Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (660. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
17.083
Cevap
153
Favori
788.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 658659660661662
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ugrpkr

Şu gfx error state midir nedir bunun çözümü nedir canı sıkıldıkça hata veriyo

Alıntıları Göster
    Valla ben hiç hata almıyorum hocam o hatayı da ilk defa duydum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Valla ben hiç hata almıyorum hocam o hatayı da ilk defa duydum

Alıntıları Göster
    Nette araştırıyorum garip garip saçma sapan bşyler yapın diyor olduğu yok anlamadım. 20.2.2 sürümünde sorun yoktu bios güncellemesinden sonra eski sürümler sorun yapmaya başladı windowsta güncel sürüme geçtim o yüzden güncel sürümde de bu sorun var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Nette araştırıyorum garip garip saçma sapan bşyler yapın diyor olduğu yok anlamadım. 20.2.2 sürümünde sorun yoktu bios güncellemesinden sonra eski sürümler sorun yapmaya başladı windowsta güncel sürüme geçtim o yüzden güncel sürümde de bu sorun var.

Alıntıları Göster
    İlginç valla hocam ben kimsede böyle bir sorun duymadım. Ben 20.4.2 kullanıyorum hiç bir sorun yok. DDU ile temiz bir kurulum yaparak 20.4.2 ye geç istersen şuan AMD de ki en stabil ve sorunsuz driver bu.

• quote:

İlginç valla hocam ben kimsede böyle bir sorun duymadım. Ben 20.4.2 kullanıyorum hiç bir sorun yok. DDU ile temiz bir kurulum yaparak 20.4.2 ye geç istersen şuan AMD de ki en stabil ve sorunsuz driver bu.

Alıntıları Göster
    Yabancı forumlardada var bu sorunla karşılaşan ama kesin çözüm şudur diye bşy bulamadım. Bios güncellemesinden sonra 20,4,2 sürümüde windowsta sorunluydu tek güncel sürüm sıkıntısız işte. Rdr2 de bi sorun yaşıyorum oyunlarda. Gerçi yeni bios geldi dün güncelleme yaptım 20,2,2 yi deneyeyim bu akşam tekrar. Windows sıkıntısı pc açılışta kasıyor gpu driverinı mı yüklüyor anlamadım bi ekran gidip geliyo sonra düzeliyor oda canımı sıktığı için eski sürümleri kullanmak istemedim.

• quote:

Yabancı forumlardada var bu sorunla karşılaşan ama kesin çözüm şudur diye bşy bulamadım. Bios güncellemesinden sonra 20,4,2 sürümüde windowsta sorunluydu tek güncel sürüm sıkıntısız işte. Rdr2 de bi sorun yaşıyorum oyunlarda. Gerçi yeni bios geldi dün güncelleme yaptım 20,2,2 yi deneyeyim bu akşam tekrar. Windows sıkıntısı pc açılışta kasıyor gpu driverinı mı yüklüyor anlamadım bi ekran gidip geliyo sonra düzeliyor oda canımı sıktığı için eski sürümleri kullanmak istemedim.

Alıntıları Göster
    Yıllardır edindiğim bir tecrübe var özellikle AMD için stabil, sorunsuz çalışıyorsa her gelen bios ve ekran kartı driverını kurmaya kasmayacaksın

• quote:

Yıllardır edindiğim bir tecrübe var özellikle AMD için stabil, sorunsuz çalışıyorsa her gelen bios ve ekran kartı driverını kurmaya kasmayacaksın

Alıntıları Göster
    Bu mereti sadece 5700xt de gördüm önceki gpuda rx470 4gb di onda hiç böyle öksürme aksırmayı bırak göz kırpması bile görmedim fal taşı gibiydi her zaman, stok 1260 core clock ve 1750 vram hızlarını 1420 core 2000 vram oc lediğim halde banamısın demedi. Yeni gpuda sorun şu ki güncel sürümde olsa sorunu sadece bu rdr2 de yaşıyorum diğerlerinde bi sıkıntı yok :) hayır ne derdi var anlamış değilim psu yetersiz dicem oda değil 1000w psu var yediği önünde yemediği arkasında, driver desen her yeni makyaj malzemesi sana biraz daha güzelleş diye hayır yani ne istiyor anlamadım ki :)))

