Şimdi Ara

Realme 5 Pro [ANA KONU] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.581
Cevap
28
Favori
100.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ennns

Realme 3 Pro da çok yakın bir cihaz ve ucuz, benim de bu kafamı karıştırıyor. Mi 9T alacakken bu cihazlara aklım kaydı. Bazı yorumlarda arayüzün hantal olduğunu söyleyenler var ama güncellemeyle hızlandığını da söyleyenler var. Bu arada Note 8'de sensör problemleri olanlar var eksi bir yön olarak.
    Merhaba, Mi9T ile arasında kaldıysanız Bütçeniz el verirse Mi9T alın tabi, ama 2200 civarı max bütçem var derseniz Realme 5Pro çok iyi cihaz diyebilirim.
    Ben Mi9T - Realme5Pro-Mi9T yaptım.
    Özellikle Mi9T'deki görüşme kaydı bu cihazda olsa değiştirmeyi düşünmezdim.
    Kameralarında Mi9T geniş açı kamera kalitesiyle biraz daha öne çıkıyor. Ana ve Ön kameralarda uç bir fark yok.
    Ekran kalitesi Amoled ve Ips kişisel bir tercihtir. Benim için ikisi de iyiydi.
    Batarya Hemen hemen aynı, Belki %10 Mi9T fazla gidebilir anca.
    Görüşme ses kalitesi Realme5 Pro çok daha iyi, Hatta son yıllarda en iyisi diyebilirim kullandıklarım içinde.
    Ben 1699'a almıştım, Şimdi 1899 TL bana göre yine de rakipsiz bir fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: djkarakartal

Üslup, eğitim ve öğretim eksikliğini tek mesajda kombinleyen arkadaşım sana fikrimden ve daha yazılanı anlayamamandan dolayı bir şeyleri tekrar açıklama gereği duymuyorum. Belli ki onuda anlayamayacaksın. İlk yorumumu daha rahat bir kafa ile okumanı öneriyorum.

Bide beni etiketlemişsin. Xiaomi çalışanı değilim. Özrünü kabul ediyorum.

"Bana göre" olan eksiklikler senin için önemsiz ise ne mutlu sana.

Kulaklık amfisi senin için yeterliyse Sony kulaklığın ile keyifli müzikler.

Fazla uzatmayacağım. Ülkede herkes bir hayli gergin.

Yorumum bulunsun olur da benim gibi kullanıcılar almadan önce görüp faydalansın.

Android 10 dan sonrada "bana göre" artı ve eksilerini yazacağım.

Saygılarımla.
    636 ile 712 yi kıyaslayıp 636 daha iyiye getirmişsin konuyu. Şimdi bunu bir kişi okuduğunda ne anlaması gerekiyor? Bana biraz izah edermisin. Anlayamıyorum gerçekten. Bunu okuyunca eksi artı değilde başka bir amacın olduğunu anladım. Yanlış anladıysam özür dilerim. Hatam olabilir ama sizde yanlış anlatmış olabilirsiniz. Ben size hak vermediğimi belirttim. Ama siz tartışmayacağım cevap vermeyeceğim deyip maşallah tanımadığınız biri için uslüpten girmişsiniz eğitimsizlikten çıkmışsınız. Karşıdakini yargılayacağınıza önce yazdığınız metnin yanlış anlaşılıp anlaşılmayacağına bir bakın. Sizin üslupunuz eğitiminiz öğreniminiz iyi olsun benimki kötü olsun. Çok önemli değil geliştiririz kendimizi. Kal sağlıcakla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• An itibariyle güncelleme otadan bana da düştü fakat ota serverı çok yavaş.

