Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (3 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil
12.877
Cevap
113
Favori
418.779
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Red Dead Redemption 2 [PC ANA KONU]
Giriş
    11695 Mesaj
    Arkadaşlar online oyunda adı kırmızı renkte yazılı olan karakterler ne oluyor. O renkte oynayan oyuncuların özelliği ne.

Ben online oyunda bir yere gidiyordum ve baya uzun yoldu. Gideceğim yer tam varırken oyun görüntüsü bir tuhaf oldu sonra bir baktım oyun beni kurak toprakların olduğu haritaya attı ve bir kadın karakter gördüm ve gelip attan beni indirmeye çalıştı. İndiremedi ben kaçmaya çalışınca öldürdü beni.

Sürekli bana saldırıp durdu her dirildiğim zaman. Vuruyorum ölmüyor. Döverek öldürdü kaç defa. Sonra başka oyuncuya saldırırken gördüm. Fırsat bu vurup öldüreyim bunu ve diğer oyuncuya yardım etmiş olurum dedim. Ama defalarca vurdum ölmedi. Diğer oyuncuyu öldürdü sonra gelip bana saldırdı.

Sanırım oyunda hile yapanlardan biri bu bana saldıran

Bana saldırıp duran ve hile yapan karakterin adı TerminatorBlat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 29 Haziran 2020; 17:23:31 >

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Arkadaşlar online oyunda adı kırmızı renkte yazılı olan karakterler ne oluyor. O renkte oynayan oyuncuların özelliği ne.

Ben online oyunda bir yere gidiyordum ve baya uzun yoldu. Gideceğim yer tam varırken oyun görüntüsü bir tuhaf oldu sonra bir baktım oyun beni kurak toprakların olduğu haritaya attı ve bir kadın karakter gördüm ve gelip attan beni indirmeye çalıştı. İndiremedi ben kaçmaya çalışınca öldürdü beni.

Sürekli bana saldırıp durdu her dirildiğim zaman. Vuruyorum ölmüyor. Döverek öldürdü kaç defa. Sonra başka oyuncuya saldırırken gördüm. Fırsat bu vurup öldüreyim bunu ve diğer oyuncuya yardım etmiş olurum dedim. Ama defalarca vurdum ölmedi. Diğer oyuncuyu öldürdü sonra gelip bana saldırdı.

Sanırım oyunda hile yapanlardan biri bu bana saldıran

Bana saldırıp duran ve hile yapan karakterin adı TerminatorBlat
    Sen birine saldırırsan yada o sana saldırırsa kırmızı yani düşman oluyor. Bu arada oyuna yeni başladıysan öldürememen normal çünkü silahın çok güçsüz, mermilerin kötü, canın çok az, ability kartların yok vs.

Bu arada oyunda hile var evet ama silahların iyiyse hile de çok rahat ölüyor.
    ❖ Ryzen 5 3600 @4.2ghz ❖ XFX RX5600 XT Thicc II Pro ❖ ASUS B350 Prime Plus ❖ Gskill Ripjaws V 16GB 3333mhz ❖ ACER XF240H 144Hz Freesync ❖ XPG XS8200 Pro 512GB ❖ Crucial BX100 240GB ❖ WD 2TB Blue ❖ Corsair 300R ❖ Corsair VS650 80+ ❖ Asus TUF M3 7000DPI ❖ Hyper X Cloud II ❖ Razer Goliathus XXL ❖

• Yarbay
    11695 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Arisaka

Sen birine saldırırsan yada o sana saldırırsa kırmızı yani düşman oluyor. Bu arada oyuna yeni başladıysan öldürememen normal çünkü silahın çok güçsüz, mermilerin kötü, canın çok az, ability kartların yok vs.

Bu arada oyunda hile var evet ama silahların iyiyse hile de çok rahat ölüyor.

Alıntıları Göster
    Anladım. Peki o kişi ne tür hile yapıp da beni kendi bulunduğu bölge haritasına çekmiş olabilir.
    kullaniciadi11

teleport hilesi yapıyorlar bana da birkaç defa denk geldi. 30 saniyeye bir haritadaki herkesi yanına teleportluyordu eleman. Böyle bi durumla karşılaşınca hemen server değiştiriyorum ben. nadirde olsa oyunda hileciler denk geliyor hemen reportlayın banlanıyorlar.
    |
    |
    Noctivagant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Anladım. Peki o kişi ne tür hile yapıp da beni kendi bulunduğu bölge haritasına çekmiş olabilir.