Bios ise anakartı değiştirdim fabrikadan çıkan bios vardı üzerine 5-6 güncelleme gelmiş dedim güncelle ne bilem en son dün geldi bios güncellemesi işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrpkr -- 19 Ağustos 2020; 20:37:52 >

• quote:

Bu mereti sadece 5700xt de gördüm önceki gpuda rx470 4gb di onda hiç böyle öksürme aksırmayı bırak göz kırpması bile görmedim fal taşı gibiydi her zaman, stok 1260 core clock ve 1750 vram hızlarını 1420 core 2000 vram oc lediğim halde banamısın demedi. Yeni gpuda sorun şu ki güncel sürümde olsa sorunu sadece bu rdr2 de yaşıyorum diğerlerinde bi sıkıntı yok :) hayır ne derdi var anlamış değilim psu yetersiz dicem oda değil 1000w psu var yediği önünde yemediği arkasında, driver desen her yeni makyaj malzemesi sana biraz daha güzelleş diye hayır yani ne istiyor anlamadım ki :)))

Bios ise anakartı değiştirdim fabrikadan çıkan bios vardı üzerine 5-6 güncelleme gelmiş dedim güncelle ne bilem en son dün geldi bios güncellemesi işte.

Alıntıları Göster
    O zaman oyun dosyalarını doğrula yada oyunu komple rockstar launcher dahil sil tekrar yükle çünkü aşağı yukarı benzer sistemlere sahibiz ve ben hiç bir sorun olmadan oynayabiliyorum. Donanımsal bir sorunun yok gibi görünüyor.

• quote:

O zaman oyun dosyalarını doğrula yada oyunu komple rockstar launcher dahil sil tekrar yükle çünkü aşağı yukarı benzer sistemlere sahibiz ve ben hiç bir sorun olmadan oynayabiliyorum. Donanımsal bir sorunun yok gibi görünüyor.

Alıntıları Göster
    :)) üstüne format bile attım değişen bşy yok

• Erasmus Muharrem kullanıcısına yanıt
    amd fıs mı jajajaj. bi karşılaştırsana rtx2060 la rx5700xt yi :) rtx2060 kullandım 1 haftada sıfır kartı direkl sattım rezalet.
  • btrlpksrgl kullanıcısına yanıt
    Yav he he. En dandik nvidia ekran kartini en guclu amdye tercih ederim. Ne siyah ekrani bitiyor be mavi ekrani ne de yazilim sorunu. Her guncellemede acaba bu sefer ne bozulacak diye korkuyor millet

• Erasmus Muharrem kullanıcısına yanıt
    Duman çıkmadığı sürece pekte korkulacak bşy yok açıkcası çözümü illaki vardır olmadı güncelleme yapmazsın zor bşy değil. Yada en kötü satar pcyi konsola geçersin demokraside çareler tükenmez.

• quote:

Alıntıları Göster
    Gpunub biosunu mu güncellesem acep?

• quote:

Gpunub biosunu mu güncellesem acep?

Alıntıları Göster
    Yok öyle işlere hiç girme.
  • quote:

Yok öyle işlere hiç girme.

Alıntıları Göster
    Giresim var valla thicc 3 ultra biosu atabilirim belki. Adamlar 5700 ü 5700xt ye çevirmiş resmen :)))

Ekleme. zaten xfx sitesinde belirtilen core clock boost hızlarında ultradan bile 40-60 mhz daha fazla hızlara çıkıyo şuan benim kart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrpkr -- 20 Ağustos 2020; 16:5:51 >
  • RDR 1'i çok uzun süre oynamıştık.Deli gibi bekliyorduk 2'yi.
    Çok fazla tahammül edemedim ufak tefek yan görevler için 50-60 dk geçirmeyi.

