Şimdi Ara

Rdr 2 OPENIV import 31 Aralık da geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
5
Favori
14.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet dostlar beklenen haber geldi openiv geliştiricileri açılan tüm rdr dosyalarını oyuna entegre etme (import) mevzunu çözmek için programı güncelleyip yayımlayacaklar yama da sağ sağlim çıkar ve artık muradımıza ereriz.

Edit : Covid nedeni ile Aralık sonuna ertelendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bıyıklı Bey -- 1 Aralık 2020; 7:45:32 >

• Vayyy yavru ceylana bak gelmiş de aslan parçası ayağı yapıyor. Heytt bee... Türkçe dersi vermeden önce cümle kurmayı kurallara uymayı öğren. Zamanında o kadar çok Translate yama kullanmışsın ki unutmuşsun Türkçeyi. Yazık yaa, merak etme abisi biz senin gibi olmayız. Siz busunuz işte güzel üsluptan anlamıyorsunuz. Size anca böyle sokak jargonuyla kinayeli laflar sokarak konuşacaksınız. Cebimde akrep yok, olsa olsa yengeç vardır dolandırıcılar yankesicilik yaptığı esnada kapar parmağı... O yüzden daha hiç dolandırılmadım. 20 tl ibanına para göndereyim her ay, daha fazla yama alırsın. Kalan 2 lirayla da kendine gofret alırsın. Senin aylık kazancın benim 3 günlük yemek param ulan... Neye, kime para pul dersi veriyorsun... Az kaldı bu grup da eninde sonunda tarih olacak. O zaman ağlarsın buralar da ' parasını vereyim yama çıkarın abi noluyyyy' diye... O zaman da kol sıvanır 'ŞLAAANNK' diye hareketi yersiniz. Daha da senin soytarılığına cevap yazmam. Her krala bir soytarı gerek, benimki de sensin. Güldür bakayım insanları çocuuuum... 

Belki bir sürpriz olur belirtilen tarih'den öncede gelebilir. Konuyu mutlulukla açtım ama yine hüsran yine boş beleş kalp kırmalar biz neden böyleyiz anlamak güç nerede o eski DH günleri, nerede o yardımlaşma, mutluluğu birlikte paylaşma. Ben haklıyım yarışı neden ? bırakın heyecanla gelecek olan haberi bekleyelim usulünce tartışalım adam gibi bilgi alışverişi yapalım içler acısı şu durum.

@Shawarpers

Bomboş konuşup bir de blok atmışsın. Aciz.

Kime niye yaranayım? Benim yaptığım işler ortada. Sadece bu sene 13 oyun çevirisinde bulundum. RDR2'de bunlara dahil. Element uydurup duruyorsunuz anca. Element uydurursan da küçümserim de dalga da geçerim.

Yok millet her şeyi gördü yok şöyle yok böyle. İşiniz gücünüz boş laf.

• Hocam bu güncelleme ile değiştirilen dil dosyaları oyuna geri import edilebilir değil mi boşuna umut edip 1 ayda bunu beklemeyelim :d

• GhotSht G kullanıcısına yanıt
    Evet hocam gethub ve kendi sitelerinde belirtmişler zaten başlık da yazıyor import olayını sadece biz değil tüm rdr oyuncu topluluğu bekliyor. Kesin yani
  • Güzel haber normal yama çalışması başlar umarım.Başlamazsa kendim translate eder oynarım :)

• Hocam bu mükkemmel bir haber yani yanlış anlamadıysam oyunun ara yüzü falan her şey Türkçe olabilir değilmi umut bağlayabilirim yani değilmi hocam

• sinnerclown kullanıcısına yanıt

Hocam, translate yamayada razıyım. Normal yamanın çıkması uzun sürüyor. Nerden baksan 6-7 ay sürüyor. Translate yama 1 ay bile sürmüyor.

• sinnerclown kullanıcısına yanıt
    Bizi de mahrum bırakmazsin hocam değil mi :)
  • Evet kardeşim komple Türkçe olacak tool yapıldığı için umut bağlayabilirsin :)
  • Sanırım kimsenin yamayla uğraşmasına gerek kalmicak, 1 Aralıkta anonymous yamaya kimse ortak olmasın diye kendi sürecek piyasaya, parasıyla tabi, at fava bekle

• 3keko1 3 kullanıcısına yanıt
    Gelişmeleri hep beraber göreceğiz hocam kazanan biz rdr aşıkları olacak en nihayetinde o bu yapmış hiç önemli değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3keko1

Sanırım kimsenin yamayla uğraşmasına gerek kalmicak, 1 Aralıkta anonymous yamaya kimse ortak olmasın diye kendi sürecek piyasaya, parasıyla tabi, at fava bekle

Keşke çıksa... Çok detaylı bir yama yapmışlardı ama sanmıyorum çıkacağını hocam.

• Devam etsinler fake hesapla çakma rdr2 türkçe yama konuları açmaya...

• Bir sürü Türkçe yama çalışması başlayacak kulisler karıştı.Önce kim yapacak göreceğiz.

• Aralık da burası baya değerlenir rez alalım önlerden
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinnerclown

Bir sürü Türkçe yama çalışması başlayacak kulisler karıştı.Önce kim yapacak göreceğiz.

önce sen yaparsın tabii ki :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 3keko1

Sanırım kimsenin yamayla uğraşmasına gerek kalmicak, 1 Aralıkta anonymous yamaya kimse ortak olmasın diye kendi sürecek piyasaya, parasıyla tabi, at fava bekle

Para ile süremez yani ilk planladıkları gibi tekli satış hesabı o iş yemez, imkansız. İki seçenek var;

1) Pass sistemine eklerler (çok düşük ihtimal)

2) RAR dosyası olarak direk ortalığa yayarlar

• Artık önüne gelen translate yamasını yapar
  • Zaten hocam parasıyla dediğim pass sistemiydi, teknik olarak oyun değil üyelik satıyorlar, işin kitabına uydurulmuş hali, ne demek istediğimi anladınız

• JaReD22 kullanıcısına yanıt

Sende hoşuna giden birini indirir oynarsın. Çeşitlilik geldi foruma çeşitlilik. Tek el, tek el nereye kadar? Seç beğen al, üstelik aboneliksiz olacak. Tabii, istersen yine malum gruba bağış atarsın bu kadar çok çeşitlilik çıkardı diye. Hadi yine iyisin hee yüzün gülüyor, yaşadın... Rdr 2 OPENIV import 31 Aralık da geliyor 

• quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Para ile süremez yani ilk planladıkları gibi tekli satış hesabı o iş yemez, imkansız. İki seçenek var;

1) Pass sistemine eklerler (çok düşük ihtimal)

2) RAR dosyası olarak direk ortalığa yayarlar

Alıntıları Göster

Ortalığamı yayarlar. Az gerçekci düşün istesen. Yaymak istiyen adam bunca zamandur zaten yayardı.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.