaya dönemiyorsun. Bu yüzden normal save'den farklı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yav oyuna kafadan 5-6 saat harcadım, şu ilk boss'un ikinci kademesine kadar anca gelebildim. Bir de ona ulaşmak için kafadan bi yarım saat yine geçiyor. Her tarafı geziyorum ediyorum, bilmemne.

Yok aga... Bana göre değil ya. Bloodbourne ve Souls'un remake'ini de yüklemiştim bir heves, onları da sildim.

Ki Returnal'ı aslında çok beğendim, baya sürükleyici idi ama 105 defa ölüp baştan başlayınca olmuyor ya Returnal [PS5 ANA KONU] Şimdi rehbere falan bakıyorum yine gaza geliyorum. Bilemiyorum Altan bilemiyorum Returnal [PS5 ANA KONU] Tekrar mı yüklesem diğerleri ile birlikte, çok kararsız kaldım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ormanci -- 3 Temmuz 2022; 12:20:20 >
  • Hedgehog! kullanıcısına yanıt

Üstad açıklaman için teşekkür ederim. En azından işimiz falan çıktığında gibi durumlar için iyi olmuş.

• Ormanci kullanıcısına yanıt

Başlamışsın hocam bir şekilde Co op vs bitirmek lazım :))

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.