Şimdi Ara

RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sorceress Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.654
Cevap
25
Favori
83.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Leon`u sevmedim ama yeni estetik dudaklı görünümlü Claire`ı beğendim. Remake tarihini değişterecek bir oyun geliyor gibi gözüküyor. Darısı RE3 için.
  • Bunu pro da oynamak vardı da zor ilk çıktığı zaman.. Anca indirim gelir öyle oynarım
    Ya da pc de malum şekilde
  • Ada Wong karakterini yeniden tasarlamışlar, resmi sızmış.

RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 2 Eylül 2018; 21:52:52 >
  • Resident Evil 2 - TGS 2018 Trailer

• Yıllar önce nasıl heyecan ve büyük bir beğeni içinde oynadıysam, şimdide gene aynı heyecan ile bekliyorum efsaneyi tekrar oynamak için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TGS Claire Redfield oynanış videosu:

• RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU)

• PS1 alınca, ilk oyunum spiderman ile Resident evildi, kaçıncı oyunu olduğunu hatırlamıyorum ama Nemesis vardı, o gelince benim psikolojim bozulmuştu oyunda :) Acaba bu remake de nemesis varmı? Varsa alacağım, ona çeşitli işkenceler yapmak istiyorum. Çocukluğumun içine etti, kabuslarımda görüyordum :)
  • Nemesis 3. Oyunda

• RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU)

bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: CODE -RED-

Hocam bence dolar bu saaten sonra düşmez. Hani şuan geldiği noktada unutmayın ki mevcut kurdan gerilediği için düştü diyoruz. Yani şuan bile yüksek aslında. Ocağa kadar da ben 5 in altına düşüceğini falan zanetmiyorum. Böyle hesaplarsak 60$= 300 gibi bir rakama geliyor en iyi ihtimalle. Ve önceki yorumumda da yazdığım gibi spotçu yada teknomarketlerden alıcaksanız, bu rakama vergiler vs dahil değil. Yani bence şuan en karlı olan yol ps storedan dijital olarak almak. Ki muhtemelen 1-2 aya store daki fiyatlarada yeni kura göre düzeltilicektir.
    Şimdi storedan girip tekrar baktım da, 1 ay önce buraya yazdığım gibi olmuş :( umarım o dönem burdan bir kaç kişiyi ön sipariş yaptırmaya ikna edebilmişimdir :) oyunun fiyatı 1 ayda 200 tl artmış

• Siz istiyor yeniden modellenmiş claire ile oynamak verecek 400 lira

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

bekliyoruz
    Tam zamanında almışsınız.

• Bu oyunu oynamayı çok istiyorum. Ama korku oyununa ne 209tl veririm ne de 399tl veririm.Korku oyunlarının fiyatları genelde çok hızlı ve sert bir şekilde düşüyor. Ciddi bir indirimde alınır, oynanır ve satılıp, geçilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodion Raskolnikov -- 22 Eylül 2018; 15:16:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 209 tl'yken acaba alsam mı fiyat artabilir diyordum, 399 tl olmuş. Ben genelde oyun piyasasını 1 yıl geriden takip eden birisiyim. Son oyun fiyatları gösteriyor ki sanırım artık 1 konsol nesli geriden geleceğim 😂

• Steam de de 209tl. Her yer coşmuş

• Hocam o dediğinin hızlı düşüş outlast mantığında olan oyunlar için geçerli. Resident evil AAA bir oyun ve o hızlı düşüşü bunda beklemeyin. Aksine şu zamanlarda oyunların fiyatları zaman geçtikçe daha da artıyor. 2 ay önce Mediamarktan 89 tl olan Uncharted lost legacy şuan 289 tl. God of war’ ı çıktığı gün 260 a aldım. Şuan 280-300 den aşağı yok nerdeyse. Tabi 2.el bakıyosanız spotçularda yada forumda 2-3 ay sonra daha ucuza bulunabilir benim dediklerim tekno marketler için geçerli (teknosa,vatan b)

• Selamlar,
    Tekno marketlerden şimdiye kadar hiç oyun satın almadım. Bu nesilde iyice dijitale yöneldim. Konuya gelirsek korku oyunlarının genel olarak büyük bir hayran kitlesi yok. Re7, The Evil Within 2 gibi oyunlar kısa sürede çok iyi indirimler gördü. Kurdan dolayı şimdi fiyatları yükseldi tabi ama öyle veya böyle ciddi indirimlere giriyorlar. Açıcası oyun içinde acelem yok. Oyun çok iyi çıkarsa, al-oyna-sat modelini de uygulayabilirim:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aceleye gerek yok daha var çıkmasına, remake oyundur artmaz fiyat dedim ters köşe yaptılar..Tüm emeği geçenlerin .. Neyse !!

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.