Şimdi Ara

Ratchet & Clank: Rift Apart | Ana Konu | PS5 Exclusive | Çıktı! (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
533
Cevap
10
Favori
22.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zevkler ve renkler tartışılmaz ama ps5 sahibi olarak bu oyuna 550 tl vermem ya. Üzerinden birkaç ay geçsin yorumlara göre alırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna hiç yüksek değildim aslında bir ara oynarım diyordum ama bu oyunsuzlukta aldık bakalım haftasonumuz renklensin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhasal -- 10 Haziran 2021; 17:49:17 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Colibri.

Zevkler ve renkler tartışılmaz ama ps5 sahibi olarak bu oyuna 550 tl vermem ya. Üzerinden birkaç ay geçsin yorumlara göre alırım.

yorum derken? oyun sanat eseri gibi. pixar filmlerinden çıkmış sanki. Fiyatına gelecek olursak Türkiye de fiyatlar böyle artık alışmalıyız. Türkiye Psnde özellikle.

• .Colibri. kullanıcısına yanıt

Oyun bence çok kaliteli duruyor. Tabii ki zevkler ve renkler. Ben aldım ve keyif alacağımı düşünüyorum açıkçası. Ancak oynanış görüntüleri çok kaliteli duruyor. İncelemelerde ilk oyuna göre daha iyi bir hikaye sunumu olduğu söyleniliyor. Özellikle uncharted'dakine benzer aksiyon sekansları bolca varmış. Fiyat konusuna gelirsek söylenecek pek bir şey yok o konuda. Aslında söylenecek çok şey var da burası siyaset konusu değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koftehor1 -- 10 Haziran 2021; 18:15:17 >
  • Hangi görüntü ayarlarını tercih edeceksiniz? Performans, fidelity veya rt performans. RT performans ikisini dengeliyor gibi ama fidelity de oyun çok daha güzel görünüyor.

• sagropa kullanıcısına yanıt
    Ben performans RT düşünüyorum hocam,spiderman'ıde aynı şekil bitirdim,RT gerçekten görsel şölen sunuyor,WD legion'u bile 30 fps RT açık oynadım :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sagropa kullanıcısına yanıt

Bi 2 3 saat fidelityde oynarım. Sonra performans rtye geçerim. Bence fidelityde bir görmek lazım grafikleri. İyice grafik hevesini aldıktan sonra 60 fpsye geçerim Ratchet & Clank: Rift Apart | Ana Konu | PS5 Exclusive | Çıktı! 

• Fidelity'nin grafiklere ekstra bi getirisi yok sadece çözünürlük 4k oluyor, RT performance en iyi seçenek..

• quote:

Orijinalden alıntı: .Colibri.

Zevkler ve renkler tartışılmaz ama ps5 sahibi olarak bu oyuna 550 tl vermem ya. Üzerinden birkaç ay geçsin yorumlara göre alırım.

Fiyat iyi bile güncel kurda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

Fidelity'nin grafiklere ekstra bi getirisi yok sadece çözünürlük 4k oluyor, RT performance en iyi seçenek..

4K Monitörden oynuyorum Demon Souls oyunun da kesinlikle fark oluyordu.

Performans moduna geçince bulanıklığı hissetmiştim yani.

• Daniel Faraday kullanıcısına yanıt

4k tvde biraz belli oluyor hocam Spiderman remastered ve miles moraleste. Hafif blurlu oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

4K Monitörden oynuyorum Demon Souls oyunun da kesinlikle fark oluyordu.

Performans moduna geçince bulanıklığı hissetmiştim yani.

Alıntıları Göster

tamam hocam aynı şeyi söylüyoruz sadece çözünürlükte fark oluyor :)

çözünürlükten kaynaklı bulanıklık hissedersiniz, grafiklere yansımalara gölgelere kaplamalara ışıklandırmaya bi görsel artısı yok yani onu demek istedim

koftehor1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daniel Faraday -- 10 Haziran 2021; 18:48:48 >

• Yûnus Y kullanıcısına yanıt

Demons soulsda o kadar belli olmuyordu da Spidermanlerde çok belli oluyordu performans rt'de. Normal performansta blur olmuyordu hiç ancak performans rt'de fark belli oluyordu baya

• Ancak göz zevkini bozuyor işte biraz Ratchet & Clank: Rift Apart | Ana Konu | PS5 Exclusive | Çıktı!  Bu arada bildiğim kadarıyla fidelity modunda başka şeyler de değişiyor. Örneğin spidermanlerde rt performans modunda daha az araba ve yaya oluyordu sokaklarda. Bunda da o tarz kısıtlamalar olur büyük ihtimal

• 4K, 60 fps ve rtx üçü bir arada oyun göremeyeceğiz anlaşılan. Rtx olmadan Raşit camda yansımıyor bile. Holi şets.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 10 Haziran 2021; 20:45:11 >
  • Oyun güzel hoş da 619 TL verip 10 saatte platin yapılan oyun ayıp olmuş biraz. Çok gezerek oynasan maksimum 20 saat.

Ratchet & Clank: Rift Apart | Ana Konu | PS5 Exclusive | Çıktı!

• eonmg kullanıcısına yanıt

Senaryoyu çoğu kişi 12-15 saatte bitirmiş. Süreden emin misiniz?

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt

Pstrophies adlı sitede platin süresi olarak 10 saat verilmiş hocam, ben de tam anlamadım ancak öyleyse pek hoş olmaz. İlk oyunu bile platinlemek benim 25 saatimi almıştı. Benim de gördüğüm diğer kaynaklar 15 saatlik oynanış var diyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kataaay -- 10 Haziran 2021; 21:22:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kataaay

Pstrophies adlı sitede platin süresi olarak 10 saat verilmiş hocam, ben de tam anlamadım ancak öyleyse pek hoş olmaz. İlk oyunu bile platinlemek benim 25 saatimi almıştı. Benim de gördüğüm diğer kaynaklar 15 saatlik oynanış var diyordu.

powerpyx 10 saat olarak vermiş plat süresini ama çoğu kaynak 15+ saat diyor oyun süresi için.

• Zaten öyle olması daha mantıklı olur hocam, yapımcılar bile 2016'daki oyundan daha uzun olacağını söylemişken 10 saatte oyunun platinlenmesi bana epey mantıksız geliyor. O kadar kısa bir oyun olsaydı incelemelerde buna değinen birisi olurdu.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.