Şimdi Ara

Redli 25 ultra paketi , enteresan fiyat (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
95
Cevap
6
Favori
27.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Efsanelerölmezunutmayın E kullanıcısına yanıt

Şuan iyi teklif yok sanırım, aralıkta 20GB 69TL vardı o ara geçmiştim ben.

Vodafona geçmeyi düşünüyorsan faturasıza geçmeni ve bir ay paket alarak kullanmanı öneririm, faturalıya geçiş için iyi teklifler verebiliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E7723167B -- 5 Şubat 2023; 0:10:0 >
  • Teşekürler hocam

• Bende red 20+5 tarifeye yılbaşından hemen önce 69 tl ye sahip oldum rakipsiz fiyat gerçekten çark,tobi den vs iyi internet geliyor eğer bulunduğunuz konumda internet iyi çekiyorsa fiyat gayet uygun.
  • Twitterda reklamları çıkıyor önüme 20-30gb içerikli paketler için 200-250 tl istiyorlar. Neyine güvenip bu fiyatları çekiyor diye hayret ediyorum ama konuda bahsedilen fiyatlar çok iyi. Hat geçişlerinde bu tür teklifleri varsa ben değerlendiririm.

• NEVERDIES kullanıcısına yanıt
    Mevcut müşterilere daha çok uygun teklifler sunulmaktadır genellikle hocam.
  • 01halil kullanıcısına yanıt

Bahsettiğiniz tarife yılbaşı özel olan Red 20 mi? Eğer öyle ise ben de bu tarifeye geçtim ama bana sadece 20GB veriyorlar +5 neden alamadım ben?

• Hocam bana da gelmedi başta zaten tarife 20 gb birde bazı illlere özel artı 5 gb veriyor hangi iller olduğunu şu anda bilemiyorum ben e-devletten btk yazdim bir hafta sonra olumlu cevap geldi 12 ay boyunca 5 gb tanımlandı.
  • Düşünmeden hemen geç derim..

• Vodafone nette cömert ama hızı berbat.Şehir merkezinde 6-7Mbps alırsam iyi diyorum..bir de şebeke içi konuşmalardaki ses kesilmeleri/kayıpları cabası

• tr37tr T kullanıcısına yanıt

6-7 mbps olduğunu hangi programla anlıyoruz.

• Redli 25 ultra paketi , enteresan fiyat
    Bana da bunu teklif ediyor ve 9 ayım daha var.67 liraya 20 GB redliyim..
    İnsanın kafa karışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fonseca_ -- 5 Şubat 2023; 22:52:5 >
  • Efsanelerölmezunutmayın E kullanıcısına yanıt

Programa gerek,yok tarayıcıdan speedtest.net'e girip ölçebilirsiniz.

• Bu paketi biz nasıl alabiliriz?
  • Ne verdiğinden daha önemli olan ne aldığı, sizden 80 yerine 110 alacaksa her teklifi yapar.

Zaten yetiyorsa o kadar kullanırsınız firma fazla para almış olur. Ama zaten yetmiyor ve ek paketlerle o para sizden çıkıyorsa geçersiniz avantaj size döner.

• fonseca_ F kullanıcısına yanıt

Video Pass da olsa tadından yenmezmiş. Taahhüt bitmesini bekleyin son ay güzel kampanyalar çıkıyor. Ya da 5-10 tl fazla verip devam edebiliyorsunuz. Babam 6gb internetli bir tarife kullanıyordu. 2022 kasım gibi galiba taahhüt bitti düşük gb paket önermedi mh ile görüştük devam ederseniz 5 tl fark olur dedi 45 tl ödüyoruz şimdi. Devreden gb da var babama fazlasıyla yetiyor.

• fonseca_ F kullanıcısına yanıt
    Gayet güzel teklif olmuş hocam.
  • müşteri iletişimle görüştüm youtube music dahil değilmiş youtube music i kapsayan bir paket yokmuş vodafone da

• yeniadam Y kullanıcısına yanıt
    Aynı uygulama gibi sayıldığı için internetten yemiyor, hatta YouTube Vanced tarzı uygulamalar bile internetten yemiyordu benim kullandığım dönem de, şuan nasıldır bilemiyorum.
  • Yeni hat alınımına var mı bu paket acaba ?
  • 2jz1993 kullanıcısına yanıt
    Hayır, mevcut Vodafone faturalı müşterilerine özel olarak sunuluyor, kişiye özel tarife.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.