Şimdi Ara

Resmi Site Açıklama (19.11.2013)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bugün Habertürk gazetesinde “Gelir misin?” başlıklı haber tamamen hayal mahsulü olup, ne Başkanımız Ünal Aysal’ın ne de Yönetim Kurulumuzun, haberde iddia edildiği gibi yakın çevresinin Mircea Lucescu ile transfer görüşmesi söz konusu değildir.

Yine aynı gazetede, “İçeride görüşürüz” başlıklı haberde ise Profesyonel Futbol A takım oyuncularımızdan Burak Yılmaz ve Albert Riera arasında yaşandığı iddia edilen tartışma tamamen uydurma ve düzmecedir.

Habertürk gazetesinde geçtiğimiz aylarda olduğu gibi yer alan haberler gündemi değiştirmeye yönelik, maksatlı ve Camiamızı karıştırma amaçlı yayınlardır.

Kamuoyuna duyurulur.

Galatasaray İletişim Koordinatörlüğü

• Gazetelerdeki bazı isimlerin yazdığı haberleri otomatik yalanlayan bir algoritma yazsak aslında.
  • Her yalanlamadan sonra olayın gerçek olduğunun ortaya çıkması da ayrı düşündürücü haber..
  • İnşallah bu gözler Ronaldo,Messi gibi futbolcuları da yalanladıgımızı görür. Gerçi fanatik ve fotomac var iken zor değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Borderliné

Her yalanlamadan sonra olayın gerçek olduğunun ortaya çıkması da ayrı düşündürücü haber..

Mesela ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendi haberini yalanlayan tek gazete
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

quote:

Her yalanlamadan sonra olayın gerçek olduğunun ortaya çıkması da ayrı düşündürücü haber..

Mesela ?

Fatih Terim - Ünal Aysal soğukluğu
    Albayrak - Ünal Aysak soğukluğu
    Ali Dürüst - Ünal Aysal soğukluğu
    Riera - Melo kavgası
  • quote:

quote:

quote:

Mesela ?

Riera - Melo kavgası

Riera Melo kavgası yalanlanmadı hatta direk açıklandı tartışma olduğu. Ünal Aysal - Ali Dürüst ve Abdürrahim Albayrak soğuklukları nerden çıktı anlamadım? Daha geçen hafta bu adamlar aynı masada sohbet edip yemek yedi. Fatih Terim konusunda haklısın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Mesela ?

Riera - Melo kavgası

Riera Melo kavgası yalanlanmadı hatta direk açıklandı tartışma olduğu. Ünal Aysal - Ali Dürüst ve Abdürrahim Albayrak soğuklukları nerden çıktı anlamadım? Daha geçen hafta bu adamlar aynı masada sohbet edip yemek yedi. Fatih Terim konusunda haklısın.

Ünal Aysal - Ali Dürüst ve Abdürrahim Albayrak soğuklukları Ali Dürüst ve Albayrak'ın kendi ağzından çıktı. Her fırsatta dile getirdiler.
    Aralarındaki soğukluk aşikar. Adamlar apar topar gonderildi..

• Yalanlatarak reklam yapıyorlar akıllarınca akıllıca

• fener hakkında niye böyle haberler yok yau
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.