Şimdi Ara

Realme 5 Pro [ANA KONU] (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.581
Cevap
28
Favori
100.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
Giriş

Benim telefonda Realme UI v2.0 diyor kendi güncellemiş herhalde. Çok bir fark hissetmedim.

• Weisanstein kullanıcısına yanıt
    Ram tüketimi çok fazla ben memnun kalmadım sizde durum nasıl?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Android 11 güncellemesinde ram tüketimi nasıl şuanda arkadaşlar memnunmusunuz?

• alibgc A kullanıcısına yanıt

Boşta 1.5 GB kadar RAM kalıyor Android 11'de.

• Bende de 1.5 gb boşta ram kalıyor. Telefon android 11 e mevcut sürümün üstüne kurulmuş ve hiç temiz kurulum yapılmadı cihaza.

Kasma donma vs. Varmı arayüzde?

• ozgur.sari21 O kullanıcısına yanıt

hocam sorun cihazda değil. Turk telekom adlı firma bu cihazı Volte destekli listesine almadı o yüzden hatta volte tanımlamıyorlar.. Turkcell ve Vodafone otomatik tanıyor.. Turk Telekom her telefona destek vermiyor eskiden başka cihazda etkinleştirip takınca çalışıyordu şimdi o da işe yaramıyor.

Bu telefonun arayüzü bana zaten o kadar hızlı gelmiyor. Son sürümden sonra da hızlanma ya da yavaşlama olmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok az kaldı artık 2.5 yıllık realme 5 pro ya veda edecegim iphone 1 4 pro siparişi verdim hayırlısıyla🙏😇😅

Hayırlı olsun. Ben bu garibanlıkla gittiği yere kadar gideceğim galiba :)

Hayırlısı Allah'tan 🙏😇

• emre845 E kullanıcısına yanıt
    Nasıl rom yükleniyor. Tam yedekleme nasıl yapacağım. Yardımcı olursanız sevinirim

• Realmenin kendi sitesindeki okuduğum yetkililerin mesajlarına göre realme 5 pro için güncelleme verilmeyeceği söyleniyor. Tüm güncellemelerin tamamlandığı söyleniyor. Hayatımda bukadar saçma bişey görmedim daha bir dünya hata var son güncellemede daha güncelleme gerekli ama güncelleme süresi dolmuş

• Realme ui 2.0 çok yavaşlattı telefonumu. Çekilmez hal almıştı. Android 10 sürümüne geçince herşey düzeldi. Bu telefonu stabil kullanmak istiyorsanız maalesef eski sürümde kullanmak gerekiyor.

• Merhaba, son güncelleme sonrası tema değişikliği nasıl yapılır? Birde ekrandaki simgeler belli bir reng stilinde bunun değişikliği oluyor mu? Teşekkürler.

• Bu telefona başka güncelleme gelecek mi?

• albaywolf kullanıcısına yanıt

Muhtemelen gelmeyecek. Belki ufak güvenlik güncellemeleri gelebilir ama benim gördüğüm kadarıyla Anroid 11 ve Realme UI 2 ile güncelleme işini kapattılar gibi. Forumlarından da gördüğüm kadarıyla durum bu. Custom rom illa kurulur ama ne kadar taşır bilmiyorum.

Son sürüm güncellemesinden sonra hiç bir güncelleme gelmedi. Acaba güvenlik güncellemelerini arka planda mı yapıyor fark ettirmeden?

• albaywolf kullanıcısına yanıt

Bende 5 Mart 2022 diyor güvenlik güncellemesi için. Öyle bir şey olsa haberimiz olur sanırım hocam.

• Nasıl rom yükleniyor. Tam yedekleme nasıl yapacağım. Yardımcı olursanız sevinirim

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.