Şimdi Ara

Recovery Ustaları | EasyRecovery & GetDataBack ## Dosya Kurtarma Resimli Anlatım (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
262
Cevap
11
Favori
249.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    seçip kaydet diyorum...
    kaydetmiyor.. hep sorun çıkarıyor.. nedendir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medonk -- 23 Eylül 2008; 13:17:13 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: m@ni@c67

verileri buluyor..
    seçip kaydet diyorum...
    kaydetmiyor.. hep sorun çıkarıyor.. nedendir?

Verilerinizi kaydetmek üzere seçtiğiniz hedef sürücüde yeterli boş alan olmayabilir.. Kontrol etmenizde yarar var ..
  • şimdi ben dün laptopa kendi recovery cd sinden format attım ancak kendisi saolsun içine etti pişman oldum kendi cdsi ile format attııma.

önceden HDD C veD olmak üzere iki bölümdü şimdi ise sadece C var. bu program ile yinede kurtarabilirmiyim verilerimi?

verilerim D bölümünde idi.

yardıma ihtiyacım var....
  • yokmu kimse
  • Ya arkadaşım scaning for files yaptığı bölümde alt tarafta scaning yaparken ERROR ENCOUNT WHİLE SCANNİNG PARTİTİON yazısı çıkıyo ve normalde geri geri giden Remaining Time ileriye doğru saymaya başlıyor bu ne demektir? hata mı veriyo? olmuyor mu bende? ay nedne böyle yapar ve napmam lazım? çok soru sordum kusura bakma... :) yardım edersen sevinirim...

Teşekkürler...
  • Öncelikle anlatımınız için teşekkürler.
    Ben harddiske format atarken f-disk ekranında c bölümünü sildikten sonra içinde önemli verilerin olduğu d bölümünüde sildim. Bundan sonra sistem kurmaya devam etmedim. Sormak istediğim soru şu;
    İçinde hiç bir bölüm olmayan harddiski başka bir pc'ye ikincil olarak bağlayıp orada bu programı kurduktan sonra verileri geri alabilirmiyim. Ve de bunun için yine format recovery menüsünümü kullanacağım.
  • Arkadaşlar bu programın ilacını nasıl bulabilir ben peki? :)
  • arkadaslar acil bu programı kullanmam lazım. sizde hangi sürüm var..pm den ilac atarmısınız
  • !up!
  • arkadaslar bıde bana su programın ilacını verirseniz sevinirim.

Tesekkurler simdiden.
  • hard diskten dosyalarımı sıldım sonra recorvery programlarını denıyerek kaybettıgım dosyalrı gorme ımkanına ulaştım ( easy , undete , pc recorvery ) denemdiğim kalmadı ama sonuç aynı dosyalarım formatlları bozuk geliyor. ve acılmıyor.ne yapabilirim.
    teşekkürler..
  • bir pm de bana arkadaşalr lütfenn
  • Key nereye giriliyo arkadaşlar??
  • üstüne yazıldıgı zaman geri getirebilir mi peki ? bide yerel disklerden bi tanesini sistem görmüyorsa geri getirebilir mi ?
  • hiç bir şey kurtaramadım
  • arkadaşlar bende rw dvd mi fiziksel değil de hızlı biçimde sildim ancak içinde benim için çok önemli olan mp3 lerimin olduğunu sonradan farkettim. bu programı kurdum ancak e(dvd sürücü) yi göstermiyor. dvd deki bilgilerime bu programla sanırım ulaşamam. peki varmı bildiğiniz başka program dvd dekileri geri getiricek?
  • arkadaşlar benimde çok öenmli resimlerim var. zip li bi şekilde windows un içinde kayıtlıydı kardeşim format atmış. bu program işe yararmı.
  • Resimli anlatım için teşekkürler fakat bu programın Vista versiyonu mevcut değil malesef :( bu sebebten dolayı bu firmayı kınıyorum
  • nişan videolarımı başarılı bi şekilde shift+del kombinasyonuyla sildim. bunu da neredeyse bi ay sonra farkettim ve de asıl olayım bu videoları yedeklememiştim... şimdi easyrecovery iidir diyenlerden pm yoluyla yardım bekliyorum. değildir diyenlerden de alternatif beklerim. pff...
  • arkadaşlar yanlışlıkla formatladığım usb depolama aygıtım şuan pc görmüyor ve görmediği için işlem yapamıyorum naapmam gerek
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.