Yüzbaşı
01 Kasım 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
32 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar laptop kasildigi için sıfırlamak istedim %99 da kaldı. Yaklaşık 12 saattir aynı ekranda. Temiz yükleme yapmak için iso indirebilecek başka PC yok ne yapabilirim acaba
Arkadaşlar hesabınızda kullanmadığınız gittigidiyor çeki varsa almak isterim.

Bir alıoş veriş yapacağım, yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba lcd Tv nin ekranında foto da göstermeye çalıştığı gibi yatay çizgiler oluştu.

Bunu garanti dahilinde yaparlar mı acaba? Sony Euro Asia garantili.

Blunduğum bölgede servis yok malesef. Kargo anlaşmaları varmıdır yoksa kargoyı bana mı ödetirler sizce.

Merhaba, esiden açmış olduğunuz hiç kullanmadığınız, işinize yaramayan gittigidiyor üyeliğiniz varsa bana verebilirseniz sevinirim. üye olamıyorum
Arkadaşlar hesabında % 5 vs gittigidiyor indirim çeki olan var mı.Yüklü alış verişim olacak kullanmayan varsa verebilirse seviniim.
Arkadaşlar bu sabah laptopu açtım normal şekilde açıldı. Giriş ekranında sonra kullanıcı hesabını açınca masaüstü yerine simsiyah bir ekranla karşılaştım. Sadece siyah ekran ve fare imleci var.

Güvenli kip, sorun giderme vs hepsini denedim sonuç vermedi. Sadece görev yöneticiziyle komut vererek ie çalıştırıp nete giriyorum. Yine komut sistemiye belgelerime ulaşıyorum fakat masaüstü siyah ekran.

Ne yapabilirim acaba format atmadan düzelmez mi:(
Arkadaşlar okulumuzda kulandığımız bilgisayar Celeron işlemcili ( 6 sene önce alınmış bir işlemci) 1 gb ram var.

256 mn ram ı 1 gb rama çıkarttık.Tek istediğimiz günlük ofis işlemlerini takılmadan yapabilmesi.

Fakat çok sık donuyor. 1 gb ram takıp format attık faydası olmadı.

Sizce bu durumda işlemci mi değiştirmeliyiz.İkinci el bir işlemci güvenilir olur mu?

Anakart bilgisini iletiyorum anlayan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Anakart Özellikleri
Anakart Kimliği 63-0100-009999-00101111-041907-P4M900$A725500D_P4M900M2-L BIOS DATE: 04/19/07 11:14:09 VER: A7255VCN V5.0B8
Anakart Adı MSI P4M900M/P4M900M2 (MS-7255 v2)

Veri Yolu (FSB) Özellikleri
Yol Türü Intel GTL+
Yol Genişliği 64 Bit
Gerçek Saat 100 MHz
Etkin Saat 100 MHz
Band Genişliği 800 MB/s

Anakart Teknik Bilgisi
CPU Soket/Slot 1 Socket 775
Genişleme Yuvaları 2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16
RAM Yuvaları 2 DDR2 DIMM
Tümleşik Aygıtlar Audio, Video, LAN
Fiziksel Boyut Micro ATX
Anakart Ölçüleri 210 mm x 240 mm
Anakart Çipseti P4M900

Anakart Üreticisi
Firma Adı Micro-Star International
Iphone 4S IOS 5 ( fabrika çıkışı Ios 5) hiç bir şekilde gevey vs ile unlock yapılamaz mı acaba?
Arkadaşlar iadesi kartına yansıyan var mı? Karttan çekilmiş ama iade yapılmamış henüz.
Arkadaşlar 1.6 Mareaları özelliklerine göre iyiden düşüğe sıralamaya yardım edermisiniz?

1.6 ELX
1.6 Exclusive
1.6 Liberty
1.6 SX
Hakkında
Meslek: MEMUR
Forum İmzası:
Zalimin hasmıyım amma severim mazlumu...
İrticanın şu sizin lehçede ma'nası bu mu?...
Forum İkinci El İmzası:
REFERANSLARIM İÇİN PROFİLİME BAKIP ALIŞ VERİŞ YAPTIĞIMIZ ARKADAŞLARDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.
Hakkımda:
Zalimin hasmıyım amma severim mazlumu...
İrticanın şu sizin lehçede ma'nası bu mu?...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.718
İkinci El Bölümü Mesajları: 1.798
Konularının görüntülenme sayısı: 525.991 (Bu ay: 303)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 20 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.