Teğmen
25 Mart 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 204 (Bu ay: 11)
Gönderileri

Arkadaslar bu oyunun makina cevirisini yapan var midir? Su oyunun yamasina bir de para vermeyelim.

Gugabyte rtx 2060s 3x oc versiyon 2.0 kulpaniyorum, ekran kartina bios uodate yapiliyor mu?
forumda bir konu ya da mesaj vardı en iyi görüntü ayarlarıyla ilgili ama mesajı bulamadım. sizce en iyi grafik ayarı nasıl olmalı? ayarlarımı nasıl yapmalıyım 2060super ekran kartı var işlemci r5 3600x msi mag 241cr mönitör var 144hz 1 ms
evet sorum başlıkta, 1 ms'nin özelliği nedir? g-synch ve freesync aynı şey midir bir de? msi freesync 1ms 144 hz monitörüm var ve 1ms mi aktif ediyim yoksa g-sync mi? yardımcı olursanız sevinirim
merhabalar, 144 hz 1 ms freesync msi bir monitörüm var. monitör ayarlarından tepki süresini "en hızlı" moda alıyorum, daha önce de monitör ayarından freesync açıp nvidia ayarlarından da g-sync'i aktif ettim.
benim sorum şu, bazen monitör 1ms moddan çıkıp yani "en hızlı"dan çıkıp sadece "hızlı" moda giriyor. 144hz ve 1 ms tepki süresi g-sync denen şeyle aynı anlama mı geliyor acaba? ve de bunlardan hangisini açmak daha önemli?
merhabalar, r5 3600x t6 ultra soğutmalı işlemcim var ve 2060 super almayı düşünüyorum. sizce darboğaz yapar mı işlemci tam olarak besleyebilir mi?
ayrıca bir de 2060 süper alıcam dedim ya bir öneride bulunabilir misiniz?https://forum.donanimhaber.com/rtx-2060-super-onerisi--144923278 şu konuya da bakarsanız sevinirim.
Rtx 2060 super alacagim, hangisini almaliyim oneride bulunabilir misiniz? Galax, gigabyte, asus vs hangisi iyidir? Fiyati cok fazla olmazsa sevinirim. Galax hakkinda be dusunuyorsunuz acaba? Aklimda ilk o vardi. Galax ex White 1 click oc ya da baska bir model. Hangisini onerirsiniz? Oc yapmayacagim.
iyi günler, sapphire pulse rx 5600 xt ekran kartım var. çoğu oyunda(neredeyse hepsinde) siyah ekran hatası aldığımdan voltaj düşürüp fan ayarlarını yüksek derecelere çektim ve bazen oyunlarda takılma sorunu yaşayıp pc'ye reset atıyorum. yalnız reset attıktan sonra adrenalin ayarlarıma baktığımda eski haline dönmüş oluyor.

benim kullandığım ayarlar bunlar.

adrenalin 20.2.2 sürümünü kullanıyorum. bu konuda yardımcı olur musunuz? neler yapmam lazım?
arkadaşlar pulse 5600xt model gpu kullanıyoum, voltaj ayarları sizce kaç olmalı en uygunu nedir? voltaj ve fan ayarları için bir değer verir misiniz yoksa bunlar iyi mi? siyah ekran ve reset gibi bir sorun oılmaması için ayar önerir misiniz?

Merhaba, b450 tomahawk max anakartim var ve anakartta vga ya da dvi dedigimiz giristen var. Acaba anakarta dvi baglasam goruntu alabilir miyim?
Bir de ekran karti ozelliklerine girdigimde paylasilan bellek toplam bellek vs yaziyor, paylasimli bir ekran kartim mi var nasil bir is bu? Ekran kartim rx5600xt sapphire pulse
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 241
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 1.060 (Bu ay: 543)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 184 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.