Şimdi Ara

Redli 25 ultra paketi , enteresan fiyat (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
95
Cevap
6
Favori
27.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim için gayet yeterli, telefon da fark ettiriyor.

Eski telefonum da daha beter hızlar veriyordu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • labidu kullanıcısına yanıt
    Vodafone güzel teklifler veriyor son zamanlar da, hep böyle devam eder umarım.

• Çağın gerisinde hocam. En kötü 250-300 Mbps hız çıkması lazım. Şehir merkezinde test yapmış mıydınız ? Hangi şehirde yaptınız bu testleri ?

• beko64 kullanıcısına yanıt
    Şehrin göbeğinde diyebileceğim bir yer hocam, İstanbul civarı diyeyim.

İPhone 12 Mini kullanıyorum, önce ki cihazım Android idi onda 10 Mbps falan alıyordum.

Bunlar da yakın zaman ki testler;

Redli 25 ultra paketi , enteresan fiyat

• Ben de bakayım dedim ama bana en uygun 179tl'lik paket veriyorlar :D

• Telefonda Red 20 kullanıyorum, ev internetimiz 10Mbps ve hattı akşamları 5 kişi aynı anda kullanmaya çalışıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence ev interneti olsa dahi yükseltme durumunuz varsa yükseltin, 5 kişi ve 10 Mbps bayağı zorlar.

• beko64 kullanıcısına yanıt

O hızı veren operatör yok şuan. Şehir merkezinde 30 üstü alınınca hız iyidir diyebilirim. Şehirde sabit 100 üstü aldığım bir yeri daha hiçbir operatörde bulamadım, bir tek kırsalda bir pansiyonda tam önümüzde Türkcell vericisi vardı orada 150-200 arası veriyordu. 30-70 arası çoğu yer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E7723167B -- 4 Şubat 2023; 21:27:31 >
  • Telefon, lokasyon, baz istasyonu birçok değişken var hocam. 4.5G var ise olması gereken hızlar en az 250-300 olmalı. Turkcell ve Türk Telekom testlerde verebiliyor bu hızları. Vodafone da daha hiç karşılaşmadım.

• Aynı pakete 4 aydır 160 lira veriyorum benden yana bir pişmanlık var ama senin için fiyat iyi hocam geçebilirsin rahatlıkla

• Ev internetinde en üst paketi kullanıyoruz.

Bir şey soracağım ben yarım saat önce hatta günlük sınırsız interneti aldım, tanımlandı gibi bir mesaj da aldım ama yanımdada ve 7000 OZET yazınca tanımlanan bir paket gözükmüyor, normal mi bu?

• Normal hocam, paketleriniz kısmında gözükmez.

Küçük bir tavsiye; Her ihtimale karşı uçak modunu açıp - kapatıp, öyle kullanmaya başlayınız paketinizi.

• Operatör değiştirme şantajıyla 20 GB internet, 3000 dakika, 250 SMS ve sınırsız Facebook, instagram, WhatsApp olan paketi 2-3 gün önce 84 tlye aldım, bir sene taahhütle bende.
    Bilgi amaçlı yazıyorum.

• chetyner kullanıcısına yanıt
    Çok güzel içerik ve çok güzel fiyat.

Hayırlı olsun hocam

• labidu kullanıcısına yanıt

Ben Türk Telekom kullaniyorum. Martta tahahhudum doluyor. Bu tarifeye geçmek için Vodafone ne demem lazım ? Yani ismi ne tam olarak ? Her isteyene bu tarife var mı acaba ?

• hiç düşünmeden geçin, taahhüt bitince bu fırsatları bulamayacaksınız. bu tür bol içerikli tarifeleri her zaman önermiyorlar.

redli 25 ultra paketi benim de. 102 tl ödüyorum.

facebook twitter instagram sınırsız

whatspp messenger sınırsız.

spotify karnaval vs vs sınırsız.

youtube sınırsız.

• Efsanelerölmezunutmayın E kullanıcısına yanıt
    Kişiye özel olarak sunulan tarifeler bunlar hocam, numara taşıma veya yeni hat alımına özel olarak mevcutta yeni müşterilere sunulan tarifeler den yararlanabilirsiniz.

• İsin ilginci hat değişikliğinde bu tarz uygun fiyatli tarife yok. Bu fiyat çok iyi .

• Efsanelerölmezunutmayın E kullanıcısına yanıt

Vodafone son birkaç yıldır mevcut müşteriye daha fazla önem veriyor.

• Uygun fiyatli buna benzer tarife yok mu acaba ? Fiyatlara baktım netten. 190 dan başlıyor. Arta arta gidiyor. Çok geldi fiyatlar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.