Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

| Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: caneray Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 4 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
406
Cevap
33
Favori
48.228
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> | Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
  • |
    |
    Qnoops kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    üstat 1.3 sürümü linki varmıdır bende 1.4 hata veriyor neden anlamadım neyframe work 4.7 de kurulu halbuki

Hatanın ssini atabilir misin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 23 Şubat 2019; 20:18:11 >
    |
    |
    evohan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    15678 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Qnoops

Hatanın ssini atabilir misin
    tam kurulum başladığında türkçe bir hata geliyor çıkarılamıyor gibi bişey yazıyordu

İsterseniz teamviewer atın yardımcı olayım
    |
    |
    evohan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çeviri Projelerim  @  www.Qnoops.xyz
  • Yarbay
    15678 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Qnoops

İsterseniz teamviewer atın yardımcı olayım
    bende 1.2 sürümü varmış yamanız onu lurdum sorun olmadı sanırım bu versiyondada herşey tam
    Yamayla ilgili bu sıkıntı yaşayan var mı bilmiyorum ama yazayım oyundaki klasik müzikler ve ses efektleri gitti menüde öyle bir seçenek de yok artık garip bir şekilde birde ara sahnelerde ses kayması olmaya başladı bu 2.sorun pek fazla dert etmiyorum çünkü oyunu bitirdim yamaya öylesine kurmuştum ama oyunu orjinal sesleriyle oynamaktan büyük keyif alıyordum birde yamayı kaldırmaya çalıştım oyunu açınca siyah ekran veriyor açılmıyor ve Leon ve Claire ın Noir kostümleri kaybolmuş onlarda menüde ki seçeneklerde yer almıyor.

Ayarlarda şöyle bir seçenek bulunuyor, denediniz mi? Bir de 1nci sorun nedir acaba? Yamanın 1.4 sürümünü kurdunuz mu?

@evohan Size özelden mesaj attım onu denerseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 24 Şubat 2019; 14:54:45 >
    |
    |
    Bahsedilenler: evohan , Bugra4129 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    388 Mesaj
    Süpersin dostum, diğerleri ekip halinde çalışmalarına rağmen yamayı yayınlayana kadar hertürlü tribe giren kişilere güzel kapak olmuş eline sağlık.
    |
    |

Bir yandan zombieler, bir yandan lickerlar, bir yandan Mr. X'in ayak sesleriyle yaklaştığının habercisi olması, gerilimin hat safhaya çıkması... İnsan hangisine odaklanacağını şaşırıyor.

Bu gerilimi bize Türkçe altyazılı olarak oynama fırsatı verdiğin için teşekkürler dilerim.
    |
    |
    Bahsedilenler: Qnoops

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faramir -- 24 Şubat 2019; 17:18:15 >
    |
    |

Evet yamanın 1.4 versiyonu nu kurdum ama sizin gösterdiğiniz menüdeki seçenekler çıkmıyor Leon ve Clair ın Noir kostümleri gitti ayrıca 1.sorun dediğim orjinal sesler işte.
    |
    |

Bende de aynı sorun mevcut steam orjinal hali ile açtığım da orjinal sesler yoktu yamadan sonra da olmadı niye anlamadım önce korsan yükledim onda vardı ama steam versiyonun da yok anlamadım gitti. Ayrıca dostum dlcleri çevirecekmisin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Qnoops

Hem Steam hem ilaçlı sürümlerde denedim böyle bir sorunla karşılaşmadım, o yüzden hiçbir fikrim yok

Ve evet Tfn123 nickli arkadaş oyunu Steam üzerinden bana aile paylaşımı olarak açtığı için ilaçlanmasını beklemeden yeni çıkan The Ghost Survivors DLC'sini çevireceğim. Diğer tüm DLC'ler hali hazırda çevrili zaten.
    |
    |
    Bktbkt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    142 Mesaj
    metro exodus bekliyoruz kardeşim
    |
    |

@Tfn123 bana Steam hesabının şifresini vererek oyunu benimle paylaştı. Bu sayede yeni çıkan DLC'leri de türkçeye çevirdim.

Oyunun Steam sürümüne sahipseniz yamanın yeni versiyonunu indirip kurabilirsiniz. İlaçlı sürüme sahipseniz indirmenize gerek yok çünkü ilaçlı sürüm için yeni DLC'ler henüz kırılmadı.

İyi oyunlar ve Tfn123'e teşekkürler!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 25 Şubat 2019; 0:51:59 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Tfn123

• Onbaşı
    26 Mesaj
    Her şeyi yapıyorum türkçe yama olmuyo neden ? her şeyide dogru yapıyorum bu ilaçlı sürüm dediginiz ne oluyor

Orijinalden alıntı: erdal121212

Her şeyi yapıyorum türkçe yama olmuyo neden ? her şeyide dogru yapıyorum bu ilaçlı sürüm dediginiz ne oluyor
    crack...

kardes 1.4 yama kendi kendini kapatiyor her halle denedim ne yazik ki yama kurulmuyor benimle iletisime gecermisin fbhttps://www.facebook.com/XAKKER.YUSIFLI
    |
    |

kardes benimle iletisime gecermisin lutfenhttps://www.facebook.com/XAKKER.YUSIFLI
    |
    |
Reklamlar
üniversite
SEO
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.