Yüzbaşı
21 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 176 (Bu ay: 9)
Gönderileri

Selamlar arkadaşlar,

Aranız da Porsche Cayenne 3.0 Dizel (2009-2010) sahibi yada kullanıcısı olan varsa aracın artılarından ve eksilerinden bahsedebilir mi acaba?

Aynı zamanda 2011 Q7 hakkında da bilgi almak istiyorum. 2 araç arasında kaldım ve seçimimi bu 2 araçtan yana kullanmayı düşünüyorum.

Aracın parça ve servis fiyatları hakkında yorum yapılmasına gerek yok. İlgilendiğim konu aracın konfor ve performansıyla ilgili konular.

Teşekkür ederim şimdiden.

Merhabalar,

Millenicom'dan aboneliğimi sürekli sorun yaşamamdan dolayı iptal etmek için firmaya başvurdum.

Firma 2021 yılında benden bu işlemi "FAKS" yolu ile yapmamı talep etti.

Ben de iptal dilekçemi ve Kimlik bilgimi "FAKS" yolu ile gönderdim.

Ve ne yaptılar dersiniz? Okunur olmadığı için iptal ettiler :)

Faks ile gönderilen bir kimliğin ne kadar okunaklı olmasını bekliyorlardı bilmiyorum ama ben incelediğimde bütün bilgiler net bir şekilde okunduğunu görüyorum.

Sonra bana gelen sms de mail ile atabileceğim yazmasına rağmen ısrarla mail ile olmaz diye telefonda reddediler. Gelen sms'i de ekliyorum.

Okunmayan faksı da ekliyorum buraya. Nasıl bir yokuş yapmaksa bu artık.

Yazık yani insanlara ne adam gibi hizmet verebiliyorsunuz. Ne teknik destek verebiliyorsunuz ne de iptal talebinde ahlaklı davranıyorsunuz.

Bu iş uzarsa, avukatımla tarafınıza dava dahi açacağım.

Bana bir görevli bu konu ile ilgili açıklama yaparsa çok sevinirim.

Siz ne kadar rezil bir firmasınız arkadaş ya! 100 ms ping ile internet veriyorsunuz.

100mbit lik interneti 1 mbit olarak veriyorsunuz.

Arıyoruz telefonlara bile çıkmadan ses kaydı dinletip kapatıyorsunuz.

Sizin kadar rezil, berbat bir firma daha görmedim.

Bu firmadan sakın ama sakın intenret hizmeti almayın.

Yarın iptal ettiriyorum.

Teknik servisi bile olmayan rezalet bir firma.

Ben hayatimda bu firma kadar rezil bir firma gormedim. Ne telefona bakan var ne whatsappa. Internet paketim 100mbps ama aldigim hiz 2. Gunde 10 kere modem resetliyorum. Coviddeen dolayi int hizlari dusuyormus! Hadi ordan be dolandiricilar! Utanmaz herifler!!!
Bu firmadan uzak durun arkadaslar. Sakin ama sakin bu firmadan birsey almayin. Allah hepsini bildigi gibi yapsin!

silinebilir.

Merhaba,

Ne zaman arasam ve teknik desteğinize bağlanmaya çalışsam, bölgenizde çalışma var kaydını dinletip telefonu kapatıyorsunuz. Bıkmadınız mı acaba aynı yalanlardan?

İnternette sorun yokkende denedim yine aynı yalan.

Ya ben sizin teknik desteğinize ulaşamayacaksam, siz nasıl bir firmasınız ?

180 ms ping nedir ya? Ben bu kadar kötü bir internet sağlayıcılığı görmedim. Sürekli sorun, sürekli kopma, sürekli reset atma ihtiyacı.

Teknik desteğiniz "YOK". RESMEN YOK.

Alacak kişiler bu firmayı 1000000 kere araştırıp öyle alsınlar.

Selamlar arkadaşlar,

Samsung G7 Veya;

LG 27GN950 modeli alınır mı? Sizce 8k para verip alınır mı? Parası önemli değil ama hakkını veriyor mu?

Tek beni çeken tarafı 4k ve 144hz 1ms olması.

32" almak bana daha mantıklı geliyor aslında ama tam de emin olamadım.

Alternatif olarak öneriniz varsa sevinirim.

Selamlar arkadaşlar,
F10 siyah aracım için seramik düşünüyorum.
İşine güvendiğiniz bir firma önerebilir misiniz?
Tercihim anadolu yakası ama çok iyilerse avrupa yakasına da gidebilirim.

Teşekkürler
Arkadaşlar selam,
Dün 2012 model bmw 520d aracımla çok dik bir yokuştan cıktıktan sonra aracım düşük devirde gaz yememeye başladı. Tepkime süresi aşırı düştü.
2000 devir altı tepkime geç geliyor. Üstünde ise koparıp gidiyor araba. Herhangi titreme istop eder gibi bir durum vs de yok. Bu yokuşla alakası var mı bilmiyorum ama sonrasında oldu.
Ustama götürüp baktırdım, bilgisayara bağladığında yakıt filtresi hatasını görüyorum dedi ve filtreyi değiştirdi. Tepkime az da olsa düzeldi ama eski haline gelmiş değil.
Enjektör temizleyici alıp denedim 20 dk kadar 4bin devride aracı sürdüm fakat yine çok fazla etkisi olmadı.
Başına böyle birşey gelen var mı?
Arabada hiç bir hata uyarısı yanmıyor.

Teşekkürler
Arkadaşlar,
Yeni toplamış olduğum ryzen 3600 işlemcili bilgisayarıma ekran kartı almak istiyorum.
Günlerdir hem forumda hemde 2.el platformlarında 2070 Super aradım ama ya fiyat 4500 tl altında olmadı.
yada kartları sahipleri satmak istemedi.
Sizce Rtx 2070 super de ısrarcı mı olayım?
5700 XT mi alayım?
4-4.5 k para verip RTX 2070 Super almakdan yana maddi bir sorunum yok fakat geçen ay 3.5 den ikinci eli olan kart suan 4 den baslıyor 5 e kadar yazan olmuş. artık değer mi değmez mi, ona kafa yormaya başladım.
Montiroum Asus ROG PG278Q monitor ve Gysnc desteği olduğu için Nvidiada ısrarcı olmuştum.
Fikirlerinizi bekliyorum.

Teşekkürler
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.142
İkinci El Bölümü Mesajları: 70
Konularının görüntülenme sayısı: 23.710 (Bu ay: 44)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 568 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.