Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU] (658. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.079
Cevap
152
Favori
787.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 656657658659660
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ugrpkr

Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlarsa bizee onuncu köyden sesleniriz sıkıntı yok.

Alıntıları Göster
    Adminlerin çoğunun bazı bölümlerde yan hesapları var bu hesaplardan trollük yapıp ortalığı karıştırıyorlar. Bu zamanında belgelendi bile fakat bunu dile getirdiğin zaman adamların zoruna gidiyor. Sen koskoca DH nin admini, yöneticisisin ama troll hesaplarla forumu birbirine katıyorsun sonra bunu dile getirince millete ban atıyorsun he bundan atmıyor tabi ama sana ayar olup senin her yazdığını takip edip açığını bulup en ufak şeyde ban atıyor. Ban bunu yazdım diye yine zoruna gider bir adminin beni ölümüne takibe alır

Almazsanız

• quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Adminlerin çoğunun bazı bölümlerde yan hesapları var bu hesaplardan trollük yapıp ortalığı karıştırıyorlar. Bu zamanında belgelendi bile fakat bunu dile getirdiğin zaman adamların zoruna gidiyor. Sen koskoca DH nin admini, yöneticisisin ama troll hesaplarla forumu birbirine katıyorsun sonra bunu dile getirince millete ban atıyorsun he bundan atmıyor tabi ama sana ayar olup senin her yazdığını takip edip açığını bulup en ufak şeyde ban atıyor. Ban bunu yazdım diye yine zoruna gider bir adminin beni ölümüne takibe alır

Almazsanız

Alıntıları Göster
    İşsiz olunca millet kendine iş çıkarmış belli ki yoksa nasıl ekmek yiyecekler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eee tavsiyelerini yazsaydın, yazdıkların bir işe yarasaydı daha iyi olmaz mıydı?

Atların cesurluk değeri gizli, yani senin Breton tırsak olabilir, ama benim ki cesur. Ne yazık ki bu bütün atlar için geçerli. Fakat BRETON bir bounty hunter atı, yani beklenen çatışmada korkmaması, aynı şekilde WAR HORSE sınıfı da bu şekilde. Breton bir war/race horse kırması. Yani beklenen Breton / Andalusian / Adrennes vb. gibi atların savaş atı olduğu için daha cesur olması şansı yüksek.

Böyle bildiğin özel şeyler varsa, paylaşım yaparsan insanlara bir katkın olur bence. Yani eleştirini yapacaksın ama kendi bilgilerini de katacaksın ki bir işe yarasın, boş atma yani. Ha belki yaşın küçüktür, üslubun bu şekildedir, büyüyünce düzelir.

Mesela Delgado saddle bir örnekti, diğer sevdiğim Nacogdoches Saddle. Tabii bunları hooded stirup ile kullanıyoruz ama görüntüsü cidden çirkin. Sizin tavsiyeniz nedir Arisika bey ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Aerospace

Eee tavsiyelerini yazsaydın, yazdıkların bir işe yarasaydı daha iyi olmaz mıydı?

Atların cesurluk değeri gizli, yani senin Breton tırsak olabilir, ama benim ki cesur. Ne yazık ki bu bütün atlar için geçerli. Fakat BRETON bir bounty hunter atı, yani beklenen çatışmada korkmaması, aynı şekilde WAR HORSE sınıfı da bu şekilde. Breton bir war/race horse kırması. Yani beklenen Breton / Andalusian / Adrennes vb. gibi atların savaş atı olduğu için daha cesur olması şansı yüksek.

Böyle bildiğin özel şeyler varsa, paylaşım yaparsan insanlara bir katkın olur bence. Yani eleştirini yapacaksın ama kendi bilgilerini de katacaksın ki bir işe yarasın, boş atma yani. Ha belki yaşın küçüktür, üslubun bu şekildedir, büyüyünce düzelir.

Mesela Delgado saddle bir örnekti, diğer sevdiğim Nacogdoches Saddle. Tabii bunları hooded stirup ile kullanıyoruz ama görüntüsü cidden çirkin. Sizin tavsiyeniz nedir Arisika bey ?
    Okuma yazma var mı? varsa zaten hangi atı tavsiye ettiğimi okuyabilirsin.

Bildiğim şeyleri de yazının diğer kısmında yazdım zaten. Hız ve ivmelenmeyi sadece ayaklığın arttırdığını, saddle ın bunlara bir katkısı olmadığını sadece atın core değerleri üzerinde etkisi olduğunu belirttim. Sizin yarım yamalak bilgilerle ortaya attıklarınızı düzelterek doğrusunu yazdım zaten.