Demek ki tercihlerimiz zamanla değişiyor bunu anladım.
  • Muhakkak Native Trainer modlarını deneyin. Oyunu herhangi bir hayvan olarak oynamak çok eğlenceli. Kartal olup gezmek, geyik olup birilerine boynuz atmak, jaguar olup enselerini parçalamak ve tonlarca başka seçenek: Zamanı yavaşlatarak birilerini vurmak, Map Editor ile oyun içinde kendi haritanı tasarlayıp karakterler koymak ve kaydetmek. Kızılderili olarak yanına yirmi kızılderili alarak akınlar düzenlemek. Burada iş hayal gücünüze kalıyor. Ben viking, korsan, şövalye, gangster, devrimci işçi, Bolivya gerillası, mağara adamı, dev, cüce, pinkerton ajanı, Amerikan iç savaşı askeri, yerli, siyahi köle vb olarak bir sürü hikaye yarattım. Sizin de bu zevki tatmanızı isterim. Çeşitli romanların fotoğraflarını aldım.

Mafya
    Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

Define Adası

Korsan Savaşı

Ben Gunn ve Jim Hawkins

Kaptan Smollett

Doktor Livesey

Sör Trelawney

Jesse James'in ölümü

Gülliver Cüceler Ülkesinde

Robinson Crusoe

Konkistador

Bolivya Gerillaları Batista'nın Adamlarına Karşı

Hz. İsa ve 12 Havarisi

Don Kişot ve Sadık Kulu Sancho Panza

Üç Silahşörler ve Cyrano de Bergerac

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaskal -- 22 Ağustos 2020; 0:47:27 >

• Güncelleme geldi. Epic games üzerinde boyutu 240 mb.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaskal

Muhakkak Native Trainer modlarını deneyin. Oyunu herhangi bir hayvan olarak oynamak çok eğlenceli. Kartal olup gezmek, geyik olup birilerine boynuz atmak, jaguar olup enselerini parçalamak ve tonlarca başka seçenek: Zamanı yavaşlatarak birilerini vurmak, Map Editor ile oyun içinde kendi haritanı tasarlayıp karakterler koymak ve kaydetmek. Kızılderili olarak yanına yirmi kızılderili alarak akınlar düzenlemek. Burada iş hayal gücünüze kalıyor. Ben viking, korsan, şövalye, gangster, devrimci işçi, Bolivya gerillası, mağara adamı, dev, cüce, pinkerton ajanı, Amerikan iç savaşı askeri, yerli, siyahi köle vb olarak bir sürü hikaye yarattım. Sizin de bu zevki tatmanızı isterim. Çeşitli romanların fotoğraflarını aldım.

Mafya

Define Adası

Korsan Savaşı

Ben Gunn ve Jim Hawkins

Kaptan Smollett

Doktor Livesey

Sör Trelawney

Jesse James'in ölümü

Gülliver Cüceler Ülkesinde

Robinson Crusoe

Konkistador

Bolivya Gerillaları Batista'nın Adamlarına Karşı

Hz. İsa ve 12 Havarisi

Don Kişot ve Sadık Kulu Sancho Panza

Üç Silahşörler ve Cyrano de Bergerac

Modu nereden ve nasıl yüklüyorduk, siz sadece linki verin ben gerisini hallederim. ilk defa bu tür olaylar duyuyorum :)

• quote:

Şu gfx error state midir nedir bunun çözümü nedir canı sıkıldıkça hata veriyo

Alıntıları Göster
    Bunu amd sürücüsü yapıyorsa eğer, dx12'de oluyorsa, vulkan'a geçin. Ben de 20.8.1 sürücüsünde dx12 bunu yaptı, grafik ayarlarından vulkan'a geçtim tık etmedi, sorunsuz.
  • 
Sayfa: önceki 658659660661662
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.