Şimdi Ara

Redli 25 ultra paketi , enteresan fiyat (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
95
Cevap
6
Favori
27.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2jz1993 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam, her zaman
  • Redli 25 ultra paketi , enteresan fiyat

Banada 30 gb olanını öneriyor , 25 lik olanına geçmek istiyorum ama burda çıkmıyor nasıl çözebilirim bu durumu
  • RushBerry kullanıcısına yanıt
    160₺ bile şimdi ki piyasa şartlarına göre çok çok iyi, yeniden değerlendirin derim.

Bu arada kaçıncı dönemdesiniz?

Taahhüt detayları sayfasın dan belli olur, hangi dönem de olduğunuz hocam.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 2.dönem 3.ay hocam, , yine ucuz aslında evet ama 25 lik olanı tam istediğimden
  • cok iyi tarife

Normalde ne kullanıyordunuz?

• Ussuz kullanıcısına yanıt
    Ekran görüntüsünün içinde yazıyor hocam arkada silik görünüyor, redli müşteri 25 plus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RushBerry -- 12 Şubat 2023; 10:40:28 >
    Redli 25 ultra paketi , enteresan fiyat

teklifler
  • Guest-E7723167B G kullanıcısına yanıt

premium abonelikte reklam çıkmıyor o zaman kotadan yediği bir durum olmuyordur değil mi?

• Taahhüt un bitmesine 1 ay kaldı bana böyle bir tarife çıkmıyor. Tarife arayisindayim.
  • Redli 25 ultra paketi , enteresan fiyat

• Merhabalar. Ben redli 18 gb tarifesini 80 tl ye kullanıyorum. 1. Dönem bir aya bityor. İkinci döneme mh yi aradım 100 liradan devam edersiniz dedi. Şikayetvarda birkaç şikayet gördüm 500 küsür fatura çıkarmışlar böyle deyip. Sizce ne yapmalıyım ? Önerdikleri yeni tarifelerde de aynısı 154 tl. Eskiden herkese aynı tarifeyi verirdi mesaj atıp geçerdin. Şimdi kafalarına göre takılıyorlar
  • 2.dönem de böyle bir hakları yok hocam, 20-30₺ fazla ücret ile devam edersiniz.
  • Bu tarifeye başka hattan geçiş yapamıyoeuz değil mi?
  • tolilow kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam.
  • Neyse uygulamadan 1000 dk/20gb+sınırsız whatsapp paketine geçtim. 99 tl idi. Daha uygun bi fiyat bulamazdım sanırım Türk Telekom'dan geçmek için. Teşekkürler cevap için @yokizm
  • tolilow kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam
  • https://www.vodafone.com.tr/sizi-arayalim/ tarife kampanya sikayet icin talep olusturun sizi arayip hattiniza tanimliyor kampanya size ozel pahali tarifeler kapatmadan tarifeler olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi angaralim -- 22 Mart 2023; 11:47:2 >
  • Eski ve güzel paketim youtube sınırsız alarak bana çok güzel gidiyordu. Netflix ve amazon sınırsızım vardı içerikde.

Taahhüt bittiğinde bana bu paketi bir daha vermedi 240tl ye önerdi 229tl ye 10mbit sınırsız paketi kullanıyorum şu anda geçecek tarife sorgulattıgımda hiçbir tarife gözükmemektedir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.