Şimdi Ara

RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU) (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.653
Cevap
25
Favori
83.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Son cikan Claire licker videosunu izledikten sonra içime bi supe dustu. Dun aksam vaktim vardi az bisey re 7 yi actim. Sunu söyleyebilirim ki arkadaşlar Claire in son yayinlanan videosuna baktigimizda bu oyun bir AAA oyun değil. Ilk yayinlanan videolar cok karanlık olduğu için ve bi heves cok fazla beklediğim için konduramamistim ama Claire in son videosun da ki tahminim otopark a gelme yolunda ki koridorlar ve RPD ninin mudurunun office de ki detaylara baktigimda re 7 de ki grafiklerle karsilastirdigimda oyun grafiksel olrak re 7 den cok REVELATIONS lara daha cok yakin.Hele doku kalitesine hic girmiyorum bile re 7 de dokular photorealistic iken bunra bildiğin basit texcurlardan olusmus ve basitçe dokulanmis gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasatka

Arkadaslar merhaba.

Son cikan Claire licker videosunu izledikten sonra içime bi supe dustu. Dun aksam vaktim vardi az bisey re 7 yi actim. Sunu söyleyebilirim ki arkadaşlar Claire in son yayinlanan videosuna baktigimizda bu oyun bir AAA oyun değil. Ilk yayinlanan videolar cok karanlık olduğu için ve bi heves cok fazla beklediğim için konduramamistim ama Claire in son videosun da ki tahminim otopark a gelme yolunda ki koridorlar ve RPD ninin mudurunun office de ki detaylara baktigimda re 7 de ki grafiklerle karsilastirdigimda oyun grafiksel olrak re 7 den cok REVELATIONS lara daha cok yakin.Hele doku kalitesine hic girmiyorum bile re 7 de dokular photorealistic iken bunra bildiğin basit texcurlardan olusmus ve basitçe dokulanmis gibi.

Zaten başından söylediler. RE 7 grafik motorunu kullanacağını, ayrıca PC deki en düşük ve önerilen sistem ihtiyaçlari RE 7 ile ayni diye

RE 7 ye göre düşürürler mı texture olaylarını pek sanmıyorum ama

Ha kolaya kaçtılarsa da eninde sonunda ayıla bayıla oynayacağımızı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Or-Chan -- 19 Ekim 2018; 19:36:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Or-Chan O kullanıcısına yanıt
    Demek istediğimi tam anlatamadım herhalde.

RE7 grafik olarak RE2 Remake den cok cok daha iyi duruyor. Yani grafiksel olarak 2 yil once cikan re 7 cok daha hatta cok cok cok daha iyi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kasatka

Demek istediğimi tam anlatamadım herhalde.

RE7 grafik olarak RE2 Remake den cok cok daha iyi duruyor. Yani grafiksel olarak 2 yil once cikan re 7 cok daha hatta cok cok cok daha iyi duruyor.
    Oyunun çıkmasına daha var. Bu süreçte tabikide grafiklerin üstünden geçeceklerdir. Bu nesil konsollarda Japon yapımcıların daha kötü grafikli oyun çıkarttığını görmedim.

• Bu kadar karanlık bir atmosfer olmasa daha iyiydi, bu konuda orjinal oyuna sadık kalsalardı keşke. Veya opsiyonel olarak sunsalardı atmosfer seçeneğini.
  • Şu omuz üstü kamerayı kullanıyorlar bari karakter biraz atletik olsa, RE5-6'da da aynı hatayı yaptılar yıllar geçti hala devam ediyorlar. Kamera karaktere aşırı yakın ve karakter de kütük gibi olunca hareket imkanı, özellikle de dar alanlarda çok kısıtlanıyor. Mesela Gmutant ile olan karşılaşma kabus gibi, kamera sıkışıyor, kafasının içine girecek neredeyse, ateş edecek açıyı bulamıyor odanın diğer ucuna koşuyor dönüyor ateş ediyor sonra tekrar ve tekrar. Şu oynanış keyifli değil arkadaş, niye görmüyorlar anlamıyorum.
  • Dino Crisis i de remake yapsan ne güzel olurdu be capcom.
  • Önce RE 3 sonra dino crisis olsun. Nemesis isteriz!
  • 0 - 30 saniyelere dikkat....

• Umarım kamera açısı re7'deki gibi olur. Omuz üstü çok kötü görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: santarose

Umarım kamera açısı re7'deki gibi olur. Omuz üstü çok kötü görünüyor.
    Öyle değil. re7 fps, bu oyun tps...kamera omuzda.
  • orjinalinde claire in ceketinin içinde siyah tişört gibi bir şey daha vardı bunda biraz daha açık yapmışlar

RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU)
  • Arkadaşlar oyunun amacı re2 efsanesini bitirmetir oyunun grafikleri re7 ile ayndır kopya oyundur sadece senaryo farklıdır korku oyunu hiç degildir
  • X kare kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bu remake olucak seri devamı değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son 2 ay...
  • gktg06 kullanıcısına yanıt
    Biliyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Re 2 remake motoru ile remake code veronica ne gider be

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resident Evil 2 - Licker Gameplay | PlayStation Underground

• 2 ay kaldı efsane geliyor. Ama şu konuda kimse bir şey yazmıyor. İçim yanıyor be
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.