Şimdi Ara

Ratchet & Clank: Rift Apart | Ana Konu | PS5 Exclusive | Çıktı! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
10
Favori
22.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnceleme Yapan siteler normal bitirme süresini 21 - 22 Saat olarak belirlemişler. Platin kasmak için rahat 30 Saati bulacaktır.

Ek : İnceleme Sitelerinde Farklı bitirme süreleri mevcut. Bazıları 14 Saat bazıları 10 Saat gibi hızlı bir sürede bitirmeleri de mevcut. :) Burada Son oynayacak kişilerin bitirme sürelerini baz almak gerek. Speed-Run ile bu olayı daha düşük saatlere kadar indirgeyebiliyor oyuncular.

Kaynak : https://www.techradar.com/reviews/ratchet-and-clank-rift-apart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 10 Haziran 2021; 12:8:43 >
  • Outlaw-E kullanıcısına yanıt
    Çöp oyunlarla dolu gamepass’e para ödemek bence daha güzel politika

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 10 Haziran 2021; 12:54:13 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İşte daha ilk yıldan Ps5 özel olunca ortaya çıkacaklar. Bu oyunu oynayanlar, Forbidden West'ten daha iyi grafik beklemesin. Şu an için sınır bu.
    Ratchet & Clank: Rift Apart | Ana Konu | PS5 Exclusive | Çıktı! Ratchet & Clank: Rift Apart | Ana Konu | PS5 Exclusive | Çıktı!

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Press a Key kullanıcısına yanıt
    Vay be detaya bak arkadaş

• Metacritic : 100 İnceleme - Puan : 89

Opencritic : 102 İnceleme - Puan 89

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 10 Haziran 2021; 12:14:44 >
  • KrallŞaplakçı kullanıcısına yanıt
    Dediğin gibi Insomniac Ps5'in mevyesini bize güzel sunmuş. Hep diyorum tekrar diyeyim, bu Insomniac alımı gerçekten çok mantıklı oldu, genele hitap eden çıkış oyununu bunlar üstlendi, Ps5'de ilk gerçek deneyimi yine bunlar sunuyor, sürekli çalışıyorlar, takdir etmemek mümkün değil.

Insomniac böyle giderse daha şimdiden Santa Monica kalitesine doğru yol alırlar. Zaten en çalışkan Sony stüdyosu da Insomniac şu an.

Normal şartlarda, 2018 Eylül'den itibaren bizim bir 4 - 5 yıl daha Insomniac'tan yeni bir oyun beklemememiz lazımdı, 3 yıl dolmadı 3 oyun yayınladılar :)

DLC denilen Miles Morales'te bile çok emek var, yan gelip yatmayıp Motion Capture odasında tüm animasyonları baştan geçirmişler, bu stüdyonun kalitesi ve Sony'nin onlara olan desteği hakkında bize büyük bir sinyal veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 10 Haziran 2021; 12:26:4 >
  • Ersin 15 saat gibi bir sürede bitirmiş

Ratchet & Clank: Rift Apart | Ana Konu | PS5 Exclusive | Çıktı!

• kartal37100 K kullanıcısına yanıt
    Overgame'in bugün yollaması güzel ama çok pahalıya satıyorlar,gizaladan 455 liraya aldım 14mayısta 150 lira fark var arada,bugün konuştum yarın kargo yapıcaklarını söylediler sıkıntı yok 1 gün geç oynarız :)

• TR PSN'de saati erkene mi çekti bunlar? Ben bu gece açılacak bekliyordum bir saat kalmış, harika oldu hata değilse.

Ratchet & Clank: Rift Apart | Ana Konu | PS5 Exclusive | Çıktı!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dictattor

TR PSN'de saati erkene mi çekti bunlar? Ben bu gece açılacak bekliyordum bir saat kalmış, harika oldu hata değilse.

Hata varmış hocam sayacta gece 00.00da açılacak dediler

• 2 3 saat fidelity modunda oynarım. Sonra rt performance mode'a geçmeyi düşünüyorum. Fidelity modunda şu grafikleri bir görelim

• quote:

Orijinalden alıntı: dimontales

Hata varmış hocam sayacta gece 00.00da açılacak dediler

Alıntıları Göster

+7 saat ekledi şimdi, devam ev de dolanmaya. Ratchet & Clank: Rift Apart | Ana Konu | PS5 Exclusive | Çıktı! Ratchet & Clank: Rift Apart | Ana Konu | PS5 Exclusive | Çıktı! 

• An itibariyle bir çılgınlık yapıp ben de Overgame'den siparişimi verdim. Aklımda çok fazla soru vardı oyunla ilgili, çok ciddi ikilem de kaldım ancak gelen puanların da etkisiyle dayanamayıp aldım oyunu. Burada bir arkadaş gün içinde 16.00'a kadar sipariş verirsek oyunu bugün kargıladıklarını yazmıştı. İnşallah bu durum gerçektir de yarın kavuşurum oyuna Ratchet & Clank: Rift Apart | Ana Konu | PS5 Exclusive | Çıktı! . Umarım beklentilerimi karşılar 550 TL az para değil.

• Ratchet & Clank: Rift Apart – Launch Trailer | PS5

• Performans Rt modunda mi oynamak lazım kararsız kaldım Ersin Kılıç'ın incelemesini izledim o da bu modu öneriyor böyle hareketli bir oyuna 60fps yakışır

• Hadi Hayırlı olsun hocam. Paranızın sonuna kadar hakkını verecektir bundan eminim. Zaten ilk deneyimlediğinizde gözlerinize inanamayacaksınız bazı detay konusunda. :)

@kataaay

• Sağ olun hocam, inşallah keyifli bir şekilde oynarız oyunumuzu. Bu cihazı, bu oyunları da çıkış gününde oynamayacaksam ne için aldım diye sorup, aldım oyunu. Ben de tatmin edici bir oyun bekliyorum, özellikle Insomniac'a güvenim tam.

• PS4'deki oyunu baya oynamış fakat bitirmemiştim. Hikaye olarak Rift Apart tamamen kendine has bir hikayemi anlatacak?

insomniac games sadece yeni nesile neler yaptığını görmek istediğim için aldım oyunu. incelemelerde gayet güzel, akşam olsa da oynasak.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.