Binbaşı
29 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 60 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar iyi forumlar. Aklıma takılan bir soru var. Yardımcı olursanız sevinirim. Ryzen 3500X işlemci desteklenen ram mhz değerleri 3200 olarak görünüyor. Anakartın desteklediği bir durumda 3600 Mhz bir ram taksak herhangi bir sistemsel sıkıntı olur mu acaba ? Yardım ve cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Selamlar arkadaşlar halihazırda olan kasamı değiştirmek istiyorum. Önerilerinize açığım. Bütçe 5000 Bin Tl.
Oyuna yeni başladım. Sohbet edebileceğim merak ettiklerimi sorabileceğim bir guild arıyorum. Güncel bir konu bulamadığım için yazmak istedim. Herkese iyi oyunlar.

Improvement.6305
Merhabalar, wild kartları dustlamak sizce ne kadar akıllıca bir yoldur. Standart da oynamak istiyorum. Dust eksiğim var. Öneri ve fikirlere açığım . Teşekkürler iyi oyunlar.
Herkese iyi forumlar kazasız belasız sürüşler dilerim. Başımdan geçen sorunu anlatmak istiyorum. Öncelikle arabadan motordan pek anlayan biri değilim. Ancak aracımın bakımlarını düzenli olarak yaptıran biri olduğumu söylebilirim. Aracın 2. sahibiyim yaklaşık 2 senedir sorunsuz kullanıyordum. 1 Ay kadar önce kızdırma bujisi hatası aldım. Araç 2000 Bin deviri geçmiyordu. Enjektor de sorun olduğu tespit edildi. Yenisi ile değiştirdim. Onunla birlikte mazot filtresi hava filtresi yağ filtresi ve yağ değişimini yaptırdım. Aracın cekişi düzelmiş ve sorunları gitmişti. Mutlu mesut kullanıyordum ta ki düne kadar :( Araç ile yine kızdırma bujisi hatası verdi sarı yay şeklinde bir işaret. Ancak ilk aldığım sorundan farklı olarak arabanın çekişinde sesinde yada herhangi bir yerinde anormal bir durum tespit etmedim. Seyir halindeyken birden yandı ışık. Bu arada ışık yanıp sönüyor belki bir anlam ifade ediyordur. Lafı fazla uzatmadan bu sorunun birden fazla nedenden dolayı olabileceği yazılarını okudum forumlardan. Birde siz üstatlara sormak istiyorum. Sizce neden olabilir.

Araştırma yapıp da olası sorunları maddelemek istiyorum;
1. Elektirik aksamının sorunlu olması akü eski olması bayadır değiştirmedim
2. egr valfi tıkalı olması

Değerli düşüncelerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim. Herkese iyi forumlar.
HESAP SATILMIŞTIR.
Selamlar iyi forumlar. Oyun konusunda fazla iyi değilim aklıma takılan bir soru var yanıtlarsanız sevinirim. Wild destelerimde leg kartlar olduğunu gördüm . Standart oynuyorum bu kartları dust a çevirmek sizce ne kadar mantıklıdır
Selamlar. Ekran kartımı yükseltmek istiyorum. Hali hazırda i5 6600 işlemcim var. GTX 1070 Ti alsam herhangi bir darboğaz olması söz konusu mudur. Acemiyim donanım konusunda yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar.
Selamlar, Karambit Gamma Doppler itemini key ile takas etmek istiyorum. İlgilenen arkadaşlar özel mesaj ile benimle iletişime geçebilir. Nakit olarak sadece Bynogame üzerinden satış yapılır.

Görsel:https://s.metjm.net/am3LCZv.jpg
SATIŞ DURDURULDU. KEYLER BİTTİ, İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

Merhaba arkadaşlar,

Forumda daha önce bir çok kez key satışı yaptım.

Aracı (middleman) kabul etmiyorum.
Minimum key satış miktarı: 20
Pazarlık payı yoktur, fiyat sabit 7.30

Key Miktarı:

Başlangıç: 329 Key (+370 daha gelecek yakın zamanda)

Saat 10:24'te 21 key satıldı. Güncel Key Miktarı: 308
Saat 10:49'da 20 key satıldı. Güncel Key Miktarı: 288
Saat 12:42'de 127 key eklendi. Güncel Key Miktarı: 415
Saat 12:57'de 50 key satıldı. Güncel Key Miktarı: 365
Saat 14:05'de 380 key eklendi. Güncel Key Miktarı: 745
Saat 14:18'de 30 key satıldı. Güncel Key Miktarı: 715
Saat 14:41'de 20 key satıldı. Güncel Key Miktarı: 695
Saat 15:15'de 50 key satıldı. Güncel Key Miktarı: 645
Saat 15:25'de 20 key satıldı. Güncel Key Miktarı: 625
Saat 15:45'de 40 keye item alındı. Güncel Key Miktarı: 585
Saat 16:03'de 58 key satıldı. Güncel Key Miktarı: 527
Saat 17:53'de 32 key satıldı. Güncel Key Miktarı: 495
Saat 22:00'da 495 key satıldı. Güncel Key Miktarı: 0

SATIŞ DURDURULDU.

Bayonet Doppler artık satılık değil, anahtara çevirdim.

Ödeme yöntemi : EFT
Banka : Finansbank Enpara

Elden satış yoktur, lütfen teklif etmeyin.

Önemli: Sitede pm i çok fazla kontrol etme şansım yok, steam'den eklerseniz sevinirim. Lütfen profile ekleyiş sebebinizi yazın.

Steam Profil:
http://steamcommunity.com/id/mczp/

Teşekkürler, iyi forumlar :)
Hakkında
İlgi Alanları: Bilişim
Forum İmzası:
psn: watermelon_peel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.537
İkinci El Bölümü Mesajları: 54
Konularının görüntülenme sayısı: 57.239 (Bu ay: 63)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 117 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.