Şimdi Ara

RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU) (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.653
Cevap
25
Favori
83.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni gameplay videoları süper gözüküyor; oyun demosu bu ay yayınlanırsa tadından yenmez
  • şu alınmazmı arkadaş güzelliğe bak parasıda güzel

RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 5 Aralık 2018; 13:26:23 >
  • Efsane dönüyor desene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ateş etmek için önce 10m koşmak zorunda kalmasa çok daha güzel olacak, RE4'den beri aynı sistem geliştiremedi adamlar kendilerini. Remake demek sadece grafiği geliştirmek değil ki, daha iyi kontroller, daha iyi animasyonlar da görebilseydik keşke.

MrX'de aradan geçen zamanın ardından pek bir yumuşamış, kapı açarak giriyor artık sahneye.
  • Mrx gavatlaşmış, yinede bekliyoruz. re 2 çocukluğumuzun efsanesi. Sonra 3 de isterim, itiraz istemem.

• Yanlız bu işin suyunu çıkardı capcom sürekli video ve ekran görüntüsü geliyor yeter artık. İlk çıkan dışında hiçbirini özellikle izlemedim ama şu ana kadar çıkan bütün gameplayleri izlesem oyunun neredeyse 2 saatini izlemiş olurdum saçmalık !!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalvara yalvara şu konuyu tepede tutmaktan sıkıldım vallah. Oyunun en güzeli burada abi gelin sohbet edelim oyun hakkında
  • Yattık pusuya bekliyoruz.

Bende yukarıda ki arkadaşa katılıyorum. Çok fazla ve uzun game play gösterilmedi mi ? Bende ilk çıkan hariç ve yeni çıkanların 15-20sn hariç izlemiyorum. Bir anlamı kalmaz ki izledikten sonra. Sanki 30 saatlik oyun mu yaptın da 4 saatlik video yayımlıyor sun.
  • bu oyun için ingilizce şartmı yani çok diyalog geçiyor mu acaba
  • resident evil 4 de en uyuz olduğum sıkıntı durarak ateş etmekti dikkat etmedim ama bunda da yürürken ateş etmek yoksa bu çok kötü..
  • quote:

Orijinalden alıntı: crypto81

resident evil 4 de en uyuz olduğum sıkıntı durarak ateş etmekti dikkat etmedim ama bunda da yürürken ateş etmek yoksa bu çok kötü..
    Hangi tps oyunlarında durmadan ateş etme mekaniği var?
  • denizaya kullanıcısına yanıt
    siz beni yanlış anladınız galiba ateş etmek için durmamalıyım, yürürken de ateş etmeliyim dediğim bu, neredeyse hemen hemen her oyunda yürürken ateş etmek vardır..
  • crypto81 kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz olay, Resident Evil 5'ten sonra yok oldu. Tank kontrollere sahip olduğundan dolayı öyleydi. Sonra Capcom RE 6 ile ateş ederken yürüme mekaniği geldi.
  • Eski serilerin o robotik kontrolleri yok artık, durup ateş etmek mazide kaldı. Gerçi ilk oyunun remake'i gibi de gelse ayıla bayıla oynardım. Ama bu haliyle de müthiş oyun.

• Resident Evil 2 Remake; ESRB (The Entertainment Software Rating Board) derecelendirme kuruluşu tarafından M (yetişkinler için) olarak derecelendirdi. Aynı derecelendirme kuruluşunda, Resident Evil 2 için yapılan açıklama yazısında "Oyun içi ödeme yöntemleri bulunur" ibaresi ise dikkat çekti. Bu da demek oluyor ki Resident Evil 2'de mikro ödeme yöntemleri olacak söylentileri doğrulanmış oldu.

Merlininkazanı
  • Orjinal Resident Evil 2’yi daha önce hiç oynamadığım için, yayınlanan hiçbir videoyu izlemiyorum. Size tavsiyem yayınlananların hiçbirini izlemeyin, oyun çıkınca ayıla bayıla oynarsınız. Bu arada oyun da mikro ödemeler olacakmış, Capcom’un ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum. Ön siparişimi yaptım ve merakla bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadlight54 -- 11 Aralık 2018; 12:8:38 >
  • Reddit'te Capcom çalışanı mikro ödemelerin olmayacağını doğruladı arkadaşlar. Beklemeye devam. :)

• 25 Ocak Cuma gününe geliyor :)

sabahlara kadar akacaz inşallah.
  • Efsaneye Son 39 gün kaldı. Konuda hareketlilik dahi yok.[

• King re2
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.