Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

| Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
394
Cevap
33
Favori
44.408
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> | Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2343 Mesaj
    Allah razı olsun kardeşim ellerine kollarına sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Oyunun Steam versiyonuna sahip olan biri bana mesaj atabilir mi lütfen?

Oyunun orijinal versiyonuna gelen güncelleme sebebiyle yama versiyonu 1.3 olarak güncellenmiştir. Siteden yamanın en güncel halini indirip, kurabilirsiniz!
    www.qnoops.xyz
    Sana helal olsun! Senin gibi ADAMA helal olsun be! Valla bravo, senin gibi bu işi gönülden yapan insanlar sayesinde oyunları kendi dilimizde rahatça oynayabiliyoruz. Zaten firmaların dil olarak umursadıkları yok, bu ekonomik buhranda en zararsız eğlence kaynağımız olan oyunları bari kendi dilimizde anlayarak, bilerek gönlümüzce doya doya oynayabilelim. Valla helal olsun, insanlara zorla bağış adı altında dayatma yaparak bi ton saçma uygulamayla uğraştıran yapıların içinde hala bu işe gönül vererek ve hem de tek başına yapan senin gibi birileri olması çölde vaha bulmak kadar kıymetli, değerli emin ol. Allah senden razı olsun, hakkını helal et. İnşallah senin de yolun açık olur. Çok sevindim yaa, despot anlayışa dayatmaya inat böyle bir başkaldırışa öncü olduğun için :)
    |
    |

Orijinalden alıntı: Qnoops

@Herkese güzel mesajları için teşekkürler!

Oyunun Steam versiyonuna sahip olan biri bana mesaj atabilir mi lütfen?

Oyunun orijinal versiyonuna gelen güncelleme sebebiyle yama versiyonu 1.3 olarak güncellenmiştir. Siteden yamanın en güncel halini indirip, kurabilirsiniz!
    www.qnoops.xyz
    yamanın 1.3 versiyonunu kursak oyunun ilk çıkan versiyonu ile sorun yaratırmı peki

Hiçbir sorun olmaz, kurabilirsin.
    |
    |
    evohan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    506 Mesaj
    helal olsun ellerine sağlık arkadaşım tebrik ederim,meyve veren ağaç taşlanır...
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    The Witcher 3 [Metacritic: 93] - The Witcher 2 [Metacritic: 88] - Red Dead Redemption 2 [Metacritic: 97] - Dark Souls [Metacritic: 89] - God of War [Metacritic: 94] - The Last of Us [Metacritic: 95] - Bloodborne [Metacritic: 92] - Mass Effect 2 [Metacritic: 96] - Fallout New Vegas [Metacritic: 84] - TES V: Skyrim [Metacritic: 94]
    Guns n' Roses - Iron Maiden - Led Zeppelin - Deep Purple
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Şimdi bir başka grup daha varmış herhalde forumda, oda aynı bu çakallar gibi milleti sömürüyormuş Animus Projesi miymiş neymiş neyse bu grubuda bir araştırıyım dedim.Bu grubun başımı sapımı yine bilmiyorum, saçları böyle kıvırcık marul gibi. Girdim baktım facebook adreslerine. Aylık toplantı moplantı bir şeylerden bahsediyorlar.birde saat vermişler işte şu vakit toplantımız var katılmak isteyen olursa buyursun gelsin falan demişler. Kendi kendime dedimki aga bir dur! Bunlar herhalde çok önemli insanlar, Toplantı falan yapıyorlar.İsmide Animus Projesi, bunlar bir grup bir ekip kurmuşlar topluca gidip atomu parçalıcaklar aga herhalde dedim. Tabi beni iyice merak heyecan sardı. Neyse iyi dedim şu toplantıya bende katılıyım dedim. Girdim sitesine baktım. birde ne göreyim toplantıya katılabilmek için AYLIK 5 DOLAR Benden para istiyor.TÜRK LİRASIDA DEĞİL HA YANLIŞ ANLAŞILMASIN. Dedim Yahu kardeşim yemişim 5 DOLARINI gidip sonuçta ATOMU PARÇALIYACAĞIZ. Tabi o zamanın parası Doları çok büyük bir mevladı çok. Neyse KERİZ gibi gidip 5 DOLARIMI VERDİM Toplantıya katıldım. kıvırcık marul geldi, üzerine limon sıkılmış birşekilde, Bende buna sordum dedimki AGA PLANIMIZ NE! Bu kıvırcık marulda Döndü dediki PLANIMIZ BATMAN ARKHAM KNIGHT Yamasını 7 DOLAR+EFT Yapmak. İçimden dedim ulan bu çakal ne diyo? HANİ ATOM MATOM... Meğerse toplantının ana maddesi insanları nasıl sövüşlemekmiş bak şimdi aklıma geldi sinirlendim. Gitti bizim 5 DOLAR.....
    |
    |

• Yarbay
    2069 Mesaj
    Ellerine sağlık. Oyun o kadar güzel olmuşki hikayeyi %100 anlayabiliyoruz.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2PÁC -- 21 Şubat 2019; 0:58:16 >
    |
    |

INTEL I7 4790K W/ H110i GTX -//- ASUS MAXIMUS VII FORMULA -//- CORSAIR VENGEANCE PRO 16GB -//- EVGA GTX 980 Ti K|NGP|N
    SAMSUNG 840 PRO 256GB SSD -//- SEAGATE 3TB BARRACUDA -//- COOLER MASTER HAF-X 942 -//- CORSAIR V2100 DOLBY 7.1 -//- SONY PS4
  • Yüzbaşı
    683 Mesaj
    Sevimli dostlarımız için söz verdiğim bağışı yaptım.

Umarım sizin gibi bu işi gerçekten gönülden yapan insanlar çoğalır ve iyiliği paraya çevirip bu sektörü kirletenler ve onların çete olmuş yalaka tayfaları bir an önce silinir giderler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alex59 -- 21 Şubat 2019; 14:5:12 >
    |
    |

Siteme girin orada Net Framework 4.7'nin linki var, onu indirip kurun daha sonra yamayı tekrar yükleyin. (v1.3)

|
    |
    barabarabarbara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    410 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Qnoops

Siteme girin orada Net Framework 4.7'nin linki var, onu indirip kurun daha sonra yamayı tekrar yükleyin. (v1.3)
    evet onuda denedim bende yüklüymüş

Aksam teamviewerla bağlanıp yardımcı olurum isterseniz

|
    |
    barabarabarbara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    410 Mesaj

Cok guzel olur tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Qnoops kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
e-ticaret
SEO
google reklamları
haberler
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.