Şimdi Ara

Recovery Ustaları | EasyRecovery & GetDataBack ## Dosya Kurtarma Resimli Anlatım (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
262
Cevap
11
Favori
249.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir sürü kurtarma programı denedim hiç biri benim işime yaramadı.. silinen güvenlik camera kaydını geri getirmek için günlerce uğraştım easy recovery de dahil ama olmadı..
  • format attım bi dosyayı harici hdd ye atmayı unutmuşum.
    şimdi C ye hiçbişey kopyalamadan mı arama yapmam lazım
    baya bişey indrdim ve kopyaladım da
  • az önce arama bitti şuan kurulu olan sistemden bikaçşey bulmuş
    formattan öncekileri kurtarmak için ne yapmam lazım
  • Arkadaşlar rica etsem lisans şifrsni mesaj atabilirmisiniz:(
  • Bu program sayesinde hayatım kurtuldu diyebilirim. Teşekkürler.
  • programı indirdim lisans yok acaba kim vericek lisansı ? çok lazım gerçekten dua edicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: AVP X

programı indirdim lisans yok acaba kim vericek lisansı ? çok lazım gerçekten dua edicem

quote:

Orijinalden alıntı: SİBGATULLAH

Arkadaşlar rica etsem lisans şifrsni mesaj atabilirmisiniz:(

quote:

Orijinalden alıntı: resmonse

lisansı nereden bulabiliriz ki?

quote:

Orijinalden alıntı: ruzgaryeli20

lütfen bana da yardım edinn.
    dosyaları buldu ama kayd edemedim
    lisans istiyo
    nasıl bulabilirmmmmmmmmmm.
    önemli belgelerim vardı içindeeeeeeee

Pm yoluyla bana ulaşın lütfen ..

• Arkadaşlar aslında mühim şeyler D sürücüsündeydi. Formattan önce özellikle baktıydım ve D'yi silmediydim. C ve E'yi sildiydim. Sonra C'ye xp'yi kurmuştum. Ama ne olduysa E'dekiler D'ye geçmiş. D silinmiş. Yardımlarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: supersonik

Arkadaşlar aslında mühim şeyler D sürücüsündeydi. Formattan önce özellikle baktıydım ve D'yi silmediydim. C ve E'yi sildiydim. Sonra C'ye xp'yi kurmuştum. Ama ne olduysa E'dekiler D'ye geçmiş. D silinmiş. Yardımlarınızı bekliyorum

Silinmemiştir.. büyük ihtimal sürücü harfi değişmiştir.. Bilgisayarım sağ tık > Yönet > Disk Yönetimi menüsünden görünen disk bölümlerine sağ tıklayıp sürücü harfi ve yolu değiştir deyip istediğiniz harfi atayabilirsiniz.. yalnız kullanımda olan bir harfi başka bölüme atayamazsınız ona dikkat edin.. mesela C:/ varken başka bölüme c harfini atayamazsınız..
  • tüm dosyalarımı buldu c sürücüsüne kopyaladım ancak hiç biri çalışmıyor :S mp3 video j.p.g isimlerini görüyorum boyutlarını yanlız hiç bir şey açmyıor :s
  • burak_fertek

belli ki kurtarılan dosyalar zarar görmüş.. başka recovery programı deneyin diyeceğim ama sonucun değişeceğini sanmıyorum açıkçası..
  • quote:

Orijinalden alıntı: awallabilla

burak_fertek

belli ki kurtarılan dosyalar zarar görmüş.. başka recovery programı deneyin diyeceğim ama sonucun değişeceğini sanmıyorum açıkçası..

Tamam Teşekkür ediyorum ilgilnediğin cevap verrdiğin için çok yararlı bir konu olmuş eline sağlık:)
  • Deep Freze (Faronic Deep Freeze Standard v61) kullanıyorum sistem dosyalarını korumak için (C;korumalı D;açık) şeklindeydi,sonradan bi 230gb HDD aldım,montajını yaptım ve Deep Freeze programım bunuda korumaya başlamış ben farkında olmadan Yani C;korumalı D;açık E;korumalı

Doğal olarak D'de yer sorunu çıkınca Depp Freeze'nin E'yide koruduğunun farkında olmayarak,Oyun Setup arşivimi ve Müzik Arşivimi Deep Freeze korumalı E'ye taşıdım,ve bu sabah farkettimki 20-25 GB'lık arşiv güm

Sistem Geri Yükleme yaptım bişi değişmedi Easy Recovery yani bu programı kullandım yine bişi değişmedi,bu dosyaları nasıl geri getirebilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercan_921 -- 2 Ocak 2010; 15:39:28 >
  • arkadaşlar format atarken yanlışlıkla harici harddiski de sildim. bilgisayarı kurduktan sonra biçimlendirdim ve şimdi easy recovery ile data kurtarma format diye seçtim. ancak bi sonuç çıkmadı determining block size yazısı çıktı ve ben yarım saattir bekliyorum...acaba bi yerde yanlışlık mı yaptımda olmuyo????
  • lütfen acil bi cevap verebilir misiniz???
    şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatma19

lütfen acil bi cevap verebilir misiniz???
    şimdiden teşekkürler...

Fatma harici diskine hiç bir şey yükleme bilgisayarına bağla öyle kalsın recuva programı kurduktan sonra verilerini kurtarmaya çalış. Kolay gelsin.

Bu linkten programı indirebilirsin.http://download.piriform.com/rcsetup134.exe

• birkaç gün önce disk raw formatına dönmüş olan disk için denedim ama 5-6 saat geçmesine rağmen bitmeyince sinirlenip kapadım halen yarısına gelmemişti bile işlemin ..sonra şunu denedim GetDataBack for NTFS bununla verilerin hiçbir kayıp olmadan kurtardım...
    ısrarla deneyim derim..
  • Gerçekten çok güzel bir program
  • kadircitak

evet GetDataBack bayağı kullanışlı bir program.. başarılı aynı zamanda..
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.