Alıntıları Göster
    Çeşit çeşit hile var. Teleport ediyorlar, speed hack sağa sola uçup kaçıyorlar hele bir tanesi tepeme sürekli bomba atıyordu can gitmiyor ama sürekli sağında solunda bir şeyler patlıyor. Böyle durumlarda server değiştir direk.
    |
    |
    ❖ Ryzen 5 3600 @4.2ghz ❖ XFX RX5600 XT Thicc II Pro ❖ ASUS B350 Prime Plus ❖ Gskill Ripjaws V 16GB 3333mhz ❖ ACER XF240H 144Hz Freesync ❖ XPG XS8200 Pro 512GB ❖ Crucial BX100 240GB ❖ WD 2TB Blue ❖ Corsair 300R ❖ Corsair VS650 80+ ❖ Asus TUF M3 7000DPI ❖ Hyper X Cloud II ❖ Razer Goliathus XXL ❖
  • Yarbay
    6351 Mesaj
    Forumda 2 tane Hardware Unboxed veya Digital Foundry videosunu izleyen piyasanın profesörü olduğunu sanıyor vayy bee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 29 Haziran 2020; 21:45:30 >

Goro Majima | 真島 吾朗

• Yarbay
    10946 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Nak512

quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Forumda 2 tane Hardware Unboxed veya Digital Foundry videosunu izleyen piyasanın profesörü olduğunu sanıyor vayy bee
    Birşeyler öğrenmek için oldukça güzel kaynaklar ve yine birşeyler bilip bildiğini paylaşmakda ben profesörüm demek anlamına gelmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Elbette öğrenmek,araştırmak ve bu kaynaklardan yararlanmak ve paylaşmak çok güzel bir durum.Kaynaklar kaliteli kanallar.Ancak bu forumda bir bilgiyi paylaşmak dağları ben yarattım,sen bir şey bilmiyorsun edasıyla olunca ne yazık ki bir kıymeti kalmıyor.Bir bilgiyi bilgilendirici şekilde paylaşmak var birde diğer türlü paylaşmak var.
    |
    |
    Lwernull kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Goro Majima | 真島 吾朗

• Yarbay
    11695 Mesaj
    Teşekkür ederim arkadaşlar bu bilgiler için. Bir daha başıma gelirse en başında direk server değiştiririm
    |
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    4312 Mesaj
    şaka değil oyunda triple buffering tam 15 fps arttıyor açıkken ama açınca da alt tab yapamıyorum alt tab yapınca siyah ekran geliyor tekrar oyuna dönmek zorunda kalıyorum
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Death Race

Oyunda bir kere yağmur yağmadı. Merakla bekliyorum ayarıda yok :)
    Ne kadar süredir oynadınız çünkü yağmurun yağması gerekir

Vallaha ben de oyundaki yağmurdan, gök gürültüsünden bıktım usandım. Ne zaman girsem yağmur fırtına var oyunda.
    |
    |
    Death Race kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    85 Mesaj

10 saati geçik sürem var :)

|
    |
    Noctivagant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    85 Mesaj

Bende yağmuru seviyorum gel gör ki ortalıkta yok.

|
    |
    Starrk35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    11695 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Death Race

10 saati geçik sürem var :)
    Tekrar hikaye modu oynarken saat tutup bakayım bir ama yağmurun çoktan sizin oyunda yağması gerekirdi diye de düşünüyorum.
    Ya bu başlık da ya altyazı ile ilgili başlıkta bir arkadaş oyunda Triple Buffering kapatılınca 15 fps daha fazla fps alınıyor demiş. Ben az önce kapatıp denedim ama herhangi bir değişiklik olmadı.
    |
    |
    CELİK

• Yarbay
    12133 Mesaj

Reklamlar
bankalar.org
Canlı Tv izle
emek server
SEO
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,035
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.