Şimdi Ara

''' RENAULT 9 KULÜBÜ '''

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.048
Cevap
21
Favori
728.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Renault 9 sahipleri olarak bi kulüp oluşturalım.Birbirimizden her konuda destek alalım.Ne dersiniz?

Eğer sizde bir renault 9 sahibiyseniz aşağıdaki linki imza bölümüne image lerin arasına yapıştırınız.
    http://img59.imageshack.us/img59/8837/logocopyol3.jpg

CAR OF THE YEAR::1983::YILIN OTOMOBİLİ

''' RENAULT 9 KULÜBÜ '''

''' RENAULT 9 KULÜBÜ '''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jordan83 -- 30 Mayıs 2008; 9:38:19 >

• bizde eskide ya ni 3 ay önce i 92 beyaz spring vardı 2 yıl önce almıştık toplam 22 000 km yaptık aldıktan sonra araba süperdi açıkçası çekişi felan doğanlara bin basardı Bu araba bizi hiç yolda bırakmadı bi r tek marş kömüür die bişey var onun kömürü mü ne bitmiş onun dışında sorun çıkartmadı.Ama sattğımıza çok üzüldüm nede olsa ilk arabamızdı.1.4 69 hp max hız :152 ama 160 gördük ankara otobanında Ne varsa RENAULT`ta var

• iy fikir. piyasada bu kadar çok olan bi arabanın kulübü olmalı.Benim derdim yakıtla lpg li 97 rn arabam var .yakıtını hala 175 den aşagıya düşüremedim.
    şehir içinde tabiki . bana bi akıl bunu daha aşagıya indirebilirmiyim denizlide oturuyorum o2.sanayideki lpg ayarını yaptırdığım usta 170-190 normal diyor ama arkadaşlar daha 150 yapması gerektiğini söylüyorlar ne dersiniz
    bu benim ilk mailim oldu hahadi hayırlısı
  • Bencede oluşturmak lazım böyle bir kulüp.
    Gereklidöküman desteğini sağlayabilirim.
    kedni arabama yaptıkalrımı renault9.wordpress.com a aktarıyorum.oradaki bilgilere bakabilirsiniz.
  • Lpgnin litresi ne kadar orada...
    şöyle bir hesap yapabilirsin.
    lpgde kaçlitrehesapladığını bul 17.5kuruş/lpg nin litre fiyatı. sonra bu sonucu 1.2ye böl. bulduğun değer benzine tekabül eden değer olacaktır.şehir dışı 5.5-6 şehir içi ise 8-10lt arası benzin normaldir bu araçlar için...
    Buna göre gaz ayarını gözden geçirebilirsin...
    Daha da sağlıklısı aracını benzine alıp ne kadar yaltığını hesapla.eğer benzinde çok yakıyorsa lpgde de çok yakar...

quote:

Orjinalden alıntı: erhanakman

iy fikir. piyasada bu kadar çok olan bi arabanın kulübü olmalı.Benim derdim yakıtla lpg li 97 rn arabam var .yakıtını hala 175 den aşagıya düşüremedim.
    şehir içinde tabiki . bana bi akıl bunu daha aşagıya indirebilirmiyim denizlide oturuyorum o2.sanayideki lpg ayarını yaptırdığım usta 170-190 normal diyor ama arkadaşlar daha 150 yapması gerektiğini söylüyorlar ne dersiniz

• quote:

Orjinalden alıntı: erhanakman

iy fikir. piyasada bu kadar çok olan bi arabanın kulübü olmalı.Benim derdim yakıtla lpg li 97 rn arabam var .yakıtını hala 175 den aşagıya düşüremedim.

Hocam bence senin lpg beyninde bi sorun var.benim araba şehiriçi çok süratli kullanmama rağmen en fazla 130 liraya çıkıyor.bence bi gaz ayarına veya beyine bi baktır derim.

• Ya arkadaşlar bu kadar mı r9 seven var bukadar r9 sahibi var.Hadi toplanalımda şahinlere doğanlara gösterelim günlerini

• http://forum.donanimhaber.com/m_9706286/tm.htm burada da Broadway sayfası var.. Bence 2 konu birleşse daha iyi olurdu.

Saygılar
  • bence iki tarafta olur.burası temiz bir sayfa.burada da toplanırız oradada farketmez.toplanalımda nasıl olursa olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: megala_38

Ya arkadaşlar bu kadar mı r9 seven var bukadar r9 sahibi var.Hadi toplanalımda şahinlere doğanlara gösterelim günlerini

inan onları (şahinleri doğanları) ben muhatap bile almıyorum yolda.....

• toplanalım tanışalım arkadaşlar...
  • walla yazmam hataydı .Bende r9 yok ama herşeyini bilirmHade toplanalım
  • arkadaşlar bizimde bi amplemimiz simgemiz olsun.Aranızda yapabilecek biris varsa yapsın imzamıza koyalım
  • quote:

arkadaşlar bizimde bi amplemimiz simgemiz olsun.Aranızda yapabilecek biris varsa yapsın imzamıza koyalım

Katılıyorum bencede yapabilen bir arkadaşımız var mı??
    imzamız olsun,şeklimiz olsun dimi.
    Okadar çok r9 varken bizim en iyisini yapmamız lazım.
    İnşallah Güzel bir buluşma ortamı hazırlarız.
  • bendede 94 spring var babam yani aldı bana ilk calısırken cok sorun yapıo araba calısıo gaza basınca stop edio jikleyi cekion biraz ole gidion sonra bi daha yapmıo ama her sabah ilk calısırken bu sorunu yasıorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: herrero

bendede 94 spring var babam yani aldı bana ilk calısırken cok sorun yapıo araba calısıo gaza basınca stop edio jikleyi cekion biraz ole gidion sonra bi daha yapmıo ama her sabah ilk calısırken bu sorunu yasıorum

spring ler platinli olduğu için bu durum normal sayılır bence.
  • ateşleme manuel springlerde o yüzden bizdede vardı spring sabahları eğer çok soğuk olursa bi süre rölantide jigle ile bekletirdim ve birdaha bi sorun olmazdı.Arabanın fabrika verilerinde 69 beygir 1400c yazıyordu bizim ruhsatta 72 bg 1600 yazıyordu

• quote:

ateşleme manuel springlerde o yüzden bizdede vardı spring sabahları eğer çok soğuk olursa bi süre rölantide jigle ile bekletirdim ve birdaha bi sorun olmazdı.Arabanın fabrika verilerinde 69 beygir 1400c yazıyordu bizim ruhsatta 72 bg 1600 yazıyordu

• 1983 car of the year

''' RENAULT 9 KULÜBÜ '''

''' RENAULT 9 KULÜBÜ '''

''' RENAULT 9 KULÜBÜ '''

''' RENAULT 9 KULÜBÜ '''

• burası çok güzel olcak bendede 91 broadway var
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.