Şimdi Ara

Ragnarok Online 2 Legend of the Second (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
470
Cevap
2
Favori
24.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

gravity europe ile türkçe olarak yeniden başlayacak olursa başlayalım beraber
  • Türkçe olarak çıkması kötü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: * KıL

Türkçe olarak çıkması kötü.

Kötü filan değil.Ragnarok eskidende Türkçe'ydi şimdide öyle oldu.O zamanda gayet güzel oynanıyordu şimdide oynanıyor.Oyunun herşeyi baştan aşağı türkçeleştirilmiyor.Menü , site vs. Türkçeleştiriliyorsadece.Ve ayrı bir server yok.Ortak serverda oynanıyor.
  • Türkçe çıkacak ragnorak 1'in devamı grafikler aynı 2d.Ragnorak 2 ayrı oyun.Onun grafiği 3d daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShuChen -- 30 Eylül 2012; 14:41:33 >
  • ragnorak 2 yi nerden indircez oyun su anda acıkmı beyler
  • oyuna üye olabilen var mu ben beceremedim oyun uçretsız mı
  • Millet oyun da son durum ne dikkati mi çektide ?
  • valla onu bunu bilmem de 2004te ro1 ilk ciktigindan itibaren 2009 yilinda euro-ro 'nun kapanisina kadar yasadigim en iyi oyun tecrubesiydi. Ben hayatimda hicbirseye bu kadar zaman ve emek ayirmadim. Resmi avrupa serverlari loki ve chaos birlestikten sonra bir sure daha oynayabildik ve kapandi. Geride 99 level Lord Knight , 96 level High Wizard ve 91 level Champion ve bircok pahali ekipmanimla hersey gitti.

Suan bana deseler ki ro1 tekrar baslayacak hersey sifir gelir misin? kosa kosa giderim, o caylaklik gunlerini sifir ekipmanla pronteradan geffene warp parasi vermemek icin yurudugum gunleri unutamam. ragnarok online / europe chaos serverinda gecirdigim 5 yil gencligimde oyun olarak yasadigim en guzel yillardir. Yine icim bir fena oldu keske tekrar hersey sifirdan baslasa bizde eski oyuncular toplansak. Oradaki muhabbetler sohbetler partiler woe ler hicbir oyun yerine gecemez.

Ben nickimi yazayim yine kim bilir eski arkadaslar denk gelir belki. aNDuRiL

RO2 , efsane ro1 gibi olmayacak kanaatindeyim ama hayirlisi :)

• RO2'de 1'deki kadar meslek falan da yok sanırım
  • şu oyunu hep denemek istedim bi nasip olmadı sandbox kokusu varmıdır birazcık ragnarok'te? başlayacaklar varsa aslında küçük güzel bi grupla başlanabilir akşamları hem oynayıp hem muhabbet edebiliriz cokta güzel olur bana kalırsa
  • oynanır bu oyun kapalı betası başlamış hatta bitiyor bile son anda yakaladım :D
     Ragnarok Online 2 Legend of the Second

Ragnarok Online 2 Legend of the Second
  • Open Beta ayın 27'sinde başlıyor sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obito

Open Beta ayın 27'sinde başlıyor sanırım.

Evet. Yavaştan toplaşalım.

http://ro2.playpark.net/home

Edit: şuan indiriyorum ama büyük ihtimal benim külüstür çalıştırmıycak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkanDRDYK -- 13 Aralık 2012; 21:43:45 >
  • pvp sistemi nasıl bu oyunda arkadaşlar.Guild savaşları ne bilim kale savaşları arena sistemi gibi
  • oyunu indirdim ama kurarken ragnarok2 updater kısmında kalıyor dolmuyor.

edit: tamamdır 27 sinde serverlar açılana kadar böyleymiş oyuzden update kısmında kalıyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkanDRDYK -- 15 Aralık 2012; 0:09:38 >
  • uzun süredir mmorpglere takılmıyorum ama bunu oynama ihtimalim yüksek.
  • indirdim bekliyorum bakalım.
  • Oyun WoW'a çok benzetilmiş. Çok iyi olmuş WoW'un Animesi geliyor desenize F2P mı olacak oyun bunun hakkında bir bilgi var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CryForYou

Oyun WoW'a çok benzetilmiş. Çok iyi olmuş WoW'un Animesi geliyor desenize F2P mı olacak oyun bunun hakkında bir bilgi var mı ?

Evet hocam F2P
  • Oyunda dual-sword olarak kullanabilcegimiz bir class var mi?
    Thieflerin kullandigi short sw.'lardan bahsetmiyorum mesela warr. dual sword kullanabiliyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.