Şimdi Ara

''' RENAULT 9 KULÜBÜ ''' (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.048
Cevap
21
Favori
728.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

''' RENAULT 9 KULÜBÜ '''
    quote:

ŞU ASALETE BAKIN Ben Kayseride olduğum için çok erciyese çıktım.Springle erciyese çıkarken yolda hep kalmış doğan şahin görürdüm
  • arkadaşLar ben bu renauLt 9 serisinin tasarımcısının Guigiaro oLduğunu duymuştum...doğru mudur, var mı bi biLen
  • http://maronze.chez-alice.fr/pdf9/1312809.pdf

qntrl arkadaşımızın verdiği link de buldum bu siteyi
  • way be o zamanın en tekno arabalrında sanırım ben böle şık göze gelen reno 9 görmedim haaa daha ii sanki kahverengi döşeme falan...bizde spring vardı offbe o mzn ne arabaydı çokk ii gidiyodu seriydi lastiklerd eufaktı bisiklet gibi uçuyodu valla
  • ee sonuç da reno seri araba zamanına göre.Arkadaşlar bir şey sorucam springlerd hararet göstergesinin yanında boş bir alan var o boş alana ne konuluyor bilen varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: megala_38

ee sonuç da reno seri araba zamanına göre.Arkadaşlar bir şey sorucam springlerd hararet göstergesinin yanında boş bir alan var o boş alana ne konuluyor bilen varmı?

Broadway modellerinde bulunan yağ seviyesi göstergesinin yeridir orası..

Saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: manager79

quote:

Orjinalden alıntı: megala_38

ee sonuç da reno seri araba zamanına göre.Arkadaşlar bir şey sorucam springlerd hararet göstergesinin yanında boş bir alan var o boş alana ne konuluyor bilen varmı?

Broadway modellerinde bulunan yağ seviyesi göstergesinin yeridir orası..

Saygılar

daha doğrusu 97 ye kadar çıkan broadway lerde (yani yeni çıkan broadwaylerin dışında)bulunan yağ göstergesini yeri orası.(abimde 99 rni var onda bile boş orası).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jordan83 -- 22 Kasım 2006; 10:45:35 >
  • Springi çalıştırmakiçin yapılacak iş;
    1-jikle yarım çekilir
    2-gaz pedalı bir kez pompalanır
    3-kontak çevrilir

bu şekilde kışın bile tek marşta yada en fazla iki marşta aracınız çalışır.eğer bakımları yerindeyse.springler platinli olduğundan genel bakımlarınızı yaptırdığınızda ateşleme sisteminede baktırmayı unutmayın.

saygılar...
    quote:

Orjinalden alıntı: herrero

bendede 94 spring var babam yani aldı bana ilk calısırken cok sorun yapıo araba calısıo gaza basınca stop edio jikleyi cekion biraz ole gidion sonra bi daha yapmıo ama her sabah ilk calısırken bu sorunu yasıorum
  • Arkadaşlar listeyi oluşturma zamanı geldi.herkez pm atsın.araba modeli?yılı?nerden? vb...

ayrıza yapabilen şekilli bi renault 9 imzası yaparsa çok iyi olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jordan83 -- 22 Kasım 2006; 15:57:39 >
  • Renault 9 Spring 1993 Model, Beyaz

İstanbul
  • eskiden vardı ama beni kabul ederseniz aranıza sevinirim.
    2001 astra 1.6 16v elegance Kayseri
  • arkadaşlar...herkese merhabalar..
    ben bir araba almak istiyorum....renault 9 brodway veya spring düşnüyorum.bakalım.hangisi olacak.siz bana marka model olarak ne önerirsiniz.?
    benim şu an hiç param yok kredi çekeceğim.. 7-8 milyar civarında bi rakam olacak
    7- 7.5 milyara alabileceğim...model..renk..kasa ne önerirsiniz...
    tüplü brodway ın benzinliden farkı ne
    birde 20 ytllik benzin kaç km gider?
    20 ytllik tüp kaç km. gider? sağolun....
  •  ''' RENAULT 9 KULÜBÜ '''

Arkadaşlar nasıl elimden bu kadar geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Megadav€ -- 22 Kasım 2006; 23:19:00 >
  • brodway larda...tüplü ve benzinli...eğer test eden var ise..
    20 ytllik benzin ile......kaç km..
    20 ytllik tüp ile..........kaç km.... arada büyük bir fark var mı? tüp brodwaylerde ne derece randımanlı...
    birde hangi yıldan sonra brodwaylere hidrolik direksiyon ..teknolojisi geldi.
  • benim bildiğim 96 da hidrolik geldi ama pek emin değilim
  • Hidrolik direksiyon teknolojisi Renault 9 serisine hiç uğramadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: manager79

http://thenumberone.chez-alice.fr//r9r11/11elec03.JPG Renault 9-11 Electronic

http://thenumberone.chez-alice.fr//r9r11/11elec02.JPG

bu araba cidden çok güzel.adı gibi elektroniği full bir araba.en çok hoşuma giden özelliğide elektrikli aynalarının olması...
    bizim renault9larada takamazmıyız elektrikli aynalardan...
  • 7-8 milyara güzel bir broadway bulabilirsiniz sanırım...

yakıt tüketimi ortalama şehir dışı 5.5-6lt,hehiriçi 8-10lt arasında olur bakımlı ve problemsiz bir aracın.

sizin alacağınız araç en az 8-10 yaşında olacağı için tüm kontrollerini yaptırıp alın.mümkünse servis kaydına bakın.

Renk olarak beyaz herzaman tutan renktir.
    Spring broadwayin biralt versiyonudur.Paranız broadwaye yetiyorsa spring seçeneğini eleyin.çünkü broadway donanım olarak size sıkıntı çektirmez(elektrikli cam+merkezi kilit,elektronik ateşleme,renkli cam vs gibi artıları vardır)

Şimdiden hayırlısı olsun...

quote:

Orjinalden alıntı: attci

arkadaşlar...herkese merhabalar..
    ben bir araba almak istiyorum....renault 9 brodway veya spring düşnüyorum.bakalım.hangisi olacak.siz bana marka model olarak ne önerirsiniz.?
    benim şu an hiç param yok kredi çekeceğim.. 7-8 milyar civarında bi rakam olacak
    7- 7.5 milyara alabileceğim...model..renk..kasa ne önerirsiniz...
    tüplü brodway ın benzinliden farkı ne
    birde 20 ytllik benzin kaç km gider?
    20 ytllik tüp kaç km. gider? sağolun....
  • brodway larda...tüplü ve benzinli...eğer test eden var ise..
    20 ytllik benzin ile......kaç km..
    20 ytllik tüp ile..........kaç km.... arada büyük bir fark var mı? tüp brodwaylerde ne derece randımanlı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.