Ayrıca senin breton un tırsak, benim breton korkmuyor diye bir şey yok. Breton bretondur senin ki farklı benim ki farklı değil. Oyun hiç bir şekilde atlara random özellik atamıyor

Edit: bir bilgi daha vereyim; bazı atlar silah atışlarına, patlamalara karşı korkusuzken bazıları da hayvanlara karşı korkusuz. Criollo Dun ile puma nın etrafında dönebilirsin sırtından atma fakat silahlı çatışmada çok daha korkaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 128MilyarDolar -- 13 Ağustos 2020; 18:48:46 >

• dondu. alt+f4 çektim. :|
    at çok uzaklaşınca ıstlık ile çağıramıyorsunuz onun çözümü var mı?
    veya atım benden neden uzaklaşıyor kenarda takılamıyor mu
  • N20 kullanıcısına yanıt
    Islık tuşuna üst üste bas. 3-4 kere bas.

Ahıra girip çık. Hoop atın üstündesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruvhart -- 13 Ağustos 2020; 23:4:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    1. 22 mi ?

• Dün güncellediğim oyuna girdiğimde 60 fps alıyorken ayarlarda triple buffering açık olduğunu fark ettim onu kapayıp full screen'e aldım ve oyun 30-35 arası bir kare saniyeye düştü, çözünürlük düşürürsem ancak 60'a yakın veriyor ama 30 fps verirken de rx 580 aynı elektriği çekiyor, böyle bir sorun yaşayan oldu mu?

• Oyuna tekrar başlasam mı başlamasam mı düşünüyorum buda beni sinir ediyor

• ugrpkr kullanıcısına yanıt
    Bende aynı durumdayım aylardır. Çokta uzun sürüyor kerata, hep son anda vazgeçiyorum üşenip.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dutch van der Linde

Bende aynı durumdayım aylardır. Çokta uzun sürüyor kerata, hep son anda vazgeçiyorum üşenip.
    Gidip poker oynuyorum bende şuan yaptığım gibi. Son anda vazgeçmek sorun değil oynayasım varda İngilizce yetersiz hatta çok az diyebilirim şu yamayı bekledim hep oynamamak için yamada yalan olunca tekrar başlama niyetim var lakin kararsız kalmak sıkıcı.

• son yama mıdır neyse oyunun içine edilmiş epeydir girmiyordum bir gireyim dedim ekranın 3/4'ü yoktu bildiğin sadece sağ tarafı gözüküyor öbür taraflar siyah ekrandı, alt tab yapınca donmalar vs rockstar gene ustalığını konuşturmuş
  • Atlar ile ilgili bir meslek getirmesi lazım rockstarın bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DE82338AF

Atlar ile ilgili bir meslek getirmesi lazım rockstarın bence
    Online ın en zevkli mesleği bounty hunter ve trader fakat gel gör ki trader bende bug a girdi alınmıyor
  • Haklısınız ocam trader bencede çok keyifli. Sorununuzu rockstar desteğe mail atın sizlik bir sorun yok ise düzeltmeye çalışırlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DE82338AF

Haklısınız ocam trader bencede çok keyifli. Sorununuzu rockstar desteğe mail atın sizlik bir sorun yok ise düzeltmeye çalışırlar.
    Çok fazla insanın bug da ve çok fazla mail atılmış fakat rockstar pek iplemiyor gibi. Zaten kısıtlı içerik içerisinde bir de en önemlilerinden birine ulaşamıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B-2 Spirit

son yama mıdır neyse oyunun içine edilmiş epeydir girmiyordum bir gireyim dedim ekranın 3/4'ü yoktu bildiğin sadece sağ tarafı gözüküyor öbür taraflar siyah ekrandı, alt tab yapınca donmalar vs rockstar gene ustalığını konuşturmuş
    Oyunla alakalı olduğunu sanmıyorum geçen 5 gb güncelleme gözüküyordu bendede güncelledim bi sorun yoktu.

• Uzun süredir girmiyordum oyuna. Bugun girmeye çalıştığımda şöyle hata alıyorum hiç giremiyorum
    ''you have been disconnected from red dead online because the connection to rockstar game services was lost ''
    Var mıdır bir çözümü ?
  • 
Sayfa: önceki 656657658659660
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.