Şimdi Ara

Quantum Break | Xbox One (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
720
Cevap
6
Favori
24.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

quote:

Orijinalden alıntı: master of darkness

quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

1000G

Bakamıyorum bayadır 200k ya vurdun mu

220K

Pinky sen bu nesilde ps4 e gecmemis miydin? Ben mi karustiriyorum srni birisiyle?

Kendisi @N'Dexter olur

Yanlış anlaşılma var burda ben Anadolu meslekden düz mesleğe geçtim torna bölümü okuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1000/1000 yaptım. Oyun hikaye, dizi kısımları ve akış itibarıyla keyifliydi. Oynanabilirlikte eksikleri çok. Grafikleri ortalama diyebilirim. Bu neslin güzel oyunlarından biri olmuş bence.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Neverwinter81 kullanıcısına yanıt
    Kaç saat sürdü oyun ?
  • luganoguz kullanıcısına yanıt
    Xbox'tan süreme baktım 27 saat oynamışım. Oyunu Hard'da 14-15 saatte bitirmişimdir. Tabii ben videoları, klipleri hepsini sonuna kadar izlediğim için süre uzadı. Geri dönüp, eksik collectiblesları toplamak da zaman aldı.
  • Neverwinter81 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için.
  • Abim Quantum Break dizisini PC'ye indirdim izle dedi. PC'de Quantum Break diye aratınca videolar geliyor fakat açılmıyor. Abim, Moskova Kız Meslek Lisesi Görsel Eğitim Videoları diye bir klasör yapmış, klasör şifreli açılmıyor? Nasıl açabilirim klasörü?
  • save sync sorunu var sanırım oyunun benim saveler uçmuş yada bugün girdiğimde tekrardan new game ibaresini görünce şok oldum.
  • Amerikadan sonra en büyük oyun pazarı Birleşik Krallıkda oyun 1 numara;

• quote:

Orijinalden alıntı: Jim Gordon

Amerikadan sonra en büyük oyun pazarı Birleşik Krallıkda oyun 1 numara;

1 Numara ama nasıl bir numara? Piyasada oyun olmadığı bir vakitte.
    The order 1886 sony açısından hem finansal hemde oyun olarak tam bir başarısızlıktı quantum break fersah fersah daha kötü bir sonuç çıkardı ortaya...

Bu numaralar benzer oyunların ingilteredeki ilk hafta satışları ve ingilterede xbox one'ın ps4 karşısında avantajı olduğu amerikadan sonraki tek ülke...

Quantum Brk ~28K
    Alan Wake ~36K
    The Order 1886 ~40K
    Uncharted 3 ~ 100K
    The division ~ 350K
    Fallout 4 ~ 480K

Pc portununda leş gibi olduğu söylenecek olursa oyun baya kötü bir yatırım olmuş neyseki microsoftun parası çok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi There goes your life -- 11 Nisan 2016; 15:59:41 >

• Quantum Break, Xbox One'ın En Çok Satan Oyunu Oldu

Quantum Break'in çıkışı, beraberinde yeni başarılar getirdi. Buna göre oyun DiRT: Rally'i geçerek İngiltere'nin en çok satanlar listesinde zirveye oturdu.

3 platformda birden çıkış yapan DiRT: Rally'yi yalnızca Xbox One satışlarıyla geride bırakan Quantum Break, birinciliği yalnızca 139 kopya daha fazla satarak elde etti. Quantum Break aynı zamanda Microsoft için de yeni bir rekor kırdı. Yeni nesilde, Microsoft tarafından yayınlanan yeni IP'ler arasında en çok satış yapan kutulu oyun olmayı başaran Quantum Break, bu alanda Ryse: Son of Rome ve Sunset Overdrive gibi oyunları geride bıraktı.

İngiltere satışlarında haftanın ilk 10'u ise şu şekilde oluştu:

1. Quantum Break
    2. DiRT: Rally
    3. The Division
    4. FIFA 16
    5. Far Cry Primal
    6. Grand Theft Auto V
    7. Call of Duty: Black Ops III
    8. UFC 2
    9. Rainbow Six: Siege
    10. Star Wars: Battlefront

BSC

• Alan Wake kodlari dagıtılmaya başladı. Bana geldi.

• Alan Wake kodu banada geldi.Çok iyi oldu .

• Sabah başlayacam bende bakalım.Grafik konusunda kimi çok iyi derken bazı arkadaşlar beğenmemiş merak ettim doğrusu...

• Alan Wake kodu isteyen varsa PM atsın.

marshallah nickli üyeye gönderilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 12 Nisan 2016; 10:00:55 >
  • pc'de de bulanıklık söz konusu maalesef fps düşüşünü göze alıp high'da denedim gene bulanık maalesef xbox'ta da aynısı mevcutmuş yazılanlara göre yazık oldu umarım hikaye tatmin eder çatışmalar zevkli güzel bir combat sistemi olmuş zorlayıcı grafik dışında şikayetim yok ilk 1 saat için
  • Windows 10 kodlarıda dağıtılmaya başlandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkankobek

pc'de de bulanıklık söz konusu maalesef fps düşüşünü göze alıp high'da denedim gene bulanık maalesef xbox'ta da aynısı mevcutmuş yazılanlara göre yazık oldu umarım hikaye tatmin eder çatışmalar zevkli güzel bir combat sistemi olmuş zorlayıcı grafik dışında şikayetim yok ilk 1 saat için

Hocam konsolda bulanıklıkdan ziyade birde karıncalanma oluyor ekranda bu çok göze batıyor.Birde çözünürlük düşük kalmış detay seviyesi az ama oyunu beğendim ben...

• Win 10 kodları geldi arkadasa verdim indiriyor şuan.

• Win 10 kodu olan bana verebilir mi rica etsem?

• quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

Win 10 kodu olan bana verebilir mi rica etsem?

59 dolar olur mu ?

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.