Şimdi Ara

Realme 5 Pro [ANA KONU] (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.581
Cevap
28
Favori
100.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güncelleme bitti. yazılım no sonu : 11_c.01 tekrar format atmadım. baya bi hızlanmış. yeni wallpaper falan gelmiş. bende ekran koyu moda alınca wassup düzelmiş. Yeşil yazının üstünde siyah satırlar çıkmıyor. Komple gri olmuş. çift tık kilitleme gelmiş. radyo gelmiş. kamera da seçenek var "daha fazla" diye. belki önceki sürümde de olabilir. 3 parmak uzun kaydırarak daha uzun ekran görüntüsü alınıp arasından seçim yapılıyor. denemedim ama ayarlarında eğiticisi öyle gösteriyor. Simge stili ayarla denen birşey eklenmiş birçok ayar ve şekilleri değiştirebiliyor, yuvarlak kenar falan büyütüp küçültülüyor. Baya iyi olmuş. Şimdilik bu kadar. Kastıran oyunları deneyeceğim sonra format atıp sıfırlayacağım.

edit: normal mesajlarda mesaj içeriğini büyütme özelliği gelmiş. çapraz uzatınca oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkangarip -- 11 Mart 2020; 17:0:24 >
  • Bu cihazı satan satıcıda (n11 de) artık yok..Ya tedarik ya üretimsel olarak durdu.
    Elinde olanlarda fahiş fiyat çekiyolar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güncelleme bana da geldi. Genel olarak beğendim üzüldüğüm nokta hypercam uygulamasının artık fotoğraf çektiğinde hdr uygulanıyor aşamasında kalması ve kaydetmemesi umarım en yakın zamanda sorunsuz bir hypercam yayınlanır. Bir diğer beğenmediğim nokta gezinti düğmelerinde yukarı kaydırma el hareketleri sol çizgi son uygulamaları sağ çizgi geri olacak şekilde ayarlanabiliyordu o kaldırılmış, onun dışında güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karacahmets K kullanıcısına yanıt
    Benim de üzüldüğüm bir nokta varsa, güncellemenin bir tek bana gelmemeyişi.

• hanahmet H kullanıcısına yanıt
    Hocam yalnız değilsin merak etme

• Bana da gelmedi bende bekliyorum.. telefonu ikinci kampanya günü alanlardan biriyim. ama gelmedi

• Henüz benim telefonada güncelleme gelmedi .
    Gelen arkadaşlar bildirim ile ilgili bir güncelleme oldumu ? Çerçeve ışığı gelecek gibi birşey okumuştum .

• Bana da gelmedi...

Kesinlikle umarım gezinti düğmeleri için el hareketleri bölümüne güncelleme ile destek sağlarlar bende kullaniyordum şuan telefondan soğudum.

• Güncellemeyi yükledim ilk izlenimim genel olarak güzel ayarlarda daha fazla uygulama denetimine yer verilmiş gibi geldi başlangıç yöneticisi vs. navigasyon tuşlarının boyutları küçülmüş daha şık duruyor genel olarak güzel
  • Arkadaşlar güncelleme yapmadan önce yedek alıyor musunuz? Alıyorsanız ne şekilde?

• quote:

Orijinalden alıntı: Karacahmets

Güncelleme bana da geldi. Genel olarak beğendim üzüldüğüm nokta hypercam uygulamasının artık fotoğraf çektiğinde hdr uygulanıyor aşamasında kalması ve kaydetmemesi umarım en yakın zamanda sorunsuz bir hypercam yayınlanır. Bir diğer beğenmediğim nokta gezinti düğmelerinde yukarı kaydırma el hareketleri sol çizgi son uygulamaları sağ çizgi geri olacak şekilde ayarlanabiliyordu o kaldırılmış, onun dışında güzel.
    Güncelleme henüz bana gelmedi ama , güncelleme ile yukarı kaydırma el hareketleri bozulduysa çok kötü olur benim için telefonu aldığımdan beri ayarladım sol taraf son uygulamalar sağ tarafta geri olarak kullanıyordum şimdi nasıl olmuş hocam?
  • Hocam size güncelleme geldi mi? Geldiyse inceleyebildiniz mi?

• Class kullanıcısına yanıt
    Sağ ve sol geri tuşu işlevi görüyor şuanda. Her iki taraftan kaydırma el'e geçtim alışma sürecindeyim

Valla bende tümü çalışıyor. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: NetMark

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Operatörlük bir durum yok.
    Realme 3 Pro modeline Custom Rom atınca Volteyi kullanabiliyorum. Tamamen telefonun yazılım kısıtlaması ile alakalı bir durum.
    Bugüne kadar operatör listesinde olmayan bir çok telefonda Volte kullandım. Redmi 5 Plus, Zuk Z2, Realme 3 Pro bunlara örnek.
    Sadece ilk aktivasyon mesajında sorun çıkıyor, onu da resmi destekli telefondan mesaj atarak çözüyoruz zaten.
  • güncelleme den sonra temiz format atmanızı tavsiye ederim arkadaşlar. RAM boşta seviyesi 2.12 ye kadar çıkıyor. Arka plandaki bütün uygulamaları kapattığımda birkaç defa denedim 2.05-2.12 kullanılabilir oluyor.
  • Realme 5 Pro [ANA KONU]
    Realme 5 Pro [ANA KONU]
    Realme 5 Pro [ANA KONU]
    Realme 5 Pro [ANA KONU]

• Ben 2000 liraya kadar telefon bakıyorum yaklaşık 2 haftadır araştırıyorum da oyun filan pek oynayan birisi değilim tel beni uzun süre götürsün kasmasın şarjı da çabuk gitmesin yeter. Realme 6 bekleyeyim dedim ama hem ne zaman geleceğini bilmiyorum hem de bu virüs olayından piyasalar filan patlarsa fiyatlar artar mı ? Yoksa direkt gidip 5 pro veya m30s var onlardan birini mi alayım? Realme 5 pro ve Samsung m30s arasından hangisini önerirsiniz? Realmeyle alakalı tek soru işaretim TR piyasasında yeni olmaları ve garantisi siz neler düşünüyorsunuz kullanıcılar olarak?
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.