• Güncelleme yapanlardan sarj ile ilgili veri bekliyoruz. Pil performansında düşüş olacak mı meraktayım.
  • Weisanstein kullanıcısına yanıt
    Ben 3 gündür android 3 kullanıyorum. India sitesinden direk manuel indirip kurdum. Şarj süresi olarak çok iyi. Sabah şarjdan çektim 8 gibi. pubg lite oynuyorum ara ara aktif olarak telefon görüşmesi yapıyorum. Sana fotoğraf paylaşıyorum.
    Realme 5 Pro [ANA KONU] Realme 5 Pro [ANA KONU]

Android 10 yükledikten sonra format atmadım. Sadece temizleme uygulaması ile önbellek temizleme yaptım. Yani Play Store'dan herhangi bir temizlik uygulaması ile.(Bence yapmalısınız çünkü farkettiriyor.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgur.sari21 -- 10 Mart 2020; 14:47:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Güncelleme bana da geldi sürümün sonu c.01 ile bitiyor. Henüz yüklemedim.

• Bana henüz gelmedi. Kafalarına göre gönderiyorlar sanırım

• Güncelleme geldiğinde hard reseti nasıl atıyoruz beyler bilen var mı?

• Android 10 yüklemesi yapan arkadaşlar VOLTE desteği ile ilgili bir gelişme var mı ? Kontrol edebilirseniz çok sevinirim.
  • Ronades R kullanıcısına yanıt
    Telefonu kapattıktan sonra ses açma ve güç düğmesine aynı anda basıldığında android kurtarma ekranı geliyormuş.
    Buradan ses kısma düğmesi ile wipe data/factory reset seçerek güç düğmesi ile işlemi onaylayabiliyormuşsunuz.
    Not: başka bir kaynakta da ses kısma ve güç düğmesi yazılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juventuseru -- 11 Mart 2020; 10:43:14 >
  • Arkadaşlar bu telefonu öneriyormusunuz? Aklımda Realme 5 Pro ve Samsung M30S var karar veremedim. Objektif yorumlarınızı bekliyorum ya da ikisini de boşver şunu al diyeceğiniz bir model varsa?
  • an itibari ile bana da güncelleme geldi.
  • AVSEQ01.DAT kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, alternatif huawei p30 lite 128 gb olanı var, redmi 8 ve pro 8 var, oppo ve mi9 serileri var. Bende realme 5 pro var memnunum, arkadaşımda redmi pro8 var memnun. huawei olan arkadaşım yok. istersen 3 büyük marketten fiziki olarak bak genelde hemen hemen hepsi birbirinin ikamesi. Aralarında + ve - olarak az farklar var. Değerlendirme senin.
    Ama konu fiyata gelirse realme 5 pro derim. 1700 tl ye aldı çoğu kişi. Bu özelliklerde bu telefon için fiyat çok uygun geldi bana.
  • Güncelleme an itibariyle bana da geldi. Akşam yükleyip deneyimlerimi paylaşırım.

• Güncellemeyle beraber VoLTE desteğide aktif edilecek diyorlardı böyle bir gelişme var mı arkadaşlar ?

• Balabantr kullanıcısına yanıt
    Anlamadığım herkese farklı zamanlarda mı geliyor güncelleme? Her farklı gün birilerine geliyor. Çok ilginç geldi bana.
  • Güncelleme Hindistan'da yayınlandığından beri her gün kontrol ediyordum güncelleme durumunu ama bugün geldi. Hazırlık güncellemesini de forumda çoğu kişiye gelmeden almıştım.

• Güncelleme alan arkadaşlar sürümün sonu c.01 ile bitiyor a ile mi..ile bitiyor. bakıp bilgi verebilirmisiniz..tskler şimdiden..
  • Güncellemeyle radyo geri geldi ,@tıkılsürüm c01 ile bitiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maverick72 -- 11 Mart 2020; 14:53:5 >
  • Güncellemeyi yükleyip ön bellek temizliği yaptım. Sistem hissedilir derecede hızlanmış. Çift tıklama ile uyutma gelmiş. Karanlık mod WhatsApp için telefon ayarlarından aktif edilemiyor. YouTube müzik ve Google Play Filmler sisteme eklenmiş kaldırılıp devre dışı bırakılamıyorlar. Hesap makinesine bilimsel bazı özellikler eklenmiş işe yarar hale gelmiş. İlk 15 dakika gördüklerim bunlar daha da yazarım.

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.