Şimdi Ara

Renault Clio Symbol 2000 1.4 RNA olumsuz yönleri ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
62.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selm arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi

Renault Clio Symbol 2000 1.4 RNA olumlu ve olumsuz yönleri nelerdir...

bugün bu racı aldım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-hatasiz-renault-clio-symbol-1-4-sintek-otomotivden-58570487/detay/

km yüksek olsa da arac yeni rektefiye yapılmış

kazası belası yok bir kaç yerinde lokal boya mevcut (taş izleri)

ilk aracım bu oldu :)

sizden ricam arac hakkın da pek bir bilgim yok

hani bir laf vardır ''malımın huyunu bilirim'' diye

işte size sorum bu malın ne gibi huyları vardır....

olumlu ve olumsuz

• o km de araca o kadar para verilirmi. dediğin araç clio symbollerin en boş olanı. hiçbi şey yok araçta ben şahsen o parayı verip o km de bi aracı almam.
    Aracın pek bi huyu yok çünkü araçta bişey yok 1.4 75 bg motor var tüpe uyumludur şehir içinde 10 litre yakar. Rolanti sensörü arıza verir direksiyonu ağırdır hidrolik olmasına karşın . Debriyajı neredeyse ayağını pedalden kaldırınca kavrar senin araçta tek bi hava yastığı var. başkada bişey yok.
  • aracınız hayırlı olsun.ben klimadan muzdaribim sizinkinde yok.araç lpg deyken stop ediyor rolanti düzensiz sizinkinde lpg yok.gerisi her araç için çıkabilecek sıkıntılar.
  • arkadaşım bende seninkinin 2001 modeli var.seninkinden farkı bendeki klimalı.3 ay önce 124000km'deki aracı 12750 tl'ye aldım.km.de 30 kuruş yakıyor.şehiriçi kullanımı gayet iyi.tek hoşlanmadığım yanı çok dik rampalarda çekiş umduğumdan fazla düşüyor.yakıtıda düşündüğümden fazla olduğundan yarın sabah atiker sıralı sistem gaz taktırıyorum.daha önceki aracım 97 model broadway rn idi.ben clio'dan memnunum inşallah sende memnun kalırsın.ama klimasız ve o km'deki araç için fazla vermişsin bence de.tabi ilanda yazan parayı verdiysen eğer.en fazla 11500 vermişsindir umarım. hayırlı olsun...
  • Biraz konuyu ayağa kaldırmış olacağım ama ziyaret ediliyor sonuçta ;
    Bende ki araç 2000 Model 1.4 RN Güvenlik Paketli modeli.
    Gerçekten bu aracı pahalıya almışsınız.

Benim aracımda ;
    ABS , 2 Hava yastığı , Klima mevcut ve aracı aldığımda 110.000 km de idi şu an 128.000 km de.
    Aldığım fiyat ise : 12.000 TL dir.
  • 2000 rna clio sahibiyim. aracımda abs yok ve bu bana pahalıya patladı. Acaba aracıma abs taktırabilir miyim? Yoksa aracımı değiştirmek mi daha uygun olur?
  • Eleman açmış topigi,sormuş soruyu bir daha da uğramamış.
    Ne kadar ayıp.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam Güzel insanlar emeklerinize hayranım Teşekkür ediyorum şimdiden paylaşılan bilgiler için.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-renault-clio-symbol-1.4-rna-abs-klimali-cok-temiz-masrafsiz-243184931/detay

Bu araç hoşuma gitti olumlu olumsuz bilgilerinizi paylaşırsanız çok müteşekkür olurum. Saygılar. arabalar hakkında hiç bilgim yok. ilk arac alışım
  • quote:

Orijinalden alıntı: spiders_king

Selam Güzel insanlar emeklerinize hayranım Teşekkür ediyorum şimdiden paylaşılan bilgiler için.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-renault-clio-symbol-1.4-rna-abs-klimali-cok-temiz-masrafsiz-243184931/detay

Bu araç hoşuma gitti olumlu olumsuz bilgilerinizi paylaşırsanız çok müteşekkür olurum. Saygılar. arabalar hakkında hiç bilgim yok. ilk arac alışım

Güzel araca benziyor. Pazarlıgı eder alırsın illaki masrafın olur bende ucuza yakın tarihte araç aldıgımı zannetim ama habire arızalarla ugraştım 2000 rna europa :) 9,5 aldım ama 1200 mal oldu olaylar böyle gelişebilir. Aracın kaportasında hiçbir şey olmaması tesellim :) araç alırken acele etmeyin iyi ölçüp tartmakta fayda var
  • 2000 model RNA ön kaput degismis sol ön çamurluk değişmiş. 3 parça yanlarda kucuk lokal boya var. 206 binde.hasar kaydi yok. Lpg var. 1.4 motor. 19250 isiyor alinir mi ? Alirsan satilir mi? Ederi kaç. Klimali birde.

• O fiyata o araba alinmaz kaput degismesi kotu km de yuksek daha iyisini bulursun acele etme

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.