B

Yarbay
16 Nisan 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 54 (Bu ay: 0)
Gönderileri
tesekkurler
Evga'nin resmi forumunda 1070 kullanicilari icin yayinladigi yeni BIOS. TDP arttirimi ve daha stabil OC icindir. Ekran kartiniza ait BIOS 'un dosyasini klasorden cikarin, BIOS'a ait exe'yi baslattiginizda "Y" tusuna basmanizi isteyecek ve cok kisa bir islem sonrasinda bios guncellenmesini yapacak.

Selamlar.

http://forums.evga.com/EVGA-GeForce-GTX-1070-BIOS-Update-v8604500070-m2565056.aspx
Arkadaslar merhaba;

Uzun zaman oldu konulardan baya uzak kaldim. O yuzden bilginize basvurmak istiyorum. Imzamdaki sistemimde 1x Sapphire 290 tri-x oc mevcut ama bu guzel islemciye bu ekran kartini cok yakistirmiyorum, gerci bu gune kadar hep ultra guzel fps degerlerde oynadim sorun cikarmadi hic.

Sormak istedigim gtx 1080 alayim mi yoksa ayni ekran kartindan bir tane daha alip crossfire yapayim mi? Artilari eksileri ne olur? Sonucta 2. bir 290 alsam ortalama 750-800 TL suan, cok daha ucuza geliyor ne dersiniz?

Cevplayan arakdaslara simdiden tesekkurler
Selamlar
Arkadaslar merhaba,

Türk Vergi Sistemi ve Denetim derslerinin geçen yıl ki çan eğrilerine ihtiyacım var. Tabi ki bu yılda aynı şekilde gelmeyebilir ama genelde notlar birbirine yakın çıkıyor. Tahmini olarak bakmak istiyorum, geçen yıl bu derslere giren arkadaşlar çan eğrisi notlarını paylaşabilir mi?

Selamlar
Merhaba,

24-25 ocakta final sinavlarina girip hayirlisi ile AOF'den lisans mezunu olucam. Bildigim kadariyla askerlik celpleri subat ve mayista var. Peki ben subat celbine yetisebiliyor muyum? Synavlar 10 gun icinde aciklaniyor en erken yedek subay olarak nasil giderim?
Arkadaşlar merhaba,

780 Evga kartimi 780 TI 'ya geçicem diye sattım, dün bir arkadaşımdan sıfır 290 tri-x oc kutusu açılmamış şekilde gayet makul fiyata bulunca alayım dedim. Malumunuz 780'e en yakın kart.

Edit: Sapphire 290 Tri-x OC model kartı nihayet stabil hale getirdim. 1100/1400 mhz lerde +50 voltaj ve +20 power limit ile stabil calisiyor. Ani fps dususleri power limit ekledigim icin kalkti kartin cekirdekleri oyun esnasinda tam olarak calisiyor bu guzel benim icin.

780 kendi basina harika bir karttir ama pahalidir, alternatif olarak ayni performans ayarindaki bu kart fiyatina gore gayet muazzam is cikariyor tavsiye edebilirima artik.

Selamlar

Not: yakın bir zamanda fırsat bulursam kartı baştan aşağı bi inceleyip benchmarkları paylaşıcam.
Arkadaslar merhaba,

kuzenim geldiginde format atmami istedi laptopuna format attik. Win 8.1 ve win 7 32 yada 64 bitleri de denedim format atiyorum normal kuruluyor hersey guzel, biraz kullandiktan sonra windows 8.1 "sorunla karsilasti diyip acik mavi bir ekrana donuyor" windows 7 de mavi ekran gibi hata verip kapaniyor tekrar acinca calismiyor bios ekranında kaliyor imlec yanip sonuyor.

sorunu anlamadim harddiski mi bozuk sizce
Arkadaşlar merhaba,

Sıvı soğutma hakkında hiç bilgim yok ayrıca işte olduğumdan buradan da arayamıyorum. Sizlerin bilgilerine ihtiyacım var. I7 4790k icin hyper 212x evo sogutucu aldim ama bana yeterli gelmedi. Sıvı sogutmaya gecmek istiyorum tavsiye ettiginiz urun H100i midir? H110 ile H100i arasında ne fark var ayrıca_?

Birde ben daha obsidian 450d kasama 2 adet ust tarafa baglamak icin fan aldim, galiba sivi sogutucunun 2 adet fanı oldugu icin ust tarafa monte edicem o 2 fanı cikarmam gerekiyor degil mi? Vatandan almistim fanlari en azindan 2isini iade edip ustune para koyup sivi sogutucu alirim.

H100i mi almalıyım ne dersiniz?
Silinebilir
Merhaba arkadaşlar,

Gigabyte z97x udh3 bk model anakartımın olduğu Obsidian 450D kasamda 3 adet sogutma fanı vardı. Ben 2 adet daha Corsair AF140L fan aldım ama anakartta sys fan1 2 3 mevcut fanlarla doldu. Bu yeni iki fani nereye takicam? yada bir coklayici tarzi birsey var midir? Fan kontrolcusu okudum PVM diye ben kontrol etmek istemiyorum takiyim direkt calissin ne kullansak acaba?

Tavsiyeniz nedir?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Mini
İşlemci
Intel
Anakart
Gigabyte
Sabit Disk
Kingston
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.384
İkinci El Bölümü Mesajları: 95
Konularının görüntülenme sayısı: 58.035 (Bu ay: 136)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 623